Zaloguj się, aby obserwować  
mefek11

jaki macie system operacyjny?

169 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2007 o 13:17, PRINCE JANEK napisał:

Nie pamiętam już. Zreszta teraz to juz sie pogubiłem i nie wiem czy to jest zwykły XP czy ten
professional (czy jak to sie tam pisze). komp ma 3-4 lata więc nie wiem gdzie mozna kupic.
Ach jak to dawno było.

LOL. Jakbyś nie zauważył ja to zamieniłem w żart! Nie można kupić Windowsa XP Home Professional. Można kupić tylko W. XP Home i W. XP Proffesional (no jest jescze Media Center ale nie o tym gadamy) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 22:48, Noxbi napisał:

Ja mam dwa kompy, więc i dwa Windowsy 98 i XP, obydwa połączone w sieci! Fajnie!

Ho ho! Odpowiadam na posta z 2006! Fajnie xD ! Jak ci się gra na twoim Windows 98? Jak ja go dawno nie widziałem :) A co do mnie to ja mam Dwa kompy..dwa X-peki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 19:49, evilADM napisał:

XP professional- (jest najlepszy)

^^ ja też mam ^^ ale podrasowany wizualnie na vista :P(możliwe ,że na nowym będę miał viste)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od roku XP home, ale chyba będę zmuszony odkopać gdzieś w szafie i zainstalować na drugiej partycji poczciwego ''98. Może wtedy da radę odpalić NFS: Porsche - czyli najlepszą grę samochodowej, w jaką miałem okazję zagrać (a było ich trochę :). Na vistę nie zamierzam się przesiadać, chyba że zostanę w jakiś okrutny sposób do tego zmuszony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować