• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
astopyrka

worms forts problemy

Pytanie

po zainstalowaniu i prubie uruchomienia gry, po komunikacie naciśnij dwolny klawisz komputer wraca do windowsa.
komputer spełnia zalecane wymagania systemowe (z nadwyżką), system windows XP prof z servis pack 2.
może ktoś wie co z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

mi się coś takiego działo z Worms Armagedon. po tym wybuchu atomowym wciskałem klawisz i do Windowsa wracało. nie wiedziałem czemu i teraz też nie wiem :P jak miałem potem od nowa system instalowany to działało :D nie wiem czemu przedtem nie :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W grze Worms Forts:Oblężenie mam taki problem, że kiedy po wyłączeniu gry jestem online chociaż przed włączeniem gry, byłem offline. Nie wiem czy inny gracze mieli ten problem, ale mnie on denerwuję. Za odpowiedź będę bardzo wdzięczny! Pozdro 4 all!;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem z Worms 4.Gra jest orginalna.Po uruchomieniu gry, gra działa prawie automatycznie, nie mam dostępu do menu, zadnych możliwości ustawień.Nie reaguje na prawy przycisk myszy, nie można jej zastopować klawiszem ESC, po prostu ma jakieś ustawienia i nie można ich zmienić.Sprzęt spełnia wymagania.
Nie ma w systemie żadnych śmieci, jest czysty.Jeżeli ktoś zna antidotum na te dolegliwości to proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

cze mam p[roblem z wormsami 4 zrobilem cracka wpisałem key gdy wchodze do gry wyswietla sie menu i moge stweorzyc druzyne tylko jak wchodze w jakas rozgrywke albo do sklepu to wychodzi mi calkiem z gry co mam zrobic prosze jak ktos wie jak to zrobic o napisanie na e-maila ReTpiT0@op.pl lub na gg 5441913 jak najszybciej dzieki narqa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem z gra Worms Forts zainstalowalem zrobilem cracka (o ile to jest crack) próbuje wlaczyc robi sie cos takiego please eject and re-insert CD-ROM click OK and restart aplicatcion. klikam OK i gra sie wylacza robie jeszcze raz to samo prosze pomóżcie pomocy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.06.2006 o 20:45, jejps napisał:

Mam problem z gra Worms Forts zainstalowalem zrobilem cracka (o ile to jest crack) próbuje
wlaczyc robi sie cos takiego please eject and re-insert CD-ROM click OK and restart aplicatcion.
klikam OK i gra sie wylacza robie jeszcze raz to samo prosze pomóżcie pomocy!!!!


Masz tu koleś radę. Kup sobie oryginała za 50 PLN. Poza tym jesteś odważny, skoro piszesz na forum oficjalnego wydawcy gier o piractwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jak wyłączyć nagłą śmierć w Worms Forts ???? W opcjach i ustawieniach rozgrywki nie ma takiej możliwości. Za wszelką pomoc z góry wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować