Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2007 o 16:53, Gracz 23 napisał:

Nie fuksa tylko kwestia przypadku.
Ja też bugów nie miałem i grałem na 1 save i grało się dobrze bez żadnych przeszkód.


Bo masz po prostu kurde lepszy sprzęt i tyle..! ja mam na przykład kompa 4letniego który ma 254 ram a gothic ma wymagania 514 czy tam 512! Jak sobie kupisz kompa który kosztuje teraz 3tysiaki... sorki troszkę przesadziłem 2tysiaki to gwarantuje że nie będzie żadnego buga... bo te kompy z takimi sprzętami w środku po 1000 ram i te kary graficzne itp itd.... To ci mówię że to jest wina sprzętu... i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 16:58, Gracz 23 napisał:

A fuks to takie coś że o mało co a by miał bugi tylko że zrobił to i tamto

Przecież bugi się chowają, a gdy nie zrobisz tego (np. kupisz topora) to się bug nie aktywuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 17:01, Gracz 23 napisał:

Ale tu nie chodzi o sprzęt.


Sprzęt ma decydować o ilości bugów??
Pierwsze słyszę


Tak... bo jeśli będziesz miał wypasionego kompa to nie będziesz miał ani jednego buga... Mój kumpel ma kompa z wypasioną kartą graficzna z ramami i z różnymi duperelami i jak grał w Gothica to nie miał ani jednego buga !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 17:06, Gracz 23 napisał:

Ja myślę inaczej oto mój sprzęt:

Athlon 2500+
GF 6600 128MB
1280 RAM

za dobry on to raczej nie jest


To ty masz dobry sprzęt... ale czemu masz bugi ?? Nie wiem... może masz coś w kompie słabe oprócz ramów i kart graficznych/dżwiękowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i tak coś musi być ze sprzętem bo jeśli mój kumpel przeszedł Gothica bez żadnego buga to znaczy że musi mieć dobry sprzęt tzn to coś co powoduje że są w ogóle bugi!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 17:11, jajajupi napisał:

To i tak coś musi być ze sprzętem bo jeśli mój kumpel przeszedł Gothica bez żadnego buga to
znaczy że musi mieć dobry sprzęt tzn to coś co powoduje że są w ogóle bugi!!!!!!!

Tu nie chodzi jaki ma się sprzęt, dobry czy zły, lecz o to czy twórcy zrobili grę na dany sprzęt, też zależy od wersji gry, od płytki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt, sprzętem - to nie zmienia ilości bugów w grze! To zależy do wersji gry i od patchy. Mój fumfel jak przechodził G1 miał: 500MHz, 128 mb RAM i GF 2. Bugi miał, wiadomo, ja na swoim 3.2 GHz !gb RAMu i GF 7900 także takie mam. Jak checie zobaczyć prawdziwe bugi odpalice Gothic 3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 17:21, Sob-styl napisał:

Sprzęt, sprzętem - to nie zmienia ilości bugów w grze! To zależy do wersji gry i od patchy.
Mój fumfel jak przechodził G1 miał: 500MHz, 128 mb RAM i GF 2. Bugi miał, wiadomo, ja na swoim
3.2 GHz !gb RAMu i GF 7900 także takie mam. Jak checie zobaczyć prawdziwe bugi odpalice Gothic
3 ;)

Dobrze powiedziane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 15:42, Luzi napisał:

Ciekawe ...
Mi się nigdy nie zdażyło takie coś.

Pewnie nie zbierałes wszystkich monet lub je wywaliłes do jakiejś skrzyni. Może to jakiś bug:)

Dnia 04.07.2007 o 15:42, Luzi napisał:

A masz je wszystke z tego samego miajsca ??

Nie z różnych miejsc, pozatym z tego co wiem to nie umnie był taki przypadek tylko u wszystkich moich znajomych który grali w Gothica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 17:22, Rga napisał:

> Sprzęt, sprzętem - to nie zmienia ilości bugów w grze! To zależy do wersji gry i od patchy.

> Mój fumfel jak przechodził G1 miał: 500MHz, 128 mb RAM i GF 2. Bugi miał, wiadomo, ja
na swoim
> 3.2 GHz !gb RAMu i GF 7900 także takie mam. Jak checie zobaczyć prawdziwe bugi odpalice
Gothic
> 3 ;)
Dobrze powiedziane ;)

Potwierdzam :) Ja na moim Athlonie 3600+, 1 GB RAM, i Geforce 7300 GT 256 MB (nie przechwalam się, jakby co) czasem mam takie zwisy jak nie wiem, mimo że ustawiłam średnie detale i rozdzielczość 1024x768, a TDU chodzi nawet przyzwoicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2007 o 18:19, ducha-90 napisał:

Potwierdzam :) Ja na moim Athlonie 3600+, 1 GB RAM, i Geforce 7300 GT 256 MB (nie przechwalam
się, jakby co) czasem mam takie zwisy jak nie wiem, mimo że ustawiłam średnie detale i rozdzielczość
1024x768, a TDU chodzi nawet przyzwoicie.

A co specyfikacja kompa ma do bugów? Bugi wynikają z samej gry, a nie z komponentów. A co do działania gry, to ja na swoim starym kompie (Celeron 1,7GHz, 512 RAM, Radeon 9250 128mb) grałem zarówno w Gothica jak i w Gothica 2 bez żadnych przycięć (wyjątkiem było miasto Khorinis w G2), więc nie mam pojęcia jak na takim kompie jak twój, mogło się ciąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 20:46, Luke Shadow napisał:


> Potwierdzam :) Ja na moim Athlonie 3600+, 1 GB RAM, i Geforce 7300 GT 256 MB (nie przechwalam

> się, jakby co) czasem mam takie zwisy jak nie wiem, mimo że ustawiłam średnie detale i
rozdzielczość
> 1024x768, a TDU chodzi nawet przyzwoicie.
A co specyfikacja kompa ma do bugów? Bugi wynikają z samej gry, a nie z komponentów. A co do
działania gry, to ja na swoim starym kompie (Celeron 1,7GHz, 512 RAM, Radeon 9250 128mb) grałem
zarówno w Gothica jak i w Gothica 2 bez żadnych przycięć (wyjątkiem było miasto Khorinis w
G2), więc nie mam pojęcia jak na takim kompie jak twój, mogło się ciąć.

Chodziło mi o G3 ;)))) Niezbyt jasno się wyraziłam. Mój błąd, sorki ^^''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ktoś już pisał na ten temat ale mam kilka interesujących linków :

bardzo wciągające opowiadanie(ciągle pisane)

http://themodders.org/forum/index.php?showtopic=4510&st=0

Film o gothicu

http://themodders.org/forum/index.php?showtopic=4284

Chyba największy i najlepszy mod do gothica mroczne tajemnice

http://themodders.org/forum/index.php?showtopic=2914

screeny z dodatku http://modders.dmkhosting.net/poziomki/nowastrona/panelmini/tlo2/galeria.html wiele pomysłów zaczerpniętych z gothica II oraz wiele przedmiotów :-)

oraz reszta modów

http://themodders.org/forum/index.php?s=56f57370dff478a50432daca2fcef56d&showforum=33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 18:19, ducha-90 napisał:

Potwierdzam :) Ja na moim Athlonie 3600+, 1 GB RAM, i Geforce 7300 GT 256 MB (nie przechwalam
się, jakby co) czasem mam takie zwisy jak nie wiem, mimo że ustawiłam średnie detale i rozdzielczość
1024x768, a TDU chodzi nawet przyzwoicie.

To czy masz buga czy nie, nie zależy od kompa. Tylko od kodu gry. W Gothicu I był on nie za dobry stąd tyle bugów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 23:17, kolektor napisał:

> Potwierdzam :) Ja na moim Athlonie 3600+, 1 GB RAM, i Geforce 7300 GT 256 MB (nie przechwalam

> się, jakby co) czasem mam takie zwisy jak nie wiem, mimo że ustawiłam średnie detale i
rozdzielczość
> 1024x768, a TDU chodzi nawet przyzwoicie.
To czy masz buga czy nie, nie zależy od kompa. Tylko od kodu gry. W Gothicu I był on nie za
dobry stąd tyle bugów.


od czego są mody i patche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 00:52, Tal441 napisał:

Gothic I to najbardziej udana gra z serii GOTHIC pod względem fabularnym.


Wszyscy to wiemy ;)

A Ja jestem ciekawy czy robiliście zadanie pt. Chromanin. Chyba najlepszy poboczny quest w serii Gothic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować