Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 09/2006 zapowiedz

418 postów w tym temacie

Ja już trochę poczytałem w metrze. Swoją drogą jest reklama z promocjai gier CDP w empiku (swoją drogą ciekawa) i wrreszcie w NXK wychodzi enter the matrix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 09:03, natanadler napisał:

Ja już trochę poczytałem w metrze. Swoją drogą jest reklama z promocjai gier CDP w empiku (swoją
drogą ciekawa) i wrreszcie w NXK wychodzi enter the matrix


Ja Enter the Matrix kupiłem w stanach, nie wiem czemu gra otrzymywała takie słabę oceny w magazynach i w necie. Nie jest to może gra wybitna, ale pykało się przyjemnie, tylko trochę krótko. Nie grałem jescze Path of Neo czy jakoś tam, ale słyszałem, że jest gorsze od EtM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 09:10, Kurammi napisał:

> Ja już trochę poczytałem w metrze. Swoją drogą jest reklama z promocjai gier CDP w empiku
(swoją
> drogą ciekawa) i wrreszcie w NXK wychodzi enter the matrix

Ja Enter the Matrix kupiłem w stanach, nie wiem czemu gra otrzymywała takie słabę oceny w magazynach
i w necie. Nie jest to może gra wybitna, ale pykało się przyjemnie, tylko trochę krótko. Nie
grałem jescze Path of Neo czy jakoś tam, ale słyszałem, że jest gorsze od EtM.


Jest średnie ale za 40-50 zeta bo za tyle chodzi można na allegro kupić. I za te pieniądze warto bo 100 to za drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włąsnie kupiłem nowe CDA. Jest po prostu świetne (wiem, że wszyscy tak mówia, ale nie przychodzi mi nic innego do głowy). Wspanaiłe pełne wersje, dosyć ciekawe recenzje i bardzo fajny Tipsomaniak. Zaraz zabieram się do dokładnego czytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 10:10, CooL_ZeeK napisał:

Powiedcież mi, zacne zwierzaki, jaką ocenę dostała polonizacja Pirates! Bo jakoś w pracy siedzę,
a kiosku pod ręka nie mam żadnego ;-)

Dostałą 9+, tak samo jak gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.08.2006 o 10:15, Mac Cry napisał:

Dostałą 9+, tak samo jak gra.


Doskonale :) Wręcz przednio :) Wielkie dzięki, od razu poprawił mi się humor ;-) Chyba w takim razie kupię sobie ten numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 10:23, Markus89 napisał:

Promocje w Empik są świetne no i reklama gier w serii XKN - bomba (szczególnie Enter The Matrix)!!

To napiszci o co chodzi w promocji ;) Bo ja swój CDA bede miał dopiero popołudniu a nie wytrzymam :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 10:17, CooL_ZeeK napisał:


> Dostałą 9+, tak samo jak gra.

Doskonale :) Wręcz przednio :) Wielkie dzięki, od razu poprawił mi się humor ;-) Chyba w takim
razie kupię sobie ten numer.

Hmmm...Czyśbyś maczał paluszki przy polonizacji że tak Cię to interesuje ;) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 10:30, Evil Khan napisał:

Hmmm...Czyśbyś maczał paluszki przy polonizacji że tak Cię to interesuje ;) ??


Ech, ze... coo.. że niby ja... ;-) Skąd taki pomysł ? :P No dobrze... może trochę, ale tylko troszeczkę... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 10:29, Bajuj napisał:

> Promocje w Empik są świetne no i reklama gier w serii XKN - bomba (szczególnie Enter The
Matrix)!!
To napiszci o co chodzi w promocji ;) Bo ja swój CDA bede miał dopiero popołudniu a nie wytrzymam
:D ?


W Empiku (a także w Pełnej Kulturze oraz Electro World) jak kupisz grę za 99,90zł oznaczoną czerwoną naklejką to drugą grę bierzesz za darmo! Tylko że też musi być oznaczona (np. F.E.A.R., Age of Empires 3, ToCA Race Driver 3, Fable), a jak kupisz gre za 49,90zł (Delta Force Xtreme, Constantine, Juiced, Worms 4) to inną grę w tej samej cenie możesz sobie wybrać za free (też musi być oznaczona naklejką tyle że zieloną)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 10:36, Markus89 napisał:

W Empiku (a także w Pełnej Kulturze oraz Electro World) jak kupisz grę za 99,90zł oznaczoną
czerwoną naklejką to drugą grę bierzesz za darmo! Tylko że też musi być oznaczona (np. F.E.A.R.,
Age of Empires 3, ToCA Race Driver 3, Fable), a jak kupisz gre za 49,90zł (Delta Force Xtreme,
Constantine, Juiced, Worms 4) to inną grę w tej samej cenie możesz sobie wybrać za free (też
musi być oznaczona naklejką tyle że zieloną)



Pełna kultura to nie sieć sklepów tylko hasło Empiku (można powiedzieć że to taka podnazwa Empiku) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten przegląd horrorów. Zastanawiałem się co Wy tam zamieścicie i całkiem nieźle to wyszło. Dowiedziałem się przy okazji, ze jest druga częśc Nightmare Creatures. Szkoda tylko, że nie na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować