Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

No Lester jest w fortecy ale kmini księgi na parterze :) jak wejdziesz do fortecy skręć w lewo a później w prawo i znów w lewo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie, może i głupie... Jak wyjść z wieży Xardasa? Żeby wejść na górę trzeba użyć runy z teleportem, a później żeby się wydostać używam runy teleportacji albo do magów wody albo do obozu na bagnie. Czy jest jakieś... bardziej konwencjonalne wyjście (typu: drzwi)? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niet :D Drzwi nie ma :)
Jedynym wyjscie jest jeszcze skok do wody jednak nie polecam bo spory kawałek trzeba potem isc :)
Uzywaj teleportów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 11:20, Mumin napisał:

Czy jest jakieś... bardziej konwencjonalne wyjście (typu: drzwi)? :D

Drzwi raczej nie znajdziesz, ale ja na przykład skakałem na główkę do jeziora :) Trzeba tylko dobrze trafić, bo upadek z tej wysokości może być bardzo bolesny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 11:22, Raylin napisał:

Drzwi raczej nie znajdziesz, ale ja na przykład skakałem na główkę do jeziora :) Trzeba tylko
dobrze trafić, bo upadek z tej wysokości może być bardzo bolesny...

No raczej przyjemnie upaść na skały nie będzie... Hehe. Ale chyba spróbuję, bo w sumie nie wpadłem żeby tego spróbować.

Bajuj -> to nic, że trzeba się będzie przespacerować. W sumie to chciałem zwiedzić okolice tej jego wieży (bo po ubiciu golemów wszedłem od razu do środka i nie łaziłem wokół) więc będzie okazja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(bo po ubiciu golemów wszedłem od razu do środka i nie łaziłem wokół)

Dnia 22.07.2006 o 11:30, Mumin napisał:

więc będzie okazja :-)


to uważaj na Brzytwy, z 10 ich tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 11:20, Mumin napisał:

Ja mam takie pytanie, może i głupie... Jak wyjść z wieży Xardasa?


ja wchodzę na dach wieży i z tamtąd bez najmniejszych problemów wyskakuję na skały obok i potem po skałach dalej zeskakuję na ziemię nie tracąc wogóle punktów życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 12:16, cinus` napisał:

/.../ Jak wyjść z wieży Xardasa?

ja wchodzę na dach wieży i z tamtąd bez najmniejszych problemów wyskakuję na skały obok i potem
po skałach dalej zeskakuję na ziemię nie tracąc wogóle punktów życia :)

Ja dokładnie tak samo, ale zanim się o tym nie dowiedziałem zawsze używałem teleportacji do bractwa i szybko łykałem napój szybkości by dostać się szybko w dane miejsce :) Potem dopiero zobaczyłem te skały ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja to samo do pewnego czasu bractwo ------> napoł lekkości i fru cisnołem z buta :P:D:D:D a teraz se skacze po skałkach jak kuzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko(prosze o szybko odpowiedz)


jest mozliwe nauczenie sie walki bronia 1-reczna na 3 poziomie ?? jakl tak to gdzie??

no i jak zdobyc ten najlepszy pancerz traznika..bo z tego co ja wiem to pozniej stary oboz mnie nie lubi..no i watpie ze bede mogl to kupic.. wiec co zrobic aby dostac zbroie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 23:29, diablolod napisał:

jest mozliwe nauczenie sie walki bronia 1-reczna na 3 poziomie ?? jakl tak to gdzie??


nie, są tylko dwa poziomy.

Dnia 22.07.2006 o 23:29, diablolod napisał:

no i jak zdobyc ten najlepszy pancerz traznika...


najlepsza zbroja strażnika jest nie do zdobycia w normalny sposób, można ją zdobyć tylko za pomocą kodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 23:33, cinus` napisał:

> jest mozliwe nauczenie sie walki bronia 1-reczna na 3 poziomie ?? jakl tak to gdzie??


nie, są tylko dwa poziomy.

> no i jak zdobyc ten najlepszy pancerz traznika...

najlepsza zbroja strażnika jest nie do zdobycia w normalny sposób, można ją zdobyć tylko za
pomocą kodów.


aha..szkoda:/

to w co ja wloze 40 pkt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No znów mam problem. Utknąłem. Poszedłem szukać wieży Xardasa. Po drodze sporo orków, ostatnie to chyba 4-ch szamanów. Wybiłem wszystko. No i nie mogę dalej się dostać bo przełącznik ani drgnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 02:04, SwenG napisał:

No znów mam problem. Utknąłem. Poszedłem szukać wieży Xardasa. Po drodze sporo orków, ostatnie
to chyba 4-ch szamanów. Wybiłem wszystko. No i nie mogę dalej się dostać bo przełącznik ani
drgnie.

Chyba ci się drogi pomyliły. Z tego co napisałeś to chyba jesteś przed świątynią orków a nie przed wieżą Xardasa. Do świątyni możesz się dostać w następujący sposób:
1. Znaleźć zwój teleportacji w skrzyni (na prawo od miejca gdzie było 4 szamanów, a jak nie na prawo to gdzieś indziej w obozie :)).
2. Zamienić się w chrząszcza i przejść.
3. Ściągnąć posążek z obeliska gdzie byli szamani i uruchomić nim mechanizm podnoszący kratę.
A co do wieży Xardasa to jak wyjdziesz z obozu orków to idź na południe, jak spotkasz golemy to oznaczać będzie że jesteś blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 02:04, SwenG napisał:

No znów mam problem. Utknąłem. Poszedłem szukać wieży Xardasa. Po drodze sporo orków, ostatnie
to chyba 4-ch szamanów. Wybiłem wszystko. No i nie mogę dalej się dostać bo przełącznik ani
drgnie.

Do wieży Xardasa jest bezpieczniejsza droga :)
Powinieneś spotkać trzy golemy. Z każdego powinieneś zabrać serce, żeby później demon z wieży cię teleportował do Xardasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 02:04, SwenG napisał:

No znów mam problem. Utknąłem. Poszedłem szukać wieży Xardasa. Po drodze sporo orków, ostatnie
to chyba 4-ch szamanów. Wybiłem wszystko. No i nie mogę dalej się dostać bo przełącznik ani
drgnie.


Hmmm ale jak się tam dostałeś wogóle pod samą bramę świątyni ??? przecież bez (nie powiem czego bo jak pierwszy raz grasz to ci zdradze tajemnice) więc musiałeś wszystkich wykosić albo szybko przebiegnąć albo jakims zwierzem nie wiem, ale ja też keidyś próbowałęm hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 02:04, SwenG napisał:

No znów mam problem. Utknąłem. Poszedłem szukać wieży Xardasa. Po drodze sporo orków, ostatnie
to chyba 4-ch szamanów. Wybiłem wszystko. No i nie mogę dalej się dostać bo przełącznik ani
drgnie.

Zawędrowałeś do miasta orków :) Musisz się wrócić i skrecić w druga stronę (a właściwie iść prosto). Do miasta orków wrócisz potem, a dzwignia którą próbowałeś przesunąć otwiera wejscie do orkowej świątyni Śniącego (sorry jeśli przechodzisz pierwszy raz). Tak, więc poszedłeś źle. Dam mapke. Mam nadzieję, że pomogłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

qrde..jak jewstem w straznikiem to jak mam pokonac trz golemy?? skoro jeden na ogien jeden na zimo i jeden na miecz..a ja nie mam czarow zeby go pokonac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 11:53, diablolod napisał:

qrde..jak jewstem w straznikiem to jak mam pokonac trz golemy?? skoro jeden na ogien jeden
na zimo i jeden na miecz..a ja nie mam czarow zeby go pokonac:/

A golema z mostu trzeba mieć młor
Lodowego pokonasz magią ognia - np. kula ognia (jeden czar to za mało)
Ognistego pokonasz magią lodu - np. sopel lodu (potrzeba ich kilka).
Inaczej ich nie nie pokonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 11:53, diablolod napisał:

qrde..jak jewstem w straznikiem to jak mam pokonac trz golemy?? skoro jeden na ogien jeden
na zimo i jeden na miecz..a ja nie mam czarow zeby go pokonac:/

No to kup zwoje w mieście. :)
Kamiennego zabij młotem nie mieczem.
Lodowego magią ognia, a ognistego - lodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować