Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

... a nie

Dnia 28.06.2007 o 19:00, szerszeń45 napisał:

- lepiej będę siedzieć cicho. :]


Właśnie szerszeń lepiej siedź cicho, bo tylko popsujesz mu rozgrywkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja już przeszedłem Gothica... Jakieś 5 lat temu :) i pamiętam, że potem i tak dojde do nowego obozu, ale teraz chciałem odrazu :)

Dzięki wszystkim za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 21:48, TracerX napisał:

HURA PRZESZłEM GOTHIC I BEZ KODÓW


Heh...To gratulację :)
I jakie wrażenia? Pewnie sią dużo przyjemniej grało niż z kodami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 21:48, TracerX napisał:

HURA PRZESZłEM GOTHIC I BEZ KODÓW

hah... jeśli grałbyś na kodach w Gothica I ! to o przejściu Gothic II czy Gothic II noc Kruka lub już nie wspomne Gothic III ... mógłbyś pomarzyć.
[ P.S : Gratz twoja przygoda sie zaczyna :P ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 14:28, Karharot napisał:

Lepszego pancerza nie kupisz zanim nie przejdziesz do odpowiedniego rozdziału. Poza tym praktycznie
w każdej grze jest jakiś "sposób" na to żeby szybko zdobyć kasę i dobry sprzęt, przynajmniej
w Gothicu trzeba trochę poodkrywać żeby wyczaić gdzie jest ten najlepszy (bynajmniej nie zdobędziesz
go obrabiając kupców).

P.S. Masz chyba na myśli Skorpiona? Bo to on ucieka pod chatę Cavalorna.


Mozliwe ze scorpion dlugo juz nie gralem. Akurat w Gothicu okradanie kupcow jest bardzo dobrym sposobem na zrobienie kasy. Okradajac ich juz w 5 rozdziale nie mialem co z ta kasa robic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 11:57, Yanek12 napisał:

> HURA PRZESZłEM GOTHIC I BEZ KODÓW
hah... jeśli grałbyś na kodach w Gothica I ! to o przejściu Gothic II czy Gothic II noc Kruka
lub już nie wspomne Gothic III ... mógłbyś pomarzyć.
[ P.S : Gratz twoja przygoda sie zaczyna :P ]

gothica II przeszłem bez kodów a w noc kruka teraz gram a gothic III to prosta gra bez kodów jusz preszłem tylko zostal mi Gothic II Noc Kruka dopiero 2 dni temu paczka przyszla i jusz prawie magiem jestem heheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie masz czego zazdrościć. Całkiem szczerze jeśli jesteś fanem G1 i G2 i uwielbiasz te gry to do G3 nie powinieneś się zbliżać. Gra całkowicie straciła "to coś" co wyróżniało jedynkę i dwójkę spośród innych cRPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 22:49, zakrokrzy napisał:

zazdroszczę wam Gothica III. Mój komputer z trudnością dźwiga Gothica II :/ wiec nie mam nawet
co myśleć o graniu ;(

A skąd ja to znam ? Czyżby mój też ledwie dźwigał II ? Niestety. A "jedynkę" przeszedłem po raz pierwszy" całkiem nie dawno. Bodaj w tą zimę. Teraz męczę dwójkę xD Trzeci rozdział xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 22:54, Karharot napisał:

Nie masz czego zazdrościć. Całkiem szczerze jeśli jesteś fanem G1 i G2 i uwielbiasz te gry
to do G3 nie powinieneś się zbliżać. Gra całkowicie straciła "to coś" co wyróżniało jedynkę
i dwójkę spośród innych cRPG.

możliwe chociaż słyszałem że jest niezła ale i tak chciałbym przejść go by zakończyć tą przygodę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrą opinię zebrała przede wszystkim od tych którzy nie grali w poprzednie tytuły. Co do zakończenia, to G3 nie kończy sagi bardziej niż to robiła dwójka - twórcy zostawili miejsce na kontynuację, która zresztą już jest zapowiedziana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 23:01, Karharot napisał:

Dobrą opinię zebrała przede wszystkim od tych którzy nie grali w poprzednie tytuły. Co do zakończenia,
to G3 nie kończy sagi bardziej niż to robiła dwójka - twórcy zostawili miejsce na kontynuację,
która zresztą już jest zapowiedziana.

tak? ja słyszałem że jednak mają nie kontynuować. chyba czas na upgrade kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, jak dla mnie to po zakończeniach widać, że nie ma miejsca na kontynuację fabuły. Ale ciekawi mnie jaka firma zrobi G4. I mam nadzieje, że nie spartaczy tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 23:03, zakrokrzy napisał:

tak? ja słyszałem że jednak mają nie kontynuować. chyba czas na upgrade kompa.

Będzie kontynuowana, będzie. A co do upgrade. Ja już to stwierdziłem dawno :D I w wakacje wymieniam :D
Dobra, koniec offtopa - to temat o G I a nie G III :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 23:08, kolektor napisał:

> tak? ja słyszałem że jednak mają nie kontynuować. chyba czas na upgrade kompa.
Będzie kontynuowana, będzie. A co do upgrade. Ja już to stwierdziłem dawno :D I w wakacje wymieniam
:D
Dobra, koniec offtopa - to temat o G I a nie G III :P


Ja wiem, że będzie kontynuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 23:08, kolektor napisał:

> tak? ja słyszałem że jednak mają nie kontynuować. chyba czas na upgrade kompa.
Będzie kontynuowana, będzie. A co do upgrade. Ja już to stwierdziłem dawno :D I w wakacje wymieniam
:D
Dobra, koniec offtopa - to temat o G I a nie G III :P

szkoda. powinni skończyć na trójce. dobra kończymy offtopa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem teraz na siebie trochę wściekły... :( Niedawno z 2 miechy temu zacząłem G1. No super mnie wciągnęła itd. Jednak później nie miałem czasu w to grać. Dopiero wczoraj przyszedł do mnie mój kumpel który skończył Gothica chyba z dziesięć razy... :P No i tam gdzie skończyłem zaczął grać... ( gdzieś 3 rozdział odszukanie kamieni ogniskujących) To tak wpisał mi wszystkie kody od razu 6 krąg magii itd. Ja zazwyczaj tak nie przechodzę gier ( kolega przeszedł pre razy bez kodów a później się bawił z kodami) I przechodził mi do 4 rozdziału w końcu się nam obu znudziło i przestaliśmy grać... Byłem po tych kodach trochę zniechęcony więc czym prędzej zainstalowałem 2... :P Może G1 przejdę innym razem jak zapomnę już trochę i nabiorę chęci do skończenia jej... Na razie "nawalam" w dwójeczkę.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować