Zaloguj się, aby obserwować  
MaccCry

Max Payne 3 - Temat Ogólny

480 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2009 o 20:15, MaccCry napisał:

Na GOLu pojawiła się zapowiedź nowego Maxa ( http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=5865
). Pocieszam się tym, że to R* tam rozdaje karty, a oni nie pozwolą na wdyanie crapa,
więc MP3 musi byc dobry, przynajmniej jako gra sama w sobie. Jednak jestem niemal pewien,
że to nie będzie stary dobry Max Payne :/


Po przeczytaniu zapowiedzi porzuciłem wszelką nadzieję stary dobry Max umarł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa widziałem w obu. No cóż póki co nie powalił mnie ten zwiastun może kolejne będą lepsze. I sama gra chyba sporo straci na swoim klimacie przez zmianę miejsca akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 20:50, Perry_Cox napisał:


A wystarczyło tylko zostac w NY...


Miasto nie ma znaczenia równie dobrze mogłoby to być Chicago , San Francisco itd. itp.
Zresztą podałem tytuły filmów noir które toczą się w różnych miejscach
Point Blank (1967) - Lee Marvin
Trzeci człowiek (1949) Orson Welles
Półmrok (1998) Paul Newman , Gene Hackman
Mroczne przejście z Bogaretm
Mildred Pierce z Joan Crawford
In a Lonely Place z Bogaretm
Dom ludzi obcych
Kobieta w oknie

Tyle tylko że przy pierwszej i drugiej części scenarzyści przyłożyli się do fabuły i miała ona kilka dobry zmył , suspens , itd. itp.

Podstawą dobrego filmu jest:
Bardzo dobry scenariusz ,
Bardzo dobry scenariusz ,
i Bardzo dobry scenariusz.

Alfred Hitchcock

Ps. tyle że zamiast filmu wstawiłbym słowo gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż nie do końca się z Tobą zgodzę odnośnie tej dobrej fabuły bo nie jest oryginalna tylko schematyczna jak w filmach- ktoś zabija nam żonę, bohater szuka morderców i mści się (dużo pije). Zabija wszystkich a tu okazuje się, że to jeszcze nie koniec i trzeba sprzątnąć jeszcze jednego gościa.
Owszem to mogło być inne miasto ale to co trzymało klimat w MP to właśnie pochmurny, brudny NY i pewnie dlatego fabuła wydawała się ciekawsza. Teraz dostaniemy strzelankę jakich wiele bez tego klimatu do którego pasowała ścieżka dźwiękowa i komiksowe wstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście, że miasto ma znaczenie, tylko że wymienione przez Ciebie mają podobne klimaty co NY, czyli duże mroczne amerykańskie miasta. Sao Paulo po prostu nie pasuje do klimatu MP, za jasno, za kolorowo. Ma byc beton, mrok, deszcz. Co do fabuły, to strasznie zalatuje Człowiekiem w ogniu, który swoją drogą był bardzo dobrym filmem. Ja na razie liczę na porządną grę akcji, bo nie chcę się za bardzo zawieśc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 00:09, Perry_Cox napisał:


Co do fabuły, to strasznie zalatuje
Człowiekiem w ogniu, który swoją drogą był bardzo dobrym filmem. Ja na razie liczę na
porządną grę akcji, bo nie chcę się za bardzo zawieśc.


Nooo brakuje tylke, żeby jeszcze ten łysy sku*wiel był czarny, twórcy oryginału z Remedy też by wyłysieli, ale dla odmiany z niedowierzania xD, podejrzewam, że już nie mogą spać spkojnie jak widzą co się z nim stało. Swoją drogą nawet to uzależenienie pasuje do Człowieka w Ogniu, tyle, że tam to było od alkoholu, tu jest od leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Max też na trailerze ładnie chlapie. Że łysy to jeszcze aż tak bardzo mi nie przeszkadza, bo przez całą grę taki nie będzie, ale Sao Paulo to IMHO strzał w stopę. Mam nadzieję, że twórcy mają pomysł i wybrną z sytuacji obronną ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 14:23, Perry_Cox napisał:

Max też na trailerze ładnie chlapie. Że łysy to jeszcze aż tak bardzo mi nie przeszkadza,
bo przez całą grę taki nie będzie, ale Sao Paulo to IMHO strzał w stopę.


Pasuje powiedzenie: "Z jakim przestajesz takim się stajesz" W jedynce i dwójce przecież tłókł tych wszystkich ćpunów i meneli po najciemniejszych zakamarkach NY, a teraz sam sobie będzie dawał w żyłę... czyżby Valkiria? xD
To nie podobne do Payne''a, z resztą tak samo jak on sam(do siebie) >.<

>Mam nadzieję,

Dnia 15.09.2011 o 14:23, Perry_Cox napisał:

że twórcy mają pomysł i wybrną z sytuacji obronną ręką.

Żeby mogli wybrnąć to musiałoby się okazać, że mieli jakąś cholernie dobrą koncepcję na to, co on tam będzie robił w tym Sao Paulo... Nie spodziewałem się tego po Rockstarze, wydawać by się mogło że akurat oni czegoś takiego nie zrobią -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie, przecież po screenach / zapowiedziach już widać, że to będzie jakiś gwałt na Maxie :(
Jak dla mnie ofc najlepiej jakby projekt upadł, a Rockstar zajęło się czymś bardziej produktywnym, np.: dzierganiem skarpet, etc.

20110915182845

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Takiego podejścia nie pochwalam, czyli z góry zakładanie, że na pewno wyjdzie z czegoś wielkie gówno (tu pozdrawiam wszystkich wielkich fanów DMC). Ja zawsze daję szansę, poczekam do premiery i wtedy ocenię. Jasne, zakładać można wszystko, ale to jest Rockstar, więc nadzieję można mieć.

No i btw, mam nadzieję, że komiks w MP3 także będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

He , He niezły komiks :)
Z pewnością będzie to dobra gra akcji.
Jeśli chodzi o Brazylię to sobie właśnie przypominałem że jednak był czarny kryminał z lat 40. lub 50. tam umiejscowiony.
Tyle tylko że główny bohater w tym filmie nie był łysy ani gruby i nie miał brody oraz nie biegał w przepoconym podkoszulku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować