Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Until Dawn - recenzja

6 postów w tym temacie

I tak uważam, Until Dawn za dobrą grę.
Drobne niedociągnięcia, nie przeszkadzaj bardzo w samej grze i nie przewyższają pozostałych zalet i przyjemności z samej gry.
Co do drugiego minusa, irracjonalne zachowanie niektórych postaci, za pewne jest podyktowane charakterem samej gry.
Jest to tytuł z gatunku mocno "filmowego" i jako taki, niektórzy porównują go nawet do tzw. horrorów klasy B w wydaniu kina amerykańskiego.
Jak wiadomo, w takim gatunku, zawsze bohaterowie podejmują działania niezgodne ze zdrowym rozsądkiem, raczej podyktowane potrzebami scenariusza.
Nie inaczej jest w Until Dawn.
Według mnie, taki sposób poprowadzenia scenariusza ( akcji ), akurat w przypadku tej gry jest uzasadniony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie polski dubbing był lepszy niż angielski. Co do postaci to część mnie tak mocno irytowała od początku, że jak doszedłem do momentu, gdzie w teorii miałem martwić się o nich bardziej kibicowałem by ich coś pozabijało.... chociaż była jedna postać, która mnie pozytywnie zaskoczyła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

irracjonalne zachowania niektórych postaci

O boze! Ktos mnie goni! Lepiej uciekne na pierwsze pietro zamiast uciekne tylnym oknem, bo jestem akurat na parterze.


Brzmi znajomo? Banal, goni banal. Taka ta gra miala byc, ale co ja tam wiem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować