Zaloguj się, aby obserwować  
Astmol

Air Soft Gun - hobby dla maniakow

3950 postów w tym temacie

Rozkładanie gietki to też łatwa sprawa, trzeba tylko trochę pomyśleć. Niedługo wymieniam wszystkie śruby na piny, więc będzie tak jak w oryginale. Będzie można rozłożyć w warunkach polowych bez narzędzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzicie, wiele jest replik z łatwym dostępem do GB, a tu kolega nightfaler ma pecha, bo się musi męczyć ze skomplikowanym G36C JG :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 19:19, Graszcz napisał:

widzicie, wiele jest replik z łatwym dostępem do GB, a tu kolega nightfaler ma pecha,
bo się musi męczyć ze skomplikowanym G36C JG :<


Hahahahahahah. G36c stopniem skomplikowania lokuje się pomiędzy młotkiem a łopatą. Po prostu niektórzy nie odróżniają koła od trójkąta,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ey dajcie chlopakowi spokoj nie kazdy od razu po urodzeniu umie chodzic i jezdzic na rowerze tak samo z replikami tuz po narodzeniu sie milosci do asg nie umie sie np rozebrac repliki na czesci pierwsze jestescie okropni ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 21:39, McKing23 napisał:

ey dajcie chlopakowi spokoj nie kazdy od razu po urodzeniu umie chodzic i jezdzic na
rowerze tak samo z replikami tuz po narodzeniu sie milosci do asg nie umie sie np rozebrac
repliki na czesci pierwsze jestescie okropni ;>


Ja też nie umiałem, ale mając do dyspozycji youtube i wmasg.pl szybciutko się nauczyłem, bez zadawania zbędnych pytań. A problem z rozebraniem giety, gdzie sa do wyciągniecia 2 piny, przy tylu dostępnych filmikach na youtube to jest porażka. To tak jakbyś nie potrafił pić przez słomkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 22:06, Szczur22 napisał:

> ey dajcie chlopakowi spokoj nie kazdy od razu po urodzeniu umie chodzic i jezdzic
na
> rowerze tak samo z replikami tuz po narodzeniu sie milosci do asg nie umie sie np
rozebrac
> repliki na czesci pierwsze jestescie okropni ;>

Ja też nie umiałem, ale mając do dyspozycji youtube i wmasg.pl szybciutko się nauczyłem,
bez zadawania zbędnych pytań. A problem z rozebraniem giety, gdzie sa do wyciągniecia
2 piny, przy tylu dostępnych filmikach na youtube to jest porażka. To tak jakbyś nie
potrafił pić przez słomkę...

dobra powiedzmy ze ma neta od wczoraj <zart> niektorzy wola sie zapytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta tylko gdzie ja napisałem że mam problem z rozłożeniem repliki ? Nigdzie ..... Chciałem wiedzieć czy da się wyciągnąć geara tak jak na filmiku, Szczur powiedział że się da jednak na mojej raplice w tylu ruchach ile było na filmiku się tego nie da zrobić, dalej tego nie rozumiecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 12:07, GUNNER napisał:

A wykręciłeś śrubę tam gdzie się składa kolba ?



Taaaak, po za tym już pare razy rozkręcałem replike to chyba każdą śrubkę na pamieć kojarze, problem tkwi w tym, że dysza zaczepia się o lufę i muszę ją trochę wysunąć z korpusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować