Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2006 o 21:41, Vidmol napisał:

Mam pytanie. Mam 8 poziom i szukam kogoś kto uczy walczyć bronią dwuręczną. Jak by co jestem
szkodnikiem więc ludzie z innego obozu mnie nie nauczą. HELP.
Proszę o szybką odpowiedź
bo chcę grać.


Stwór już ci powiedział kiedy możesz się uczyć władania bronią dwuręczną a ja tylko powiem, że jest to możliwe w Nowym Obozie u Lee (w Starym obozie u Thorusa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2006 o 20:41, MagikT napisał:

te zadania trzeba wykonać przed przyłączeniem się do obozów a tak to logiczne że są niezaliczone
tak samo z nieprzyłaczeniem się do obozu bractwa o którym wcześniej nie słyszałeś przez to
straciłeś dużo doświadczenia:/



Ale ja WSZYSTKIE maiełem wykonane!! dopiero po dojściu do obozu mi przeniosło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to naprawdę jest bardzo dziwne ja tak nie miałem chociaż zaczynałem grę pare razy i ani razu nie miałem czegoś takiego może to być jakiś błąd w grze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś skuteczny sposób na pokonanie trolla dla średnio rozwiniętej postaci(25lvl)? Bo ja wykorzystalem sztuczkę: wziąłem Miltena jako przynętę i przez 15 minut jak próbował go atakowac to go lałem.... ale chyba nie o to chodziło twórcom gry, wiem ze nawet nieźle radzi sobie z nim ognista burza... a wy jak go pokonaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 13:08, Qurak napisał:

Jest jakiś skuteczny sposób na pokonanie trolla dla średnio rozwiniętej postaci(25lvl)? Bo
ja wykorzystalem sztuczkę: wziąłem Miltena jako przynętę i przez 15 minut jak próbował go atakowac
to go lałem.... ale chyba nie o to chodziło twórcom gry, wiem ze nawet nieźle radzi sobie z
nim ognista burza... a wy jak go pokonaliście?

A nie próbowałeś go zmniejszyć?
Masz koło niego zwój zmniejszenia i kartkę ze wskazówką jakiegoś podróżnika, po zmniejszeniu to zabić go jest prosto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym rzecz ze próbowalem ale gdy wybierałem czar to troll się nie podświetlał;) mam 20 pkt many i 2 krąg moze dlatego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 17:18, Qurak napisał:

W tym rzecz ze próbowalem ale gdy wybierałem czar to troll się nie podświetlał;) mam 20 pkt many i 2 krąg moze dlatego;)


spróbuj do niego podejść jak najbliżej, może za daleko od niego stoisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 20:16, Łukasz.G napisał:

Wystarczy użyć zwoju :) ps a gdzie ten troll jest??

Na północ od Starej Kopalni, ale on bodajże pojawia się dopiero jak trzeba składniki na Ulu-Mulu zebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diego powinien odwrócić uwagę trolla, a że jest nieśmiertelny to możesz spokojnie podejść i rzucić zaklęcie zminiejszenia. Po zmniejszeniu tego giganta zabicie go to jak pojedynek ze ścierwojadem :) Ważne jest (gdy potrzebujesz materiału na Ulu-Mulu) jeśli nie ma tam Diego, żebyś się go nie przestraszył. Po prostu podchodzisz i rzucasz tak długo zaklęcie aż zadziała :) Wiem, że ten troll jest ogromny i szybko się zbliża, ale dasz rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 13:07, Ruga napisał:

Troll po zmniejszeniu nieatakuje wiec pojedynek ze ścierwojadem jest trudniejszy;)


Chyba nawet z młodym ścierwojadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 14:55, sebadom napisał:

Gdzie mogę znaleść szamana orków?

jak wyjdziesz druga brama ze starego obozu jest gora, nie? tam sa takie ruiny i tam jest szaman ktory leje sie z bodajze 4 orkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

albo jak sie szlo po kamien ogniskujacy w gorskiej fortecy to idz druga droga zeby dojsc do mostu . tam sa te ruiny, czaisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 16:14, olcia13 napisał:

Jak w tej grze, sie steruje ( zbiera przedmioty, pozostałe z wrogów, zakłada, np. zbroje, itd.)
Help mi!!!

przytrzymuje sie ctrl i naciska sie ten przycisk ktory robi u ciebie za poruszanie sie do przodu(czyli pewnie strzalka w gore)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować