Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 19.08.2007 o 19:49, Ubq napisał:

Skąd możesz wiedzieć że będzie głupi. Grałeś w niego ?? Parę osób mówiło to samo o World of
Warcraft. Jak ci się nie będzie podobał to nie graj w niego :)Ja tam w Gothic Multiplayer
wierzę i z chęcią zagram .
Pozdrawiam Ubq


W Gothic po dłuższej grze brakuje drugiego bohatera-poszukiwacza przygód, który by nam "przeszkadzał", wykupywał nam bronie, zdobywał przed nami skarby, takiego wolnego strzelca, a opcja multiplayer daje taką mozliwość dlatego jestem całkowicie na tak i będe zadowolony z takiego rozwiązania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 19:51, Xyron Heretyk napisał:

to graj w gre bez fabuły która powstanie tylko po to aby zarobić pare groszy bo nie wierze
zeby była darmowa


HAIL !!

To nie wierz. Na razie chyba nie powiedziano czy będzie darmowa. To mod a mody najczęściej(choć nie zawsze) są darmowe. I sorry ale gry zazwyczaj robi się po to żeby zarobić parę groszy, jeżeli gra będzie dobra to chyba autorom należy się zapłata. Patrz tu na Counter Strike''a mod a jednak go kupują. Znającym język niemiecki i szukających więcej informacji o tym modzie, polecam stronę oficjalną http://gothic-online.hagelnacht.de/ i wikipedię gothic multiplayer
http://ignis.worldofgothic.com/wiki/en/index.php/Main_Page
PZDR Ubq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kumpel zainstalował sobie Diccuric, odpala a tu przy 1/3 wczytywania wyskakuje mu error i koniec. Wiecie czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie troche głupie... :P mam dać 3 chrząszcze ale znalazłem tylko 2 po tym jak sie dowiedzialem że są mi potrzebne w starym obozie jednego wcześniej zabiłem i zjadłem :/ a na samym początku to samo zrobiłem z dwoma a więc mam juz 2 z 3 ale nie moge nigdzie ich znaleśc moze ktos pomóc??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 15:30, Davidskrk napisał:

mam pytanie troche głupie... :P mam dać 3 chrząszcze ale znalazłem tylko 2 po tym jak sie dowiedzialem
że są mi potrzebne w starym obozie jednego wcześniej zabiłem i zjadłem :/ a na samym początku
to samo zrobiłem z dwoma a więc mam juz 2 z 3 ale nie moge nigdzie ich znaleśc moze ktos pomóc??:D

]


reszta chsząszczy jest nie daleko snafa... idziesz w dół tam gdzie jest arena walk i później jest takie pomiezczenie puste... tam się kręcą i naprzeciwko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 18:57, Davidskrk napisał:

sorki zapomnialem dodac a gdzie kupic je mozna znaczy ich mięso??


Jeśli chodzi o chrząszcze to raczej ich nie kupisz przynajmniej ja się z czymś takim nie spotkałem;)
Musisz sam zabić chrząszze nie trudno je znaleźć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa chrząszcze są na samym początku gry tuż za bramą prowadzącą do miejsca wymiany. 3 chrząszcze są na wysypisku śmieci w Starym Obozie. Jeśli z tych 5 chrząszczy 3 już zabiłeś i zjadłeś (fuj!) to masz problem:(
Wydaje mi się że te paskudztwa można było też znaleźć przy chacie Cavalorna (jest poza Starym Obozem) - spróbuj tam.
Jest jeszcze jedno miejsce w którym można znaleźć chrząszcze: koło ruin starego klasztoru, łażą tuż przy bramie, problem w tym że na razie nie masz tam czego szukać bo przed klasztorem są dwa stada zębaczy, jeśli jeszcze nie wiesz co to jest to zapewnię Cię że na początku gry nawet jeden taki stworek to pewna śmierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 18:57, Davidskrk napisał:

sorki zapomnialem dodac a gdzie kupic je mozna znaczy ich mięso??

Jeśli będziess miał kłopot z ich zabiciem to z kopa! ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten quest nie ma nic wspólnego z dołączeniem do Starego Obozu - Snaf nie jest jedną z tych wpływowych osób o których mówił Diego. Po prostu kiedy dostarczysz mu wszystkie składniki każdego dnia będziesz się mógł do niego zgłosić po 3 porcje darmowej potrawki z chrząszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że inaczej z nim pogadasz, to 3 porcje dostaniesz tylko jednorazowo. Ten Quest jest bardziej na dorobienie doświadczenia w początkowej fazie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 12:23, szerszeń45 napisał:

Chyba, że inaczej z nim pogadasz, to 3 porcje dostaniesz tylko jednorazowo.


Ciekawe. Coś takiego nigdy mi się nie przydarzyło, zawsze mogłem następnego dnia wrócić po więcej.

Dnia 22.08.2007 o 12:23, szerszeń45 napisał:

Ten Quest jest bardziej na dorobienie doświadczenia w początkowej fazie gry.


Jak wszystkie małe poboczne questy tego typu. Zaletą tego konkretnego questa jest też to że daje minimum dochodów (jeśli potrawki przyrządzone z robactwa można nazwać dochodami), jak jest już się na samym dnie i nie ma się na nic kasy (i nie wie się jak kombinować lub nie chce się tego robić) można po prostu przespać kilka kolejnych dni i zgłaszać się do Snafa po jego kuroniówkę a potem wymienić ją na coś innego. Taka swego rodzaju renta socjalna Starego Obozu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno się wydarzyło coś co spaczyło mój stosunek go G I, chyba 3 akt, Yberion zemdlał, poszedłem se do chatki bo nie lubie po nocy chodzić i budzę się i tu moje zdziwienie : leżący Yberion ma całe życie, ale to idiotyczne zdarzyło się później : wracam z lekarstwem i co widzę? Yberion sobie stoi a CorCalom rzuca na niego ''Sen'' :/:/:/ ludzie! mogli to lepiej wymyśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem jak grasz Y''berion umiera (tak przynajmniej mówi Cor Angar), tak naprawdę jednak do końca gry można go znaleźć w jego komnatach w świątyni - jest nieprzytomny ale ma pełne życie i do tego jest nieśmiertelny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować