Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Hah, ostatnie 2,5h grania w G1 poświęciłem na okradanie domów i Zamku w Starym Obozie. No i z 135 bryłek rudy nagle zrobiło się prawie 9000 (a poza tym jeszcze itemy, których nie sprzedałem) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 19:09, mlynar911 napisał:

Hmmm no i w sumie po co ci ruda?? :] Dla mnie ruda jest potrzebna w G1 na kupowanie zbroi i
na niektóre umiejętności :] reszta to wymiana.

W sumie tez zawsze na wymiany wszystko biorę, ale jak nie starczy to dorzuce cos rudy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 08:43, Tajemnic napisał:

Ja tam zazwyczaj płacę przedmiotami, a jako, że jestem sknera, to ruda przydaje się do wyrównywania
rachunków... W handlu oczywiście :)


Ja tam jeszcze nigdy za przedmioty nie zapłaciłem Cavalorn''owi gdyż zawsze mu zabierałem jego własność siłą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to płacenie rudą jest bez sensu, wystarczy wziąść przedmiot i wymienić go za coś. Mi ruda jest nie potrzebna bo mam tyle rzeczy przy sobie że czasem to wywalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 10:11, Marcus pl napisał:

W sumie to płacenie rudą jest bez sensu, wystarczy wziąść przedmiot i wymienić go za coś. Mi
ruda jest nie potrzebna bo mam tyle rzeczy przy sobie że czasem to wywalam.


Ja na przykład wszystkie śmiecie w grze kolekcjonuje i jak kończę grę to mam tego wszystkiego tony ;)
Jeszcze nie zdarzyło sie bym od rozdziału drugiego bodajże płacił ruda xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 10:16, wdowiakm napisał:

> W sumie to płacenie rudą jest bez sensu, wystarczy wziąść przedmiot i wymienić go za coś.
Mi
> ruda jest nie potrzebna bo mam tyle rzeczy przy sobie że czasem to wywalam.

Ja na przykład wszystkie śmiecie w grze kolekcjonuje i jak kończę grę to mam tego wszystkiego
tony ;)
Jeszcze nie zdarzyło sie bym od rozdziału drugiego bodajże płacił ruda xD


Chyba tak jak każdy, od 2 rozdziału ruda jest nie potrzebna. Obecnie mam kilka tysięcy rudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 10:16, wdowiakm napisał:

Ja na przykład wszystkie śmiecie w grze kolekcjonuje i jak kończę grę to mam tego wszystkiego tony ;)


No i jak się tu dziwić, że bezimienny pokonał Śniącego? On, który uniesie więcej niż niejeden tankowiec. ;)

Dnia 25.12.2007 o 10:16, wdowiakm napisał:

Jeszcze nie zdarzyło sie bym od rozdziału drugiego bodajże płacił ruda xD


U mnie jest tak samo. No, ewentualnie do równego rachunku dorzucę te dwie bryłki. Ale z następną wizytą z pewnością je odbiorę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do kasy i przedmiotów - można pobić też Sharky''ego w NO. Ma on sporo rudy i broni - a co rozdział czy dwa dostaje nową dostawę. Było tego tak dużo, że co jakiś czas musiałem mu dawać w mordę aby znów spokojnie położył się na ziemi i dał obrabować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mam pewne pytanie na temat jak otworzyć brame prowadzącom do śniącego ??
ja użyłem zwoju przemiany w chrząszcza ale czy jest inny sposób żeby się tam dostać ???
czekam na wskazówki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 19:09, mlynar911 napisał:

Hmmm no i w sumie po co ci ruda?? :] Dla mnie ruda jest potrzebna w G1 na kupowanie zbroi i
na niektóre umiejętności :] reszta to wymiana.


Wracając do poprzedniego tematu po prostu fajnie wygląda taka ilość rudy. Zresztą i tak jestem tylko początkującym graczem w Gothica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować