Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2007 o 20:13, Toszka napisał:

Ale wyjść z tunelu pełzaczy jest kilka, tzn. tam, gdzie byłam były raptem 2 pełzacze. Wszystkie
komnaty mam otwarte. Naprawdę nie wiem co robić.

Zatrzaskałaś tego borka (czy jak mu tam)?? A ile szamanów wysłałaś z powrotem do Beliara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 20:15, Toszka napisał:

Chyba 3

Posłuchaj, jestem na tym pozimoie, gdzie są te chyba 4 komnatki+tunel. Wszystko wytrzaskałam tam i nie wiem, co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 20:17, Ecko09 napisał:

Daj no pare screenów.


Nie chce mi się bawić w screeny teraz. Po prostu jestem w jaskini Śniącego, gdzie są ci wszyscy szamani. I pytam, która z tych jaskin jest czerwona? Zabiłam chyba 3 szamanów, zewsząd zieje pustką a dalej nie wiem dokąd iśc. Gdzie jest "czerwona komnata"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 20:15, Piciambeer napisał:

> Gdzie jest komnata o której mówisz????
To jest właśnie t przy Borce(?)



Borki na oczy nie widziałam i nie wiem, gdzie go szukać. Właśnie o to Was proszę-powiedzcie jak do niego dojść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 17:16, Toszka napisał:

Witam:)) Mam pytanie. Jestem w V-tym rozdziale i wybijam strażników Swiątyni Śpiącego. I jest
ta komnata, do której idzie się tunelem. Jak do niej wchodzę, to automatycznie zatrzaskują
się drzwi/krata. Wybijam wszystkich a krata dalej zamknięta. Do "kapliczki" nie da się włożyć
miecza. O co chodzi? Jak mam się stamtąd wydostać? Może wybijam ich w złej kolejności?

jak nie możesz z kądś wyjść to użyj kodów kliknij ,,b" napisz ,,marvin" potem ,,b" jak klikniesz ,,k" to cię przeniesie kilka metrów doprzodu nawet jeśli na drodze jest przeszkoda np: sciana. w skrócie można przechodzić przez ściany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jejku, w poradniku jest tak napisane, że na koniec, jak wybijesz tych szamanów, których się da, idziesz do "czerwonej komnaty". No i właśnie chciałabym wiedziec, która to jest:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 20:23, albinskia napisał:

> Witam:)) Mam pytanie. Jestem w V-tym rozdziale i wybijam strażników Swiątyni Śpiącego.
I jest
> ta komnata, do której idzie się tunelem. Jak do niej wchodzę, to automatycznie zatrzaskują

> się drzwi/krata. Wybijam wszystkich a krata dalej zamknięta. Do "kapliczki" nie da się
włożyć
> miecza. O co chodzi? Jak mam się stamtąd wydostać? Może wybijam ich w złej kolejności?

jak nie możesz z kądś wyjść to użyj kodów kliknij ,,b" napisz ,,marvin" potem ,,b" jak klikniesz
,,k" to cię przeniesie kilka metrów doprzodu nawet jeśli na drodze jest przeszkoda np: sciana.
w skrócie można przechodzić przez ściany.



Dzięki ale juz stamtąd wyszłam i teraz mam inny problem a kodów nie używam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam przyokazji pytani. czy jak zabije bulita w drugim rozdziale to nic się niestanie? ale mi się zdaje ,żę to nie ma żadnego wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czerwona komnata to ta z kolcami, przy Openanym strażniku Borka(??) Zabiłaś go?? to może inaczej. Pamiętasz szamana, do którego wspinałaś się po trzech filarach? Obok jego komnaty jest tunel. Idź wzdłuż jedo, spotkasz kolejnego ożywienca strażnika. zejdź z tego "pięterka". Przed tobą:

1. tunel pełzaczy po lewej
2. pomieszczenie z przełącznikami po prawej
3. dwa świątynne pełzacze i ten strażnik na półnownym wschodzie
4. CZERWONE POMIESZCZENIE na północnym zachodze

Spróbuj odtworzyć ten bieg wydażen i podaj skutki;) W czerwonym pomieszczeniu użyj kuszy (!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.04.2007 o 20:24, Toszka napisał:


Dzięki ale juz stamtąd wyszłam i teraz mam inny problem a kodów nie używam:)

ja też nie używam ale w takich wypadkach można zrobić wyjątek ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 20:26, albinskia napisał:


>
> Dzięki ale juz stamtąd wyszłam i teraz mam inny problem a kodów nie używam:)
>
ja też nie używam ale w takich wypadkach można zrobić wyjątek ;]



Racja:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 20:23, albinskia napisał:

jak nie możesz z kądś wyjść to użyj kodów kliknij ,,b" napisz ,,marvin" potem ,,b" jak klikniesz
,,k" to cię przeniesie kilka metrów doprzodu nawet jeśli na drodze jest przeszkoda np: sciana.
w skrócie można przechodzić przez ściany.


Można też przemienić się w jakieś stworzonko (najlepiej chrząszcza), podejść jak najbliżej krat i nacisnąć enter. Trzy razy tak przechodziłem grę w Świątyni Śniącego, zawsze działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 20:27, Toszka napisał:

Racja:))

Nienienie!! Kody w Gothicu i w ogóle są BE!!!!!! Jak ukończyłem GTA:VC z kodami to "o, przeszedłem, fajnie". A niedawno bez kodów. I co?? "Ukończyłem!!! JUHU!!! Jestem DEBEŚCIAK!!!":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować