Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2007 o 17:26, Toszka napisał:

Musisz znaleźć zębatkę, a wcześniej pogadać z Ianem-każe ci jej poszukać. On jest w takiej
jaskini, do której schodzi się po drabinie, a na dole są 3 pełzacze. Radzę zejść i biegiem
zabrać zębatkę i śmigać na górę. Innego wyjścia stamtąd nie ma. Jaskinia jest po lewej stronie
po drodze od Iana w dół.



poprawka- ona jest w jaskini-zębatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 17:26, Toszka napisał:

Musisz znaleźć zębatkę, a wcześniej pogadać z Ianem-każe ci jej poszukać. On jest w takiej
jaskini, do której schodzi się po drabinie, a na dole są 3 pełzacze. Radzę zejść i biegiem
zabrać zębatkę i śmigać na górę. Innego wyjścia stamtąd nie ma. Jaskinia jest po lewej stronie
po drodze od Iana w dół.


Ja już jestem po tym. Zębatkę już znalazłem itd. Doszedłem do momentu w którym muszę otworzyć bramę i wtedy pokazuje się kołowrót zacięty czy jakoś tak. Jeszcze raz się pytam co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie. Zagada do ciebie - i zacznie walczyć. zabij go zabierz wszystko co ma aw. miecz który leży koło niego. I wtedy podchodzisz do kapliczki i standardowo ctrl+w i krata powinna się otworzyć. Jak nie to spróbuj to co w poprzednim przypadku. Zapisz i wczytaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 17:35, legenda27 napisał:

> Musisz znaleźć zębatkę, a wcześniej pogadać z Ianem-każe ci jej poszukać. On jest w takiej

> jaskini, do której schodzi się po drabinie, a na dole są 3 pełzacze. Radzę zejść i biegiem

> zabrać zębatkę i śmigać na górę. Innego wyjścia stamtąd nie ma. Jaskinia jest po lewej
stronie
> po drodze od Iana w dół.

Ja już jestem po tym. Zębatkę już znalazłem itd. Doszedłem do momentu w którym muszę otworzyć
bramę i wtedy pokazuje się kołowrót zacięty czy jakoś tak. Jeszcze raz się pytam co mam zrobić?



A wyłączałeś kompa i włączałeś ponownie? I nie mówię tu o resecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok wylazłam z tamtej jaskini dzięki Waszej pomocy:)) Uff... Wielkie dzięki. Ale pojawił mi się kolejny problem- gdzie jest ta czerwona komnata, do której odsyła mnie przewodnik? Piszą, że po drugiej stronie tego tunelu ale tam nic nie ma, tylko 2 wyjścia na górę. O jaki tunel chodzi? Gdzie to jest????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 18:04, legenda27 napisał:


>
> A wyłączałeś kompa i włączałeś ponownie? I nie mówię tu o resecie!
>

Tak.



A zebrałeś pomocników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.04.2007 o 18:11, Toszka napisał:

A zebrałeś pomocników?


Zebrałem. Nawet odinstalowałem grę i an nowo zainstalowałem nie pomogło. A kołowrót ruszałem kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 18:41, legenda27 napisał:


> A zebrałeś pomocników?

Zebrałem. Nawet odinstalowałem grę i an nowo zainstalowałem nie pomogło. A kołowrót ruszałem
kilka razy.


Ale on w ogóle nie ruszył? Ani razu? Od razu jak podszedłeś i ruszyłeś, to było napisane, że zacięty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czerwonej komnaty ? Mhm... może tak, na którym etapie gry jesteś, co robisz itp ? Wyjaśnij jeszcze raz co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 18:51, Toszka napisał:

Jeszcze raz proszę o pomoc! Utknęłam chyba na dobre. Nie umiem znaleźć tej czerwonej komnaty://////////

Czerwona komnata to ta w świątyni Śniącego, gdzie jest pułapka. Podpowedź: łaź z kuszą/łukiem i celuj co jakś czas. na ścianch są przełączniki pozwalające grę dalej:) Tak jest właśnie w tej komnacie czerwonej (też mam to w przewodniku:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 19:05, Piciambeer napisał:

> Jeszcze raz proszę o pomoc! Utknęłam chyba na dobre. Nie umiem znaleźć tej czerwonej komnaty://////////

Czerwona komnata to ta w świątyni Śniącego, gdzie jest pułapka. Podpowedź: łaź z kuszą/łukiem
i celuj co jakś czas. na ścianch są przełączniki pozwalające grę dalej:) Tak jest właśnie w
tej komnacie czerwonej (też mam to w przewodniku:))


No dobrze ale chodzi mi o konkretną podpowiedź, bo siedzę nad tym już ze 2 godziny i mam gule jak indor, o zniechęceniu do gry i poradnika nie wspomnę................. Chyba po to jest forum, żeby sobie pomagać a nie robić kolejne zgadki. Zagadki są w poradniku i w połączeniu z bugami, jakie mam i resetowaniem kompa co chwilę-mam dość zagadek. Proszę o konkret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komnata gdzie są trzy przełączniki otworzy się, jeśli w pomieszczeniu - pułapce szczelisz w przełącznik:) (uważaj - po strzeleniu uaktywują się kolce!!) Co tu dużo kombinować?? Po prostu strzel... Czerwony pokój to ten po wyjściu z tunelu pełzaczy w lewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wyjść z tunelu pełzaczy jest kilka, tzn. tam, gdzie byłam były raptem 2 pełzacze. Wszystkie komnaty mam otwarte. Naprawdę nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować