Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Koleś nazywał się Baal Parvez, nie dość, że nas zaprowadzi do Obozu Sekciarzy to jeszcze nam nabije troszkę doświadczenia po drodze. warto go wykorzystać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 02:07, Długi18 napisał:

Gothic. Jedna z lepszych gier RPG w jakie kiedykolwiek grałem.

Gothic grałem w I II III wszystkie fajne uwielbiam w to grac i dla tego jest to najfajniejsza gra RPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.09.2007 o 06:45, Zegarmistrz111 napisał:

Gothic grałem w I II III wszystkie fajne uwielbiam w to grac i dla tego jest to najfajniejsza
gra RPG


Dla mnie Gothic 3 jest jednak krokiem wstecz w stosunku do poprzedników. Jednak mimo wszystko gra sie fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 12:11, Długi18 napisał:


> Gothic grałem w I II III wszystkie fajne uwielbiam w to grac i dla tego jest to najfajniejsza

> gra RPG
>

Dla mnie Gothic 3 jest jednak krokiem wstecz w stosunku do poprzedników. Jednak mimo wszystko
gra sie fajnie ;)

Dla mnie nie ale super ze ty tez myslisz ze jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, jak inaczej może wyglądać rozmowa Robotnika z Obywatelem... szkoda, że regulamin jest taki pobłażliwy...

Do Obozu Sekty można łatwo dojść rzeką. Ale to jeśli ktoś naprawdę ma uprzedzenia do Baala Parveza. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 14:08, DJ Szlafrok napisał:

Hm, jak inaczej może wyglądać rozmowa Robotnika z Obywatelem... szkoda, że regulamin jest taki
pobłażliwy...


No... szczególnie w stosunku do kpienia sobie z co mniej doświadczonych forumowiczów. :P

Dnia 25.09.2007 o 14:08, DJ Szlafrok napisał:

Do Obozu Sekty można łatwo dojść rzeką. Ale to jeśli ktoś naprawdę ma uprzedzenia do Baala Parveza. :-)


Ew. można po prostu kupić mapę od Grahama i jakoś uda się zajść polegając na niej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 18:46, CR7 napisał:

> Hm, jak inaczej może wyglądać rozmowa Robotnika z Obywatelem... szkoda, że regulamin jest
taki
> pobłażliwy...

No... szczególnie w stosunku do kpienia sobie z co mniej doświadczonych forumowiczów. :P


zgadzam sie to jest wredne na maxa:)) mogli by szanowni adminowie jakieś kary za to dawać:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 19:01, tm93 napisał:

> > Hm, jak inaczej może wyglądać rozmowa Robotnika z Obywatelem... szkoda, że regulamin
jest
> taki
> > pobłażliwy...
>
> No... szczególnie w stosunku do kpienia sobie z co mniej doświadczonych forumowiczów.
:P

zgadzam sie to jest wredne na maxa:)) mogli by szanowni adminowie jakieś kary za to dawać:))


Ja jestem nowy lecz do starszych Formowiczów mam szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 18:46, CR7 napisał:

> Hm, jak inaczej może wyglądać rozmowa Robotnika z Obywatelem... szkoda, że regulamin jest
taki
> pobłażliwy...

No... szczególnie w stosunku do kpienia sobie z co mniej doświadczonych forumowiczów. :P


Troszkę niepotrzebnie wkopałem Robotnika i Obywatela, ale chodziło mi o to, że piszą zupełnie bez sensu, co nic nie dodaje do dyskusji. A takiego czegoś nie tylko nie lubimy na tym forum, ale jak sądzę, na innych również. Po prostu mnie to denerwuje. Poza tym zauważ, że gdyby był ostry, to takich postów jak mój by nie było. No i pewnie, że lepiej karać ganiącego niż ganianego, co?
Jeszcze raz sorka, przepraszam wszystkich wyżej wymienionych. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra panowie dosyć tego dobrego:P mieliśmy gadać o gothicu a nie o rangach:P a więc ja jako mlokos gothica mam znowu pytanie:P
gdy gram dlużej nagle gra wylącza mi sie albo zacina tak samo jest po wpisaniu marvin-mode:/ co mam zrobić?????
ratujcie mlokosa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 11:38, tm93 napisał:

gdy gram dlużej nagle gra wylącza mi sie albo zacina tak samo jest po wpisaniu marvin-mode:/
co mam zrobić?????
ratujcie mlokosa:P


Często sejwuj i przyzwyczaj się do tego :P

Tak ogólnie to nie żart, bo G1 ma to do siebie że lubi się "źle'' zachowywać i przeszkadzać w graniu... jak grasz na kodach to masz karę, granie na kodach to IMO bezsens...

Dla pewności podaj konfig sprzętu na jakiś gothicujesz ;)


P.S. Ja po jakim mniej więcej czasie gry zaczyna ona robić problemy?


Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 11:48, hunter22 napisał:

> gdy gram dlużej nagle gra wylącza mi sie albo zacina tak samo jest po wpisaniu marvin-mode:/

> co mam zrobić?????
> ratujcie mlokosa:P

Często sejwuj i przyzwyczaj się do tego :P

Tak ogólnie to nie żart, bo G1 ma to do siebie że lubi się "źle'' zachowywać i przeszkadzać
w graniu... jak grasz na kodach to masz karę, granie na kodach to IMO bezsens...

Dla pewności podaj konfig sprzętu na jakiś gothicujesz ;)


P.S. Ja po jakim mniej więcej czasie gry zaczyna ona robić problemy?


Pozdrawiam :D

eee sprzęt raczej skromny ale mam zamiar modernizowaź xD
celeron 1.7 Ghz
256 mb RAM
karta Intel Extreme Graphics czy jakoś tak(mam GF FX 5200 ale mom coś z Agp i chyba bede musial do komputerowego zanieść)
a zacina sie może po godzince...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 12:03, tm93 napisał:

eee sprzęt raczej skromny ale mam zamiar modernizowaź xD
celeron 1.7 Ghz
256 mb RAM
karta Intel Extreme Graphics czy jakoś tak(mam GF FX 5200 ale mom coś z Agp i chyba bede musial
do komputerowego zanieść)


Obecnie pisze z jeszcze skromniejszego kompa (a jestem w pracy)... no ale do rzeczy, problem może leżeć także w sprzęcie, podobno im lepszy tym G1 lepiej chodzi. Kiedyś grałem na trochę lepszym sprzęcie co ty (miałem lepszy proc 2,8 pentiuma 4 i inna kartę, Radeona 9200 128 MB) i tez co jakiś czas było wywalanie do windy czy zawiecha i restart kompa jedynie pomagał...


Tak ogólnie rzecz biorąc upgrade kompa może pomóc, osobiście mam teraz dobrego kompa, ale jeszcze nie spróbowałem w G1 na nim pograć... jak pogram to zobacze czy to prawda, że lepszy kompa nie jako uczy Gothic''a dyscypliny (czyt. Gothic chodzi normalnie bez dziwnych zachowań).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dzięki bardzo za pomoc:)
a upgradowanie planuje na gwiazdke więc sie zobaczy czy coś pomoże:) jeszcze raz dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 12:18, tm93 napisał:

no dzięki bardzo za pomoc:)
a upgradowanie planuje na gwiazdke więc sie zobaczy czy coś pomoże:) jeszcze raz dzięki za
pomoc


Tak bardzo to nie pomogłem, i nie ma za co dziękować, ale jeśli te kilka moich słow pomogło o się cieszę ;D


W razie kolejnych pytań, problemów pisz śmiało... pomożemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>/.../ podobno im lepszy tym G1 lepiej chodzi.

To prawda. Jak grałem na starym ramie (256) zacinanie dawało mi się we znaki, bo czasami zapominałem o sejwowaniu. Ale po zmianie pamięci ram (na 512)- i tylko po tej zmianie- zapomniałem praktycznie całkowicie o tym mankamencie. Może ze dwa czy trzy razy w ciągu przejścia od początku do końca Gothic przypomniał o swojej naturze (znaczy zaciął się) ;) Przy czym należy wspomnieć że wcześniej raz na dzień czy dwa to zawsze się zacinał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 12:45, tm93 napisał:

mam pytanko: czy można zdobyć wytrychy w obozie śniącego czy jakoś on tam ma? bo musze ukraść
tą recepture z laboratorium a nie mam zadnego wytrychu a droga do starego obozu ma dużo zwierzaczków:)


z tego co pamietam chyba musisz wybrac zwierzaczki ;p ten sam problem mialem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 17:38, studnia6 napisał:

z tego co pamietam chyba musisz wybrac zwierzaczki ;p ten sam problem mialem :D


Z tego co wiem to w obozie bractwa śniącego nie kupi nigdzie wytrychów pozostaje mu albo stary obóz albo nowy obóz tyle, że jak pisze będzie musiał walczyć ze stworami, które staną mu na drodze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować