Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry na Wii za 50 dolarów

62 postów w tym temacie

Domek

Według przedstawicieli firmy Electronic Arts, Nintendo wskazało 50 dolarów jako cenę nowych gier na Wii. Gdyby okazało się to prawdą, produkcje na rewolucyjną konsolę byłyby o 10 dolarów tańsze od sporej części tytułów na Xboksa 360 czy PlayStation 3.

Przeczytaj cały tekst "Gry na Wii za 50 dolarów" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie... Gry na X360 i PS3 są\bedą droższe. Swoją drogą czy CDP ma zamiar wydawać gry na Wii ?? Ostatnio zamieszczacie sporo newsów na temat konsoli Nintendo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 19:05, Magwisienka napisał:

Właśnie dlatego PeCet jest lepszy niż konsole.


a to dlaczego? przecie gry na PC kosztuja tyle samo w usa. co do centa. gdzie widzisz tu jakas przewage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 19:08, PsychoMan napisał:

Wspaniała wiadomość :D
W Polsce gierki będą pewnie gdzieś po 200zł, a nie jak na X360, 250-300zł


a kto kupuje w pl gry na x360 za 300 zlotych? chyba ktos krancowo nienormalny. za 131 zeta razem z przesylka z lik-sang.com mozna sprowadzic nowki w angielskich wersjach (wlasnie dostalem preya i ghost recona: aw). za 100-170 zeta na allegro sa wszystkie gry wydane w ostatnich kilku miesiacach. z dvdcrave sprowadzisz kazda nowa gre za ok 200 zeta. po co wydawac 300?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 19:12, Ciastuś napisał:

a kto kupuje w pl gry na x360 za 300 zlotych? chyba ktos krancowo nienormalny. za 131 zeta
razem z przesylka z lik-sang.com mozna sprowadzic nowki w angielskich wersjach (wlasnie dostalem
preya i ghost recona: aw). za 100-170 zeta na allegro sa wszystkie gry wydane w ostatnich kilku
miesiacach. z dvdcrave sprowadzisz kazda nowa gre za ok 200 zeta. po co wydawac 300?


Ja mowię o cenach oficjalnych. Skoro możesz mieć gierkę na x360 za około 100zł, to gierkę na Wii mogłbyś mieć za 100-120 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 19:21, PsychoMan napisał:

> a kto kupuje w pl gry na x360 za 300 zlotych? chyba ktos krancowo nienormalny. za 131
zeta
> razem z przesylka z lik-sang.com mozna sprowadzic nowki w angielskich wersjach (wlasnie
dostalem
> preya i ghost recona: aw). za 100-170 zeta na allegro sa wszystkie gry wydane w ostatnich
kilku
> miesiacach. z dvdcrave sprowadzisz kazda nowa gre za ok 200 zeta. po co wydawac 300?

Ja mowię o cenach oficjalnych. Skoro możesz mieć gierkę na x360 za około 100zł, to gierkę na
Wii mogłbyś mieć za 100-120 zł

PC roolzzz :D
nawet kiedy czasem ceny gier pc dochodza do cen gier konsolowych to nie ma to jak wlasny blaszak choc moze mometami niedoskonaly a czyt konslole sa ... czym jest przyjemnosc grania jak nie mozna zobaczyc co jest wewnarz a jak juz sie zajrzy to niedosc ze traci sie gwarancje to i tak polowa czesci jest nierozpoznawalna :P
ile by konsola nie kosztowala i gry do niej to i tak pc gora ... wkoncu mamy offica :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie tlyko co z tego, ze gra bedzie o 50zl tansza skoro bedzie wygladala jak kupa? Wole doplacic pare zlotych i miec ladna gre niz oszczedzac na oczach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 19:21, PsychoMan napisał:

Ja mowię o cenach oficjalnych.


wyjasnij mi wiec jak mozesz mowic o cenach oficjalnych, skoro xbox360 nie jest oficjalnie dostepny w Polsce? i od razu uprzedze - nie ma spojnego srp europejskiego - w prawie kazdym kraju unii ceny gier na x360 one inne. we wloszech i holandii na przyklad na luzie kupisz je po 200 zeta czyli nawet taniej niz w australii;

Dnia 02.08.2006 o 19:21, PsychoMan napisał:

Skoro możesz mieć gierkę na x360 za około 100zł, to gierkę na Wii mogłbyś mieć za 100-120 zł

a to jest akurat wierutna bzdura. popatrz sobie na ceny nowych gier na gamecube albo ds... no wlasnie, o dziwo jakos nie ma takiej obnizki jak na gry na 360. czemu? bo trudniej o reeksport z innych krajow. a najgorzej bedzie tutaj z wii z niezwykle prostego powodu - prawie wcale nie bedzie gier w wersjach multi3 czy multi5 wiec reeksport odpadnie calkowicie. w efekcie beda dostepne gry z uk gdzie akurat sa one najdrozsze z calego eu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też uwarzam że PC jest lepsze od konsol, ale mam wątpliwości czy kiedykolwiek pojawi się taki kontroler dla pieca jaki ma Wii. Zresztą trochę zaczyna mnie wqrzać już to ciągłe zbieranie kasy na rzeczy do kompa. Qupię sobie Wii, i będę miał sprzęt do grania, i jak pojde na studia (za rok, o ile oczywiście się dostanę) kupuję laptopa, rzeby go nosić na uczelnię. Of korz jeśli będę miał tyle kasy :) co jest mało realne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porownuję ceny z USA, skoro (według tego newsa) gry na X360 kosztują 60$ a na Wii 50$ no to chyba widac co jest tańsze. A co do tych 250-300, to takie są ceny na ultima.pl, tam też Wii w przedsprzedaży kosztuje 1000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 19:38, PsychoMan napisał:

ja też uwarzam że PC jest lepsze od konsol, ale mam wątpliwości czy kiedykolwiek pojawi się
taki kontroler dla pieca jaki ma Wii. Zresztą trochę zaczyna mnie wqrzać już to ciągłe zbieranie
kasy na rzeczy do kompa. Qupię sobie Wii, i będę miał sprzęt do grania, i jak pojde na studia
(za rok, o ile oczywiście się dostanę) kupuję laptopa, rzeby go nosić na uczelnię. Of korz
jeśli będę miał tyle kasy :) co jest mało realne :D

hmm a od czego mamy przejsciowki :P mysle ze jeszcze troche czasu ze neibawem producenci pctow wymysla albo przejsciowki ktore pozwola na gre na tych samych kontrolerach co Wii albo ps2/ps3 albo stworza cos na ich wzor :) to za duze pieniadze sa aby sie o nie nie polasic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzecz w tym że Nintendo ma wyłączne prawa do technologi, a nie tylko do urządzenia, co w praktyce uniemożliwia legalne sprzedawanie tego typu kontrolerow bez zgody N. A jasne jest że N się nie zgodzi na robiebnie takich pilotow do PC, czy do innych konsol. Głownie dlatego że to właściwie jedyna zaleta Wii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wygląda więc na to, że ciekawe i innowacyjne pomysły oraz niska cena mogą być nie tylko głównymi, ale i jedynymi atutami Nintendo"
Teraz, jak coś jest innowacyjne, to się wybrzydza, że to za mało. A czego brakuje: grafiki. Teraz liczy się, żeby było ładnie, nie nowo. W każdym razie pragnę zauważyć, że jedyną zaletą PS3 będzie grafika. No, prawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować