Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nightfall i zmiany - część 2

17 postów w tym temacie

hehe narescie :D
jak dla mnie to paragon tez jest wypas wygralem nim wiecej walk nijezeli derwishem , na poczatku nie zabardzo podobal mi sie jego wyglad :P wiec gralem derwishem , i tak 1 dzien , na drugi postaniwilem paragonem i o dziwo za 1 razem mialem 10 consecutive wins :P, r/p rulez :P:P
atak wogole to WTS FoB :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wygląd to Dervish wygląda o niebo lepiej, ale według mnie Paragon jest ciekawszą klasa z wieloma ciekawymi skilami. Jednak uważam ze obie klasy w porównaniu z klasami z Faction wypadają bardzo słabo i są wepchnięte trochę na sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Artykuł może zmylić mniej doświadczonych graczy.

Sam Dervish nie jest imba. Wystarczyło bardziej się postarać i popytać/poczytać zagraniczne fora, aby dojść do prostego wniosku:
Dervish/X -> do pokonania, co pokazały walki na RA/TA (zaraz po rozpoczęciu eventu około 47 consec(
Dervish/Monk jest do znerfowania. Jeżeli ktoś z Was interesuje się GvG, to wystarczyło zobaczyć gildię [Spearmans], którzy grając buildem: 6 x D/Mo, N/Mo i Boon Prot miażdżyli wszystkich. Nawet topowe gildie.

Podobnie ma się sprawa z buildem thumperów R/P ze skillem Lightning Spear.

Na razie nie wolno dramatyzować, gdyż od tego była ta beta, aby AN mogła wychwycić buildy, które rozwalają całe metagame.

Jeżeli tego nie zrobią -> z czarnych chmur, któe obecnie wiszą nad trybem PvP, spadnie deszcz meteorytów ^^

@Turtlesomaniak -> R/P to gimmick, więc nie wiem czy jest się czym chwalić. "Button mashers" raczej nie zdobywają sławy w GW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 01:55, Fang napisał:

Jeśli chodzi o wygląd to Dervish wygląda o niebo lepiej, ale według mnie Paragon jest ciekawszą
klasa z wieloma ciekawymi skilami. Jednak uważam ze obie klasy w porównaniu z klasami z Faction
wypadają bardzo słabo i są wepchnięte trochę na sile.


przyzwyczajaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mówisz.

Nie chodzi o broń Dervisha. Kosa jest wspaniała, fajnie wygląda i walczący nią Dervishe wcale nie są IMBA. To co jest z tą klasą nie tak to jej enchant''y. Każdy enchant robi znacznie większe obrażenia niż Kosa i ma od niej większy zasięg! Co więcej każdy z tych enchantów kiedy się kończy leczy naszego kosyniera i odnawia mu energię, dzięki czemu może ich używać bez końca i jest praktycznie nie do zabicia.
Więc muszą oni dużo pozmieniać w tej postaci bo w zamierzeniach to miał być magiczny wojownik walczący kosą, a to co wyszło nijak się do tego odnosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do Paragona, to mi się spodobał. Fajnie wygląda bo kojarzy się ze świętym wojownikiem, tylko szkoda że on nie walczy wręcz tą włócznią. I fajnie by było gdyby miał jakieś zbroje płytowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się lepiej grało Paragonem, chociaż z wyglądu niekoniecznie mi się podoba - zapewne dużo lepiej będzie wyglądała ta klasa jako kobieta. Jeśli chodzi o Derwisza to też jest fajny ( szczególnie ta kosa ) lecz jakoś dziwnie mi się tą klasą grało. Obydwie klasy to straszne utrapienie dla monków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam chyba bardziej przypadl do gustu Paragon chociaz Dervish od niego nie odstawal ale to zabardzo przesadzona postac... Paragon przypomina mi troche z wygladu Paladyna z Diablo ale poslugujacego sie wloczniami... moze o to chodzilo tworcom?? a moze to tylko ja mam takie skojarzenia =/ wszystko sie wyjasni w dniu premiery (jesli wierzyc polityce NCsoftu jaka zapowiadali na E3 to kolejne dodatki maja wychodzic co 6 miesiecy czyli w pazdzierniku =P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Derwisha trzeba znerfić i to pożądnie. W sobote byłem z kolegami na TA 4 x derwish... 17 razy wygraliśmy potem musiałem uciekać ;) Pewnie byśmy dobili więcej. Na HA pare razy spotkałem team 6 x dervish i chyba 2 x monk... walka trfała około 30 sekund do 1 minuty. Oczywiście dervishe wygrywali :P A paragony... moim zdaniem są już wypośrodkowane... na HA jak ktoś chciał robić paragon spike to taki mniej więcej podobny do r-spike. Chociaz b.spikiem ich pojechaliśmy i to ostro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować