Zaloguj się, aby obserwować  
Astmol

Air Soft Gun - hobby dla maniakow

3950 postów w tym temacie

Maskę możesz miec, ale zasadniczo ASG polage na tym że oprócz strzelania staramy się też odwzorowywac prawdziwe wojsko, więc lepiej by było gdybyś miał gogle/okulary i hełm lub booniehat niż maskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 17:26, Rumcajs52 napisał:

Maskę możesz miec, ale zasadniczo ASG polage na tym że oprócz strzelania staramy się
też odwzorowywac prawdziwe wojsko, więc lepiej by było gdybyś miał gogle/okulary i hełm
lub booniehat niż maskę.

No luz ale te gogle to się elegancko spisują ? bo jak nie chcę mi się wierzyć :P. I mówisz że nawet przy tych (dajmy na to) 420 fps różnica w bólu jest mniejsza ? Bo staram się tatę namówić jeszcze na to bo, paintball go skutecznie odstraszył :D szkoda, na przykład mój 12 braciszek z racji iż jest głupkiem myślałem że nie dam rady się z nim pomalować a jednak wykazał się kulturą i w ogóle. A on też ma dość jeżdżeniem za gazem itd. Więc pewnie przeżuci się też na ASG. Polecisz jakiś sklep ? Myślę o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bólu w praktyczie nie ma, chyba że z bliska dostaniesz w odsłoniętą częśc ciała, z daleka to po prostu czuc.

Gogle mogą trochę parowac, kup sobie okularki UVEX I-VO, na allegro za jakieś 35zł i są na prawdę fajne.
Jaki sklep? www.taiwangun.com , chyba sklep z najlepszą obsługą, poszperaj sobie jaka replika Ci się podoba, i daj link to zobaczymy czy dobra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 17:38, Rumcajs52 napisał:

Bólu w praktyczie nie ma, chyba że z bliska dostaniesz w odsłoniętą częśc ciała, z daleka
to po prostu czuc.

Gogle mogą trochę parowac, kup sobie okularki UVEX I-VO, na allegro za jakieś 35zł i
są na prawdę fajne.
Jaki sklep? www.taiwangun.com , chyba sklep z najlepszą obsługą, poszperaj sobie jaka
replika Ci się podoba, i daj link to zobaczymy czy dobra ;)


ps. 12-latka raczej na strzelankę nie weźmiesz, za młody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie. Znacie jakąś strone gdzie będą spodnie od Flecktarna NOWE, albo NIE SPRANE? bo jak kupowałem u siebię na miejscu, to górę mam okej, ale dół jest sprany w ch..., a narazie munduru zmieniac nie chcę. Potem na woodlanda przeniosę się.

A - i jeszcze jedno. Macie sposób na nie parowanie okularów? bo mnie to do szału doprowadza ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 17:38, Rumcajs52 napisał:

Bólu w praktyczie nie ma, chyba że z bliska dostaniesz w odsłoniętą częśc ciała, z daleka
to po prostu czuc.

Gogle mogą trochę parowac, kup sobie okularki UVEX I-VO, na allegro za jakieś 35zł i
są na prawdę fajne.
Jaki sklep? www.taiwangun.com , chyba sklep z najlepszą obsługą, poszperaj sobie jaka
replika Ci się podoba, i daj link to zobaczymy czy dobra ;)



Cholerka za bardzo w tym nie siedzę i nie wiem czym się tu kierować :P. Jak już będę kupował to snajperkę weznę, w paintbalstwie pojęcie takie jak snajper za bardzo nie istnieję a tu miałbym taką możliwość zwłaszcza iż całkiem nieźle sobie radze z wiatrówką :D. Braciszek ma zamiłowanie do pompek i chcę jakiegoś shotguna i najlepiej taniego tak że by mu siadły te http://www.taiwangun.com/shop,list,006 dwa na końcu chociąż może wziąć inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Snajperki nie bierz, dobra snajperka w ASG to koszt powyżej 1000zł. Conajmniej.
Z tańszymi będziesz miał zasięg jak reszta karabinków szturmowych.
Powiedz jaką masz kwotę do wydania na wszystko(umundurowanie, replika itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak powiedział Rumcajs52 snajperki to od 1000zł i więcej. Na początek bierz CYME 028 xD. Standard. Ostatnio wszystko podrożało przez te skoki walut. Kiedyś kosztowała 299zł ... teraz od 350+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 18:03, Damianuss1 napisał:

Tak jak powiedział Rumcajs52 snajperki to od 1000zł i więcej. Na początek bierz
CYME 028 xD. Standard. Ostatnio wszystko podrożało przez te skoki walut. Kiedyś kosztowała
299zł ... teraz od 350+.

ano... kulki 0.23 Xtreme kosztowały 28 zł, teraz kosztują 40... 0.0
Dalej czekam na odpowiedz na poprzedniego posta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co to 400 zł na samą broń, ale jeśli tak mówicie to poczekam trochę to we wakacje kupię.
Damianuss1 nieee tylko nie AK :P Za wszę mogę markera sprzedać :P i coś tam dołożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 18:07, nightfaler napisał:

Póki co to 400 zł na samą broń, ale jeśli tak mówicie to poczekam trochę to we wakacje
kupię.
Damianuss1 nieee tylko nie AK :P

no to M4A1 JG III Generacji, tez dobre ;)
Sam mam tą emkę, i cymę. Obydwie repliki sprawują się świetnie, a emka jeszcze lepiej, po tym jak zorientowałem się dlaczego blokowały się kulki... ( to jest własnie chińska gumka HU, krzywo założona była... przypadkowo wyciorem przecisnąłem przez gumkę i się wyprostowała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci tylko powiem że bycie snajperem jest cholernie nudne, i będziesz potem zły sam na siebie że tyle kasy na snajperkę wydałeś ;)

Jak masz 400 na samą broń, to bierz G36C:
http://www.taiwangun.com/shop,show,682
mundur Flecktarn z allegro i okularki UVEX I-VO. Na początek wystarczy.

Ale najlepiej jak byś skontaktował się z jakąś grupą ASG w twoim regionie, i przyszedł, popytał, na pewno na pierwsze strzelanki pożyczą Ci sprzęt.


@pernia
Posmaruj je sobie jakąś pastą do konserwacji mebli, ładnie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 18:11, Rumcajs52 napisał:

Ja Ci tylko powiem że bycie snajperem jest cholernie nudne, i będziesz potem zły sam
na siebie że tyle kasy na snajperkę wydałeś ;)

Jak masz 400 na samą broń, to bierz G36C:
http://www.taiwangun.com/shop,show,682
mundur Flecktarn z allegro i okularki UVEX I-VO. Na początek wystarczy.

Ale najlepiej jak byś skontaktował się z jakąś grupą ASG w twoim regionie, i przyszedł,
popytał, na pewno na pierwsze strzelanki pożyczą Ci sprzęt.


@pernia
Posmaruj je sobie jakąś pastą do konserwacji mebli, ładnie działa.


EDIT:
Nie słuchaj się perni, Ekmi od JG ssą pałkę i każdy Ci to powie.

A co do AK to kwestia gustu, ja bym go nigdy do ręki nie wziął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a masz emkę że się wypowiadasz? u nas ma cały team i jest z nimi bardzo dobrze... ja zdaję swoją relacje. Nie wiem co ludzie z nimi robią, jak chodza z nimi na prawdziwe wojny albo nie czyszczą lufy czy coś innego to już druga sprawa...
Przetestuję to z pastą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 18:11, Rumcajs52 napisał:

Ja Ci tylko powiem że bycie snajperem jest cholernie nudne, i będziesz potem zły sam
na siebie że tyle kasy na snajperkę wydałeś ;)

Jak masz 400 na samą broń, to bierz G36C:
http://www.taiwangun.com/shop,show,682
mundur Flecktarn z allegro i okularki UVEX I-VO. Na początek wystarczy.

Ale najlepiej jak byś skontaktował się z jakąś grupą ASG w twoim regionie, i przyszedł,
popytał, na pewno na pierwsze strzelanki pożyczą Ci sprzęt.

O i właśnie taki G36 mi się podoba, hmmm czy ja tylko mam zamiar się z jakąś grupą ASG strzelać :P Najpierw wolałbym w zacisznych odstępach mojej wsi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować