Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2006 o 15:44, Backside napisał:

Ja mam problem i ciekawostkę zarazem :].

Problem dość nietypowy - za każdym razem jak włączam grę dźwięk jest z pogłosem, jakbym bym
w małej jaskini z jeziorem. Próbowałem eksperymenty z wyłączeniem pogłosu i restartami gry,
ale nic nie dało.
Dziwię się również, że grę odpalam zarówno przez cd1 jak i cd2 :).

Z dzwiekiem miałem to samo ale nie wiem co to było wymieniłem kompa i już tego nie było.

Dnia 29.08.2006 o 15:44, Backside napisał:

A teraz fajna akcja - pierwszy raz nie zapłaciłem kasy Bloodwynowi za ochronę. Bardzo zdziwiłem
się, gdy zagadał do mnie Grim z misją odebrania amuletu i spałował mnie pod obozem.
Następnie postanowiłem się odwdzięczyć kopaczom pod obozem - z maczugą zabiłem, a z pałką zaczął
uciekać. Gdzie? Wprosto do zamku.
Żeby było ciekawiej Thorus i strażnicy nie zatrzymali mnie, gdy biegłem z bronią na wierzchu
:).
Niestety potem Kopacz kręcił się trochę i wszedł do Gomeza, gdzie mnie ubito.

Ciekaw jestem czy to zwyczajny fart czy jest tam jakiś ukryty spisek :).


Co do tego to ja również nie zapłaciłem Bloodwynowi i zagadał do mnie Grim i poszedłem tam za nim też mnie ubił ale nie mściłem się to nie wiem co dalej ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2006 o 15:44, Backside napisał:


A teraz fajna akcja - pierwszy raz nie zapłaciłem kasy Bloodwynowi za ochronę. Bardzo zdziwiłem
się, gdy zagadał do mnie Grim z misją odebrania amuletu i spałował mnie pod obozem.
Następnie postanowiłem się odwdzięczyć kopaczom pod obozem - z maczugą zabiłem, a z pałką zaczął
uciekać. Gdzie? Wprosto do zamku.
Żeby było ciekawiej Thorus i strażnicy nie zatrzymali mnie, gdy biegłem z bronią na wierzchu
:).
Niestety potem Kopacz kręcił się trochę i wszedł do Gomeza, gdzie mnie ubito.

Ciekaw jestem czy to zwyczajny fart czy jest tam jakiś ukryty spisek :).

To norma.Ja też tak miałem.A to dlatego, że nie zapłaciłeś Bloodwynowi.SPOILER-żeby wykonać tą misję, to nie walcz, ale wiej do zamku.KONIEC SPOILERU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 15:49, plada napisał:

To norma.Ja też tak miałem.A to dlatego, że nie zapłaciłeś Bloodwynowi.SPOILER-żeby
wykonać tą misję, to nie walcz, ale wiej do zamku.KONIEC SPOILERU.


To znaczy kiedy mam wiać - od razu jak odmówię Bloodwynowi, po rozmowie z Grimem, przed tym jak mnie ubije (raczej niewykonalne :]) czy po dostaniu wcir?
I coś się stanie jak tam wejdę, w sensie czy ktoś zagada :] ?

Zresztą nawet jeśli nie, to zawsze będzie można coś ukraść ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 15:52, Backside napisał:

> To norma.Ja też tak miałem.A to dlatego, że nie zapłaciłeś Bloodwynowi.SPOILER-żeby

> wykonać tą misję, to nie walcz, ale wiej do zamku.KONIEC SPOILERU.

To znaczy kiedy mam wiać - od razu jak odmówię Bloodwynowi, po rozmowie z Grimem, przed tym
jak mnie ubije (raczej niewykonalne :]) czy po dostaniu wcir?
I coś się stanie jak tam wejdę, w sensie czy ktoś zagada :] ?

Zresztą nawet jeśli nie, to zawsze będzie można coś ukraść ;).

Wtedy kiedy Grim powie "Pozdrowienia od Bloodwayna".Aha i jeszcze coś.Potem Grim spyta się ciebie o pokój i wojnę.Ja osobiście wolę pokój, ale to będzie twój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 07:48, Jotek47 napisał:

Co się stanie jak uzbieram wszystkie chromanimy?


Poprostu zaliczysz zadanie i dostaniesz punkty doświadczenia.
W momencie kiedy znajdziesz ostatni i go przeczytasz pojawi się 2 magów wraz z kilkoma szkieletami którzy CIę zaatakują więc warto się przygotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgroza... Diccuric jest niby darmowym modem a jednak są sępy sprzedające go na allegro :/ Za 16 zł (miesiąc temu było za 20-30 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 20:21, Szympek napisał:

> > Skąd można ściągnoć Diccuric??
> Proszem cie bardzo http://www.gothic.phx.pl/gothic/download.php?id=001 miłej gry.


nie ma żadnego przycisku ściągni czy cos podobnego są tylko przyciski detale/ oceń plik

Kliknij poprostu na nazwe pliku :P Pamiętaj że to mod do G1 i potrzebujesz dobrego PlayerKita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kliknij na napis Diccuric Polish i zacznie się ściąganie !
Teraz niestety jest przekroczony limit ściągnięć, więc trochę poczekasz zanim będziesz mógł podjąć udaną próbe ściągnięcia diccurica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 17:16, Misiekolxp001 napisał:

Mam pytanie czy na gothicu diccuric działają kody z poradnika z gothica. Prosze o odpowiedz.


chyba tak bo to tylko nakładka na gre ;] a zresztą co za problem włączyć i sprawdzić

To na górze to ty;lko pomoc a każdy wie że kody są ZŁE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować