Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2007 o 20:30, Gorn7 napisał:

Czy na arenie w gthicu1 można używac czarów?
Bo nie pamiętam a wydaje mi się że można.

Ani magii, ani broni miotanej(łuki, kusze). Tylko broń biała !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 20:30, Gorn7 napisał:

Czy na arenie w gthicu1 można używac czarów?
Bo nie pamiętam a wydaje mi się że można.

Ale gdzie tam;) Nie można, o czym informuje cię Scatty po rozmowie z nim;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 20:32, Piciambeer napisał:

> Czy na arenie w gthicu1 można używac czarów?
> Bo nie pamiętam a wydaje mi się że można.
Ale gdzie tam;) Nie można, o czym informuje cię Scatty po rozmowie z nim;))

Ja tam chyba używałem i mi nic nie zrobili. (chyba nikt tego nie widział ale rzuciłem
na Kharima czar a otem mieczykiem doprawiłem że padł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja. Ale kiedy to nie wiedziałem co zrobić, to zrobiłem to. Koledzy też tak robili, do dziś nie wiem co trzeba zrobić, by się tamte kraty "otworzyły". Z marvina nigdy nie korzystałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.04.2007 o 18:50, Toszka napisał:

Ale on w ogóle nie ruszył? Ani razu? Od razu jak podszedłeś i ruszyłeś, to było napisane, że
zacięty?


Jak pierwszy raz podszedłem było ok. Ale za któryms razem gdy nacisnąłem ctrl+w pokazało, że się zacięło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 20:36, El Cascador napisał:

Racja. Ale kiedy to nie wiedziałem co zrobić, to zrobiłem to. Koledzy też tak robili, do dziś
nie wiem co trzeba zrobić, by się tamte kraty "otworzyły". Z marvina nigdy nie korzystałem.

Po prostu trzeba było przełączniki przekręcić w kolejności czerwony-żółty-fioletowy... Wszystko jest przecie wyryte na ścianie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kody ... Gra z kodami jest nudna !!! W GTA VC grałem na te wszystkie bronie, czołg itp. I nie ukończyłem wtedy gry bo mi się znudziła !!! Od tamtego czasu nie używam żadnych kodów (chyba że dla fun-u ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem. zostałem cieniem (jestem w drugim rozdziale)i jak ide na arene w SO to jak rozmawiem z wojownikami z którymi powinno można się walczyć na arenie to jak z nimi rozmawiam to nie ma żadnych opcji dialogowych. dlaczego tak jest i kiedy będę mógł z nimi walczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 22:20, albinskia napisał:

mam problem. zostałem cieniem (jestem w drugim rozdziale)i jak ide na arene w SO to jak rozmawiem
z wojownikami z którymi powinno można się walczyć na arenie to jak z nimi rozmawiam to nie
ma żadnych opcji dialogowych. dlaczego tak jest i kiedy będę mógł z nimi walczyć?


Przepadło. :) Teraz jest już za późno. Walczyć można tylko w I rozdziale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.04.2007 o 22:23, rob006 napisał:


Przepadło. :) Teraz jest już za późno. Walczyć można tylko w I rozdziale.

dzienx! ale głupio mam wrescie pancerz cienia miecz strachu 9lev no i już nie moge ;\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 20:30, Piciambeer napisał:

> Racja:))
Nienienie!! Kody w Gothicu i w ogóle są BE!!!!!! Jak ukończyłem GTA:VC z kodami to "o,
przeszedłem, fajnie". A niedawno bez kodów. I co?? "Ukończyłem!!! JUHU!!! Jestem DEBEŚCIAK!!!":D



Święta racja:)) Ja też nie lubię grać z kodami, bo to odbiera całą satysfakcję z gry, która się też szybko nudzi na kodach. A tak w ogóle to bardzo Ci dziękuję, bo dzięki Tobie znalazłam tą nieszczęsną komnatę:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 22:20, albinskia napisał:

mam problem. zostałem cieniem (jestem w drugim rozdziale)i jak ide na arene w SO to jak rozmawiem
z wojownikami z którymi powinno można się walczyć na arenie to jak z nimi rozmawiam to nie
ma żadnych opcji dialogowych. dlaczego tak jest i kiedy będę mógł z nimi walczyć?



Musisz zaczepić gostka, sprowokować, żeby Cię stłukł, co też zrobi ale Cię nie zabije. Wtedy sprawa jest zaliczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 10:09, Toszka napisał:

> mam problem. zostałem cieniem (jestem w drugim rozdziale)i jak ide na arene w SO to jak
rozmawiem
> z wojownikami z którymi powinno można się walczyć na arenie to jak z nimi rozmawiam to
nie
> ma żadnych opcji dialogowych. dlaczego tak jest i kiedy będę mógł z nimi walczyć?


Musisz zaczepić gostka, sprowokować, żeby Cię stłukł, co też zrobi ale Cię nie zabije. Wtedy
sprawa jest zaliczona.



Ale to chyba faktycznie juz za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 10:08, Toszka napisał:

A tak w ogóle to bardzo Ci dziękuję, bo dzięki Tobie znalazłam
tą nieszczęsną komnatę:)))

Nie ma sprawy:D Zawsze skory do pomocy jezdym:D Jakby co to pytaj dalej;))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie;
Jak jest klasztor z kamieniem ogniskującym (tam, gdzie się szło z Gornem) można po skałach wejść jakby na taką wieżę. Ktoś wie jak przewrócić tę kolumnę, która jest na górze, żeby przejść na drugą stronę? Bo ja za cholerę nie mogę :)

screen:

20070430190430

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć wysoka siłę. Chyba nawet ponad 100, niestety już zapomniałem ile dokładnie. Druga zła wiadomość jest taka, że przewalenie tej kolumny kompletnie nic nie da. :P Twórcy gry nie dopracowali tego i ta kolumna to tylko ozdobnik terenu.
Mimo wszystko idzie tam wskoczyć, wystarczy mieć wyuczoną akrobatykę i po prostu w odpowiednim momencie wcisnąć klawisz odpowiedzialny za skok. Nie muszę mówić, że warto przed tym grę zapisać ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 19:16, gothicsheep napisał:

To pytanie skieruj lepiej do tego wątku ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=20505&u=1355
), bo śmiem twierdzić, iż nie wszyscy grają tu w Mroczne Tajemnice ;>...


Chciałem się spytać tam, ale nie wiedziałem, że ta kolumna jest tylko w MT (A w ogóle jest :) Tj Nie ma jej w niezmodowanej wersji?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować