Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2007 o 19:48, albinskia napisał:

mam problem/pytanie. zostałem cieniem no i chce se pogadać ze skorpionem by mnie poszkolił
i mam do wybotu tylko koniec. czy ja coś spaprałem czy to normalne??

Tak jak napisał Ecko09. Strażnikiem zostajesz po zabiciu królowej pełzaczy w rozdziale II. (masz wybór - Strażnik lub Mag ognia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 19:55, Tomas23 napisał:

Kto Gra W Gothic : Mroczne Tajemnice ??


Dużo ludzi i w sumie ja również chcę sobie w tego moda zagrać ;)

Ps. Nie zamieszczaj obrazków nie związanych z twoja wypowiedzią lub z tematem wątku, w którym piszesz ;)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 19:49, Ecko09 napisał:

To normalne. Dopiero jak będziesz strażnikiem będzie cię uczył strzelania z kuszy.

tylko skorpion uczy walki mieczem :P
a drugie pytanie: w poradniku pisze coś o zabiciu morgharota(sprzedawcy z nowego obozu) czy jak on się nazywa. ale mi nie chodzi żeby wypełnic wymagania do pracy jako cien cień tylko tekie inne ,że trzeba ukraść liste dla tego morgarota czy coś takiego i piesze ,że te zadanie jest w pierwszym rozdziale a ja jestem w drugim to znaczy ,że już niemoge wykonać tego questa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 22:16, Ecko09 napisał:

Ta lista? To chodziło o listę Iana do Diego. A te liste masz zanieść Laresowi.

To był spis produktów jakich potrzebuje kopalnia. Dzięki liście mogliśmy przekonać do siebie Diego - gdy się chciało zostać cieniem, bądź zanosząc do Nowego Obozu, uzyskać przychylność Laresa, starając się o członkostwo wśród szkodników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 14:13, paweusz napisał:

> Ta lista? To chodziło o listę Iana do Diego. A te liste masz zanieść Laresowi.
To był spis produktów jakich potrzebuje kopalnia. Dzięki liście mogliśmy przekonać do siebie
Diego - gdy się chciało zostać cieniem, bądź zanosząc do Nowego Obozu, uzyskać przychylność
Laresa, starając się o członkostwo wśród szkodników.


Lepiej było dać tą listę niż uzyskiwać zadanie zdobycia 40 bryłek rudy. Po prostu dużo szybciej i łatwiej można było dostać się do obozu za pomocą listy. Ja na to wpadłem w ogóle przez przypadek- wracając z kopalni zachaczyłem do Nowego Obozu, by spotkać się z Laresem. I dałem mu tą listę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2007 o 16:46, mroczny mrok napisał:


Lepiej było dać tą listę niż uzyskiwać zadanie zdobycia 40 bryłek rudy. Po prostu dużo szybciej
i łatwiej można było dostać się do obozu za pomocą listy. Ja na to wpadłem w ogóle przez przypadek-
wracając z kopalni zachaczyłem do Nowego Obozu, by spotkać się z Laresem. I dałem mu tą listę.

Ja też przez przypadek to odkryłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: czy w zadaniu: handlarz zielem (kture zleca nam nowicjusz który siedzi w knajpie na jeziorze w nowym obozie) mamy określony cel(to znaczy czy mamy sprzedać ziele konkretnej osobie czy możemy sprzzedać poprostu u jakiegoś handlarza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 19:28, Piciambeer napisał:

Sprzedanie tylu ziół różnym osobom by ci trochę zajęło;) Możesz po prostu sprzedać handlarzowi
lub dać mu te 400 bryłek, a skręty se zostawić;)

ale nie ma secjalnej osoby której się sprzeda i ma się więcej exp??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 19:30, albinskia napisał:

> Sprzedanie tylu ziół różnym osobom by ci trochę zajęło;) Możesz po prostu sprzedać handlarzowi

> lub dać mu te 400 bryłek, a skręty se zostawić;)
ale nie ma secjalnej osoby której się sprzeda i ma się więcej exp??

Sprawdź Ciphera z tejże knajpy - ale raczej nie ma tego ziela powiązanego z dodatkowymi xp. Nietety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2007 o 19:34, Piciambeer napisał:

> ale nie ma secjalnej osoby której się sprzeda i ma się więcej exp??
Sprawdź Ciphera z tejże knajpy - ale raczej nie ma tego ziela powiązanego z dodatkowymi xp.
Nietety:)

gadalem z cipherem ale tylko opcj dialogowe to koniec ;/ jeżeli ktoś wie komu to trzeba sprzedać to niech pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikomu nie TRZEBA. Po prostu sprzedaj komuś, kto ma wystarczająco dużo rudy!! Tak jakbyś sprzedawał zwykłą skórę lub skrzydła krwiopijcy! Nie ma znaczenia kto będzie kupcem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 19:23, albinskia napisał:

mam pytanie: czy w zadaniu: handlarz zielem (kture zleca nam nowicjusz który siedzi w knajpie
na jeziorze w nowym obozie) mamy określony cel(to znaczy czy mamy sprzedać ziele konkretnej
osobie czy możemy sprzzedać poprostu u jakiegoś handlarza???

Wy sie tu bawicie sprzedaj jakiemuś handlarzowi który ma dużo bryłek n.Wilk,Sharky,Fisk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2007 o 19:42, Gracz 23 napisał:

> osobie czy możemy sprzzedać poprostu u jakiegoś handlarza???
Wy sie tu bawicie sprzedaj jakiemuś handlarzowi który ma dużo bryłek n.Wilk,Sharky,Fisk

ok tylko pytam się żeby niespiep**yć tego zadania pozd ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować