Zaloguj się, aby obserwować  
Leos8

Szukamy graczy do taktycznej zabawy w Rainbow Six Siege :)

41 postów w tym temacie

Hej :)
Szukamy komunikatywnych ludzi do zabawy taktycznej w grze Rainbow Six Siege ;) Wymagany TeamSpeak (mamy własny serwer) i mikrofon.
Nick na Uplay: Mindcrowed ;)

Kiedy już dodacie mnie do "znajomych" zapewnię IP TeamSpeaka i hasło do channelu :)

Powodzenia i widzimy się w grze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wszystkim,
przepraszam za nieobecność i czas odpowiedzi - zwyczajnie przeniosłem wątek gdzie indziej. Postaram się jednak dzisiaj dodać wszystkich.

Obecnie możecie mnie znaleźć pod nickiem GROM_Mindcrowed - stąd mogą być problemy ze znalezieniem mnie.
Ten wątek od tej pory będzie sprawdzany już przeze mnie regularnie.

Przepraszam raz jeszcze za błąd - mea culpa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć ja również szukam chętnych do gry w Rainbow six siege,mój nick na uplay to kapi879,mam mikrofon i ts.Zaprosiłem Cie do znajomych GROM_Mindcrowed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jeśli dalej szukacie Polskich graczy do wspólnej gry w Rainbow six siege zapraszam na naszego team speak. Co wieczór około 20 graczy dzielących się na zespołów u grających razem lub randy. Większość osób to dorośli ludzie powyżej 20 lat są i 30 latkowie. Zapraszamy każdego nowych i tych wyjadaczy poziom naszych graczy jest różny każdy się odnajdzie. Wymagania to oczywiście mikrofon i minimum 16 lat bądź też ogarnięcia świadczące o dojrzałości. Prawdopodobnie powstanie też profesjonalny Polski klan którego organizacja chcemy się zająć. Wspólne treningi itp. Jeśli szukasz porad dotyczących gry czy pomocnych graczy którzy wyjaśnia podstawy i pomogą w starcie. Czy nawet doradza czy opłaca się zakupić ta grę zapraszamy. Nick na uplay arceluspl adres team speak to: Adres
srv2.multigaming.pl:11467 hasło Poland. Obecnie serwer tylko pod Rainbow z 40 słowami jeśli grupa się powiększy zwiększyły liczbę slotów. Zapraszam wszystkich gorąco do gry z nami, również autora tematu:) aaa osoby trollujace w grze i na team speak będą banowane. Kultura jest wymagana, ale też z drugiej strony przeklinać każdemu się zdarzy w nerwach ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować