Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram i czytam, czyli nowy konkurs na łamach gram.pl!

212 postów w tym temacie

każdy ma szanse wygrać, ponieważ Ci co miali tytułów 28 i więcej równie dobrze mogli się pomylić, zwłaszcza, że ja o swoje pod tytuły się nie martwie bo chyba tylko jeden mam zły.

Co do danych osobowych, to nigdzie nie kazano się podpisywac, więc jeśli wysłałeś z mail na którym masz konto na gram.pl to nie powinno być problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja podałem
1. Belgarath
2. Garion
ale twoi bohatoerowie też moga być. Widzę zę masz wszystkie tytuły i chyba wszystkie dobrze. W takim razem będe miał kilka pomyłek ;/ No nic wygra najlepszy, ale na nagrode w top 30 powinienem się zmieścić. Myśle że będe miał Lepszą srednią niż Budyn :D

Ciekawe kiedy wogóle wyniki będą? Miały być tydzien po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.08.2006 o 15:48, MikFrey napisał:


Ciekawe kiedy wogóle wyniki będą? Miały być tydzien po.


A gdzie to wyczytałeś? Napisałam, że sprawdzanie zgłoszeń troszkę potrwa. :) Postaram się jak najszybciej, oki? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 10:12, Krejt napisał:

Czy możemy poznać choć przybliżony termin podania wyników? ;)


Uhm.. Myślę, że dzisiaj ;)

Jeszcze kilkadziesiąt zgłoszeń i już... Jeśli jesteście bardzo, bardzo ciekawi wyników, to powiem tylko, że do tej pory idealnie trafiły z odpowiedziami 3 osoby. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 11:01, Soleila napisał:

Jeszcze kilkadziesiąt zgłoszeń i już... Jeśli jesteście bardzo, bardzo ciekawi wyników, to
powiem tylko, że do tej pory idealnie trafiły z odpowiedziami 3 osoby. :>


Sol, najbardziej mnie ciekawi czy należało podać konkretnych dwóch czy dowolnych dwóch bohaterów książkowego cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 11:05, bombel1981 napisał:

> Jeszcze kilkadziesiąt zgłoszeń i już... Jeśli jesteście bardzo, bardzo ciekawi wyników,
to
> powiem tylko, że do tej pory idealnie trafiły z odpowiedziami 3 osoby. :>

Sol, najbardziej mnie ciekawi czy należało podać konkretnych dwóch czy dowolnych dwóch bohaterów
książkowego cyklu?



Dowolnych :) Spokojnie, tutaj akurat nie było większych problemów .. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować