Zaloguj się, aby obserwować  
Astmol

Air Soft Gun - hobby dla maniakow

3950 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2009 o 21:56, Rumcajs52 napisał:

Za te pieniądze nie będziesz miał nic dobrego, chyba że chcesz wywalic kasę w jakiś szajs
który zaraz się rozwali, a zasięg będzie oscylował w granicach 5m :P



A jeśli podniosę stawkę do 100-120 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TO dostaniesz takiego gaziaka:
http://www.taiwangun.com/shop,show,243
do którego co jakiś czas bedziesz musiał kupic gaz, i co ważne jest on piekielnie mocny jak na pistolet(ogólnie jest mocny) więc bedziesz musiał byc bardzo ostrożny, i strzelac z daleka TYLKO w korpus.

Ja bym na twoim miejscu jeszcze dozbierał, i kupił to:
http://www.taiwangun.com/shop,show,262
Bardzo fajny pistolet, i można nim strzelac seriami, wiec możesz zalewac wroga kulkami ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam lepszy pomysł, niech sobie kupi za te 100zł ziemniaków, i je obiera na czas. W ten sposób lepiej wyda te pieniadze.
1.Sklep to bagno
2.Replika to gó*no

do 100zł tylko shotgun z taiwanguna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 22:04, Rumcajs52 napisał:

TO dostaniesz takiego gaziaka:
http://www.taiwangun.com/shop,show,243
do którego co jakiś czas bedziesz musiał kupic gaz, i co ważne jest on piekielnie mocny
jak na pistolet(ogólnie jest mocny) więc bedziesz musiał byc bardzo ostrożny, i strzelac
z daleka TYLKO w korpus.

Ja bym na twoim miejscu jeszcze dozbierał, i kupił to:
http://www.taiwangun.com/shop,show,262
Bardzo fajny pistolet, i można nim strzelac seriami, wiec możesz zalewac wroga kulkami
;p


Gazik nie wchodzi w grę, ja chcę się bawic, a nie zabić...
Ale ten drugi pistol.... fajny jest, może dozbieram....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 22:10, Rumcajs52 napisał:

Mam lepszy pomysł, niech sobie kupi za te 100zł ziemniaków, i je obiera na czas. W ten
sposób lepiej wyda te pieniadze.
1.Sklep to bagno
2.Replika to gó*no

do 100zł tylko shotgun z taiwanguna


Tak w sumie to pomyliłem linki :P Chciał tego : http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-pol-1133185140-Rosyjski-Kalasznikow-AK-47-Legenda.html
ale większej różnicy nie ma chyba? (chociaż elektryk ?) Tak to dobrze bo shotguny też mu siedzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie zabijesz, po prostu z bliska musisz uważac żeby nie trafic w twarz bo będzie bolało. Ale i tak bym brał tego glocka.

Mam tylko nadzieję że jak się strzelacie, to wszyscy mają okulary/gogle na głowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 22:15, Rumcajs52 napisał:

Nikogo nie zabijesz, po prostu z bliska musisz uważac żeby nie trafic w twarz bo będzie
bolało. Ale i tak bym brał tego glocka.

Mam tylko nadzieję że jak się strzelacie, to wszyscy mają okulary/gogle na głowie?



Tak wszyscy mamy okulary i nie celujemy w głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to myślę że możesz wziąc tego gaziaka, jeśli jesteś rozważny ;)
TYlko musisz się jeszcze zdecydowac czy chcesz co jakiś czas kupiwac gaz, czy wolisz słabszego elektryka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 22:16, Rumcajs52 napisał:

Różnicy nie ma, też syf.

Niech bierze to:
http://www.taiwangun.com/shop,show,813
przynajmniej się nie rozwali po 2 dniach(kumpla działa rok i nie ma problemów) i będzie
miało jako taką celnośc.


Hmmm to trzeba było tak od razu :P Jemu taki układ pasi, a reszta tych spassów też jest dobra ? Muszę go zapytać który chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 22:19, Rumcajs52 napisał:

No to myślę że możesz wziąc tego gaziaka, jeśli jesteś rozważny ;)
TYlko musisz się jeszcze zdecydowac czy chcesz co jakiś czas kupiwac gaz, czy wolisz
słabszego elektryka.


Wolę elektryka, gaziaki mi jakoś nie pasują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nie wiem jak jest z resztą, nie miałem okazji pomacac :D Zapytaj się najlepiej na www.wmasg.pl , tam Ci fachowo(czasami aż zbyt...) doradzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wybiera si w tym roku na zlocik Borneo 2008? Nasza ekipa jeździ co roku, więc może znajdę tu kogoś znajomego. Przy okazji zabieram się za budowę gramsajta o tematyce airsoftowej, więc jeśli ktoś miałby ciekawe propozycje to byłbym wdzięczny. Przy tworzymy recenzje replik, które możecie znaleźć na portalu WMasg. Posiadam aktualnie SPR/A G&P na gearboxie Systemy oraz SCARA i parę pistoletów gazowych, więc jeśli ktoś miałby pytania na ich temat to służę pomocą, bo zbadałem je tak dokładnie jak nie jeden najlepszy serwisant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem bliski załamania bo mój zas......... mid cap P&J nie działa jak trzeba tnie nawet przy 10-11 kulkach co mogę zrobić? Może za mało silikonu? Lub go rozkręcić i rozciągnąć sprężynkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 12:27, Adamo 55 napisał:

Ja już jestem bliski załamania bo mój zas......... mid cap P&J nie działa jak trzeba
tnie nawet przy 10-11 kulkach co mogę zrobić? Może za mało silikonu? Lub go rozkręcić
i rozciągnąć sprężynkę?



Rozciąganie sprężyny to ostatnia rzecz, którą chcesz zrobić...
Rozkręć go i wysmaruj obficie sylikonem. Później powtórz ładowanie seriami kulek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 12:27, Adamo 55 napisał:

Ja już jestem bliski załamania bo mój zas......... mid cap P&J nie działa jak trzeba
tnie nawet przy 10-11 kulkach co mogę zrobić? Może za mało silikonu? Lub go rozkręcić
i rozciągnąć sprężynkę?



Na początku spróbuj standardowe przygotowanie magazynka do strzelania. Czyli 10 kulek kropla silikonu, oprużnij magazynek, 10 kulek więcej kropla silikonu etc.

Jeśli to nie da skutku to możesz rozkręcić magazynek i wymienić/podłożyć coś pod sprężynkę. Bedzie lepiej sciskac kulki i co się z tym wiąże lepiej podawać. Oczywiście przy okazji oczyść go z piachu i brudu.

Jesli to nie poskutkuje to kup nowy magazynek i przygotuj go należycie o strzelania w/w metodą.

Jesli to nie poskutkuje kup PTW Systema i będzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 12:52, stiffyone napisał:

Jesli to nie poskutkuje kup PTW Systema i będzie git.

Tak wtrącę przy okazji. Gdzie można ją dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować