Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Dnia 30.04.2008 o 08:04, mateuszbanach0 napisał:

Słuchajcie, w sklepie gram.pl jest plakacik BC. Czy będzie również plakat WotLK?????

Będzie, to jest pewne. Zjawi się w sklepie raczej przy premierze Wrath of the Lich King, może ciut wcześniej. xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 16:29, pitors89 napisał:

Czy przesyłkę na Jagiellońskiej można będzie odebrać 2 maja? Czy sklep jest zamknięty?

Odbiór osobisty, można, bo piątek to jest spokojny dzień roboczy(chyba, że ekipa gram.pl zrobi sobie wolne....). ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 17:32, Gol Galad napisał:

> Czy przesyłkę na Jagiellońskiej można będzie odebrać 2 maja? Czy sklep jest zamknięty?

Odbiór osobisty, można, bo piątek to jest spokojny dzień roboczy(chyba, że ekipa gram.pl
zrobi sobie wolne....). ;P


Tak, dokładnie - ekipa gram.pl w piątek ma wolne. Zapraszamy 5 maja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 10:34, pitors89 napisał:

Kiedy w sklepie będzie dostępna konsola Xbox360 Arcade?

...

A nie mogłeś po prostu zajrzeć do sklepu? Leży jak byk wśród pozycji Xbox 3600
http://www.gram.pl/sk3_8A7qH,0_XBOX360_Arcade.html

Edit : Ok, moja wina, sam zauważyłem że nakład jest wyczerpany. Sorry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem sobie gierkę i wybrałem sposób płatności "Za pobraniem". Trzeba mieć odliczoną kwotę czy listonosz mi wyda;P?
Skoro w piątek(2.05.08) gram "miał wolne", a ja zamówiłemgrę dzień wcześniej w późnych godzinach wieczornych to... teoretycznie do środy paczuszka powinna przyjść. Orientuje się ktoś o jakich godzinach zwykle chodzą listonosze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 10:43, Forgotten napisał:

Zamówiłem sobie gierkę i wybrałem sposób płatności "Za pobraniem". Trzeba mieć odliczoną
kwotę czy listonosz mi wyda;P?
Skoro w piątek(2.05.08) gram "miał wolne", a ja zamówiłemgrę dzień wcześniej w późnych
godzinach wieczornych to... teoretycznie do środy paczuszka powinna przyjść. Orientuje
się ktoś o jakich godzinach zwykle chodzą listonosze?

To zależy od poczty. Ale przeważnie w każdym mieście chodzą mniej więcej od 8-9 do 18-19 w dni robocze. Przynajmniej tak u mnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 10:43, Forgotten napisał:

Zamówiłem sobie gierkę i wybrałem sposób płatności "Za pobraniem". Trzeba mieć odliczoną
kwotę czy listonosz mi wyda;P?
Skoro w piątek(2.05.08) gram "miał wolne", a ja zamówiłemgrę dzień wcześniej w późnych
godzinach wieczornych to... teoretycznie do środy paczuszka powinna przyjść. Orientuje
się ktoś o jakich godzinach zwykle chodzą listonosze?

Kase ci wyda raczej;) Ja wybieram metode kurierem zawsze lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dwie sprawy:
czemu w serii Topseller i Extra Klasyka znajduje się ten sam tytuł? mianowicie Rise of Nations: Rise of Legends... obrazek 1 i 2.
co ciekawsze, w Topsellerze gra ta jest o złotówkę tańsza :P

dalej... macie w sklepie parę wersji obliviona, ale dwie spodobały mi się najbardziej. jedna to Game of the Year Edition za 99, 90 PLN a druga to Pakiet: Elder Scrolls IV: Oblivion za... 69, 90 PLN!!!
nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że obie wersje zawierają to samo... obrazek 3 i 4.
totalnie nie rozumiem na co to... nabijamy klienta w butelkę, czy po prostu przypadek ;>

20080505104431

20080505104452

20080505104518

20080505104542

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z RoN to raczej jeszcze sprzedają starszy nakład, więc nic dziwnego...

Bardziej to przypadek, bo nabijanie klientów w butelkę na pewno nie. Bym obstawiał, że Cenega ustawiła coś takiego albo to czyszczenie magazynów czy coś...

Ale tam - czemu nie korzystać póki jest? ;)


Podobnie było(i chyba jeszcze jest) z Dark Messiah, gdzie to wersja premierowa była droższa o 5 zł od tej z TS. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy w sklepie gram.pl , będzie dostępna konsola PlayStation 3 ?
Co z tego widzę to jest x360 , Nintendo DS , a nie ma PS3 ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 13:36, Radek i Błażej napisał:

A można sobie nick w gram.pl zmienić?? Na przykład mam teraz Radek i Błażej a chcę mieć
RadeX. Jak zmienić nick???


Nie wiem dlaczego pytasz akurat w tym temacie ale odpowiem ci ;). W sprawie zmiany nicka można pisać do ekipy gram.pl ale:
- wiedz że nie lubią takich spraw więc raczej nikłe masz szanse na zmianę nicka ale próbować możesz bo ponoć komuś tam się udało
- nie jest to łatwa sprawa
- nie licz na szybką / pozytywną odpowiedź ze strony gramu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 13:41, KŁEJK napisał:

> A można sobie nick w gram.pl zmienić?? Na przykład mam teraz Radek i Błażej a chcę
mieć
> RadeX. Jak zmienić nick???

Nie wiem dlaczego pytasz akurat w tym temacie ale odpowiem ci ;). W sprawie zmiany nicka
można pisać do ekipy gram.pl ale:
- wiedz że nie lubią takich spraw więc raczej nikłe masz szanse na zmianę nicka ale próbować
możesz bo ponoć komuś tam się udało
- nie jest to łatwa sprawa
- nie licz na szybką / pozytywną odpowiedź ze strony gramu ...


Nie umiałem znaleźć tematu do którego mógłbym się dopisać.
Thanks za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam problem :
Zamowilem dnia 26 kwietnia w waszym sklepie cod-a 4 a 28 kwietnia dokonalem na poczcie przelewu lecz niektorzy na forum mowia ze trzeva bylo aktywowac cos na emailu a mam usuwa wiadomosci :/ a dzisiaj patrze na moje zamowienie a tam pisze ze nie aktywowalem w terminie. i cpo teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować