Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Żartujesz? Ale w którym miejscu - bo jak sam jesteś, to może sprawić lekki problem, ale takie problemy załatwia się zwojami z zaklęciami (choćby bryła lodu + szybki atak mieczem, jeżeli jesteś wojownikiem), bądź z łuku/kuszy. Jeżeli jesteś z Diego, to w większości przypadków to on bierze na siebie prawie wszystkie ciosy, a Ty po prostu musisz "umiejętnie" walić seriami z miecza. Życie mu schodzi mniej więcej co kilka ciosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 16:40, Yupy napisał:

Ale z tymi Trollami przesadzili niedość że wyglądają jak yety to jeszcze nie da siętego załatwić
- dwie godziny w kolesia nawalam a temu tylko 2 centymetry energii z paska żywotności zeszły


Może masz zbyt niski poziom? Na 20 brałem już bez problemu. A gdy jesteś za słaby i na to jest sposób - rzuć na niego zaklęcie pomniejszenia i po jednym ciosie leży sztywny ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg, miałem taką samą taktykę na nie w trójce :) Tam gdzie jest jaskinia z bodajże sześcioma trollami zawsze jednego zwabiałem i na skałę. Jeżeli się nie zaklinował, to musiałem uciekać i tak go zwabiać co jakiś czas. Pamiętam, jak jakieś ogry w tej jaskini pod Cape Dun biegły by mnie ubić, wchodziłem na wzniesienie i miałem kilkanaście sekund na wykonanie kilku ciosów. Niestety, kiedy uderzył to już nie było odwrotu. Zazwyczaj potem nachodziły na mnie ciosy reszty ogrów i po chwili leżałem martwy... Z resztą co ja gadam, to nie temat o G3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak były misje z kamykami ogniskującymi to właśnie trzeba było zabić Trolla. Było to bardzo łatwo bo przy szkielecie w kanionie Trolla leżał zwój pomniejszenia :))))... potem jeszcze Diego się dziwił jakim cudem zmniejszył się on do takich rozmiarów :P.

Wayzin : ja za to w 2 używałem takie trikulca na zabicie Czarnego Trolla, nie mógł się bidok przecisnąć przez skały a ja miałem dobry łuk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 16:45, Widow4 napisał:

> Ale z tymi Trollami przesadzili niedość że wyglądają jak yety to jeszcze nie da siętego
załatwić
> - dwie godziny w kolesia nawalam a temu tylko 2 centymetry energii z paska żywotności
zeszły

bo pewnie próbowałeś go załatwic na początku gry puźniej jak sa mocniejsze bronie to jest o
wiele łatwiej


No co ty jestem na 13 poziomie mam 67 siły i miecz jednoręczny + 50 obrażeń do tego modyfikator na krytyczne 5% i tu mi się właśnie wydaje że mam chyba za mało i się tak męcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2007 o 16:45, Lesz3yk napisał:

Może masz zbyt niski poziom? Na 20 brałem już bez problemu. A gdy jesteś za słaby i na to jest
sposób - rzuć na niego zaklęcie pomniejszenia i po jednym ciosie leży sztywny ;P


a od kogo mam wziąść to zaklęcie i w jakim bractwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 17:00, Yupy napisał:


> Może masz zbyt niski poziom? Na 20 brałem już bez problemu. A gdy jesteś za słaby i na
to jest
> sposób - rzuć na niego zaklęcie pomniejszenia i po jednym ciosie leży sztywny ;P

a od kogo mam wziąść to zaklęcie i w jakim bractwie

Trzeba kupić zwój , np. u Xardasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej poczekaj troszeczkę gdzieś do 16-20 lvlu i wystarczy że na tego Trolla polecisz z "Pięścią Trolla" Takim toporem parę ciosów i chłopak się zbiesi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 17:00, Yupy napisał:


> Może masz zbyt niski poziom? Na 20 brałem już bez problemu. A gdy jesteś za słaby i na
to jest
> sposób - rzuć na niego zaklęcie pomniejszenia i po jednym ciosie leży sztywny ;P

a od kogo mam wziąść to zaklęcie i w jakim bractwie

taki zwój leży w kotlinie tam gdzie jest jeden z trolli i kamien ogniskujacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 17:00, Yupy napisał:


> Może masz zbyt niski poziom? Na 20 brałem już bez problemu. A gdy jesteś za słaby i na
to jest
> sposób - rzuć na niego zaklęcie pomniejszenia i po jednym ciosie leży sztywny ;P

a od kogo mam wziąść to zaklęcie i w jakim bractwie



Jeśli walczysz z nim w Kanionie Trolli wraz z Diego, to leży ona niedaleko szkieletu. Z resztą niestety będziesz musiał poradzić sobie w konwencjonalny sposób, choć wydaje mi się, że spotkałem kiedyś kupca z tym zaklęciem, tyle że było bardzo drogie i nie pamiętam kim on był. Coś mi się wydaje, że któryś z Magów Wody, ale pewien nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 17:09, Lesz3yk napisał:

>
> > Może masz zbyt niski poziom? Na 20 brałem już bez problemu. A gdy jesteś za słaby
i na
> to jest
> > sposób - rzuć na niego zaklęcie pomniejszenia i po jednym ciosie leży sztywny ;P

>
> a od kogo mam wziąść to zaklęcie i w jakim bractwie


Jeśli walczysz z nim w Kanionie Trolli wraz z Diego, to leży ona niedaleko szkieletu. Z resztą
niestety będziesz musiał poradzić sobie w konwencjonalny sposób, choć wydaje mi się, że spotkałem
kiedyś kupca z tym zaklęciem, tyle że było bardzo drogie i nie pamiętam kim on był. Coś mi
się wydaje, że któryś z Magów Wody, ale pewien nie jestem...

a moze pomylilo ci sie z G2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2007 o 17:12, mateusz.1994. napisał:

a moze pomylilo ci sie z G2


Być może, ale fajnie, że w Gothic 2 są Magowie Wody ;P W Noc Kruka choć mam, to jeszcze nie grałem <brak czasu>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 17:16, Bonzaii napisał:

He he he xD Stałem sie necrosem w Gothicu xD Spoko ale poświeciłem urizjela :/



"necrosem" sory co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nekromanta... Można nim się stać przy pomocy Xardasa, wtedy ma się fajną, mroczną szatę... I do tego wszystko-niszczącą falę zagłady Uriziela, o ile masz ochotę poświęcić ten mieczyk ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2007 o 17:14, Lesz3yk napisał:

Być może, ale fajnie, że w Gothic 2 są Magowie Wody ;P

W Gothic 2 jest tylko jeden Mag Wody - Vatras, stoi na placu w Khrorinis. Później pomaga naprawić Oko Innosa.

Dnia 10.08.2007 o 17:14, Lesz3yk napisał:

W Noc Kruka choć mam, to jeszcze nie
grałem <brak czasu>.

Dopiero tutaj rola Magów Wody został rozwinięta. Magowie Wody badają piramidy i zaginioną część wyspy, przez co można wykonać dla nich sporo questów, ale nie da się zostać jednym z nich. Ale to temat o G1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 17:19, Wayzin napisał:

Nekromanta... Można nim się stać przy pomocy Xardasa, wtedy ma się fajną, mroczną szatę...
I do tego wszystko-niszczącą falę zagłady Uriziela, o ile masz ochotę poświęcić ten mieczyk
;]



Hehe ale teraz to nie mam uriziela, mam miecz brzytwy chyba zabiłem go bo miał +95 do ataku ale i tak niedługo będę mieć innosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 17:19, Wayzin napisał:

Nekromanta... Można nim się stać przy pomocy Xardasa, wtedy ma się fajną, mroczną szatę...
I do tego wszystko-niszczącą falę zagłady Uriziela, o ile masz ochotę poświęcić ten mieczyk
;]


niestety nie doszłem do tego bo jak byłem przy tych przełącznikach w świątyni śniącego to miałem buga i te przełaczniki wogóle nie działały a że miałe wszystkie save''y w świątyni to ich wczytuywanie nic nie dawało a już nie chciało mi sie grać od nowa ale może teraz zaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 17:22, Bonzaii napisał:

> Nekromanta... Można nim się stać przy pomocy Xardasa, wtedy ma się fajną, mroczną szatę...

> I do tego wszystko-niszczącą falę zagłady Uriziela, o ile masz ochotę poświęcić ten mieczyk

> ;]


Hehe ale teraz to nie mam uriziela, mam miecz brzytwy chyba zabiłem go bo miał +95 do ataku
ale i tak niedługo będę mieć innosa

jeszcze lepszy jest topór Lee i później gniew innosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować