Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2007 o 11:44, legenda27 napisał:

Słuchajcie, lepiej być strażnikiem czy magiem ognia? Proszę o wymienienie możliwości obydwu.

Ukończyłem grę dwa razy właśnie tymi postaciami [najpierw strażnikiem:D]. Mag ma za łatwo w świątyni Śniącego (ŻADEN świątynny strażnik mnie nie zauważył, gdyż miałem runę "śmierć ożywieńcom"). Za to deszcz ognia ładnie wygląda (choć wolę ognistą burzę). Ogółem preferuję miecz - co naciacham, to moje i mogę się przy tym przyjrzeć poczwarom:D Np. magiem grając zapomniałem jak ten świątynny strażnik wygląda O_o'' Zalecam mieczyk na początek, jak pierwszy raz przechodzisz gierkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Jestem w drugim rozdziale. Asghan mówi mi, ze mogę otworzyć bramę. Próbuję otworzyć ctrl+w kilka razy i pokazuje mi się kołowrot zacięty czy jakoś tak. Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 12:29, legenda27 napisał:

Mam problem. Jestem w drugim rozdziale. Asghan mówi mi, ze mogę otworzyć bramę. Próbuję otworzyć
ctrl+w kilka razy i pokazuje mi się kołowrot zacięty czy jakoś tak. Co mam zrobić?


Stary i jakże znany bug. Radzę zapisać stan gry i wczytać z powrotem. Powinno pomóc. U mnie zadziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 13:14, Dawid Taal napisał:

> Mam problem. Jestem w drugim rozdziale. Asghan mówi mi, ze mogę otworzyć bramę. Próbuję
otworzyć
> ctrl+w kilka razy i pokazuje mi się kołowrot zacięty czy jakoś tak. Co mam zrobić?

Stary i jakże znany bug. Radzę zapisać stan gry i wczytać z powrotem. Powinno pomóc. U mnie
zadziałało.


A otworzyć tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 16:46, gracz 155 napisał:

mam problem bo tym wszystkim co sie stalo w starej kopalni prubuje dołączyć do nowego obozu

Sprawdź na tamie przy karczmie na środku jeziora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 15:16, Dawid Taal napisał:

Poprostu: zapisz, wczytaj, podejdź i otwórz, a jak niem pomorze to wczytaj i to samo.


Nie działa chyba 5 raz to robię. Jakiś inny sposób masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 17:11, legenda27 napisał:

Nie działa chyba 5 raz to robię. Jakiś inny sposób masz?


Spróbuj wczytać wcześniejszego save-a. Zanim powiedział ci że możesz otworzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 17:13, kolektor napisał:

> Nie działa chyba 5 raz to robię. Jakiś inny sposób masz?

Spróbuj wczytać wcześniejszego save-a. Zanim powiedział ci że możesz otworzyć


Problem w tym, że wszystko zapisuje na jednym . :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam:)) Mam pytanie. Jestem w V-tym rozdziale i wybijam strażników Swiątyni Śpiącego. I jest ta komnata, do której idzie się tunelem. Jak do niej wchodzę, to automatycznie zatrzaskują się drzwi/krata. Wybijam wszystkich a krata dalej zamknięta. Do "kapliczki" nie da się włożyć miecza. O co chodzi? Jak mam się stamtąd wydostać? Może wybijam ich w złej kolejności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 17:15, legenda27 napisał:

Problem w tym, że wszystko zapisuje na jednym . :-(


UUU. Duży błąd. Radzę zapisywać CONAJMNIEJ na trzech różnych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 17:17, kolektor napisał:

> Problem w tym, że wszystko zapisuje na jednym . :-(

UUU. Duży błąd. Radzę zapisywać CONAJMNIEJ na trzech różnych ...


Mądry Polak po szkodzie. To co zrobić? Chyba nie zaczynać od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 17:18, legenda27 napisał:

Mądry Polak po szkodzie. To co zrobić? Chyba nie zaczynać od nowa?


Spróbuj wyjść z kopalni na zewnątrz niech pojawi się ekran wczytywania i wrócić. Nie gwarantuje że pomoże ale spróbować nie zaszkodzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 17:16, Toszka napisał:

Witam:)) Mam pytanie. Jestem w V-tym rozdziale i wybijam strażników Swiątyni Śpiącego. I jest
ta komnata, do której idzie się tunelem. Jak do niej wchodzę, to automatycznie zatrzaskują
się drzwi/krata. Wybijam wszystkich a krata dalej zamknięta. Do "kapliczki" nie da się włożyć
miecza. O co chodzi? Jak mam się stamtąd wydostać? Może wybijam ich w złej kolejności?

Zabiłaś szamana ?? To jego miecz trzeba włożyć do kapliczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 17:20, kolektor napisał:

> Mądry Polak po szkodzie. To co zrobić? Chyba nie zaczynać od nowa?

Spróbuj wyjść z kopalni na zewnątrz niech pojawi się ekran wczytywania i wrócić. Nie gwarantuje
że pomoże ale spróbować nie zaszkodzi ...


Ok, spróbuje. Za chwilę powiem czy udało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jeszcze wyłączyć grę [bądź w akcie desperacji - komputer] i jeszcze raz spróbować... Jak się nie da, to współczuję:(

kolektor==>ja mam dokładnie trzy sejwy zawsze;) Więej zapisuję, jak chcę się na kodach pobawić:D Ale z drugiej strony nie rozumiem moich kumpli - WSZYSTKIE sloty zajęte. Według mnie to nonsens:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz znaleźć zębatkę, a wcześniej pogadać z Ianem-każe ci jej poszukać. On jest w takiej jaskini, do której schodzi się po drabinie, a na dole są 3 pełzacze. Radzę zejść i biegiem zabrać zębatkę i śmigać na górę. Innego wyjścia stamtąd nie ma. Jaskinia jest po lewej stronie po drodze od Iana w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 17:21, kolektor napisał:

> Witam:)) Mam pytanie. Jestem w V-tym rozdziale i wybijam strażników Swiątyni Śpiącego.
I jest
> ta komnata, do której idzie się tunelem. Jak do niej wchodzę, to automatycznie zatrzaskują

> się drzwi/krata. Wybijam wszystkich a krata dalej zamknięta. Do "kapliczki" nie da się
włożyć
> miecza. O co chodzi? Jak mam się stamtąd wydostać? Może wybijam ich w złej kolejności?

Zabiłaś szamana ?? To jego miecz trzeba włożyć do kapliczki



Tego szamana, który jest w tej jaskini? Jeśli tak, to chyba jakiegoś buga mam, bo też nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować