Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2006 o 17:22, Misiekolxp001 napisał:

Dzięki a przekonam się czy działają za jakieś 1-2 godz bo pobieram. A jeszcze coś wiesz może
czy można powrócić do beziego i wypędzenia śniącego?


Tak jest ;] jak się włącza grę tojest opcja w co chcesz zagrać i masz spis modów i podstawowego Gothic''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 17:28, Misiekolxp001 napisał:

To dobrze bo myślałem że beziego niebedzie.


Bęzie będzie tylko żebyś miał to menu z opcjami to musisz mieć najnowszego Player kit''a ;] to taki programik do obsługi modów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem jestem w wolnej kopalni razem z Gornem rozwalam strażników i w pewnej chwili schodzę na dół Gorn schodzi ze mną ale gdy wracam Gorn tylko biega i nie potrafi wrucić.Co zrobić. Schodzę na dół to znaczy na niżrzszy poziom kopalni. proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 19:21, rafaeland napisał:

Mam problem jestem w wolnej kopalni razem z Gornem rozwalam strażników i w pewnej chwili schodzę
na dół Gorn schodzi ze mną ale gdy wracam Gorn tylko biega i nie potrafi wrucić.Co zrobić.
Schodzę na dół to znaczy na niżrzszy poziom kopalni. proszę o pomoc


Wyjdź z kopalni na zewnątrz i wejdź z powerotem gdy wyjdziesz Gorn powinien być na zewnatrz ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak mozna kupic ćięszka zbroje strażnika od Stouna kowala w zamku) bo gdy konczy sie 3 ak o juz mnie wszyscy srażnicy gonią niechodzi mi o kody tylko normalny sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 15:39, Gabryiel napisał:

Wie ktoś jak mozna kupic ćięszka zbroje strażnika od Stouna kowala w zamku) bo gdy konczy sie
3 ak o juz mnie wszyscy srażnicy gonią niechodzi mi o kody tylko normalny sposób


o ile mi wiadomo to nie da się tej zbroi kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 15:40, cinus` napisał:

> Wie ktoś jak mozna kupic ćięszka zbroje strażnika od Stouna kowala w zamku) bo gdy konczy
sie
> 3 ak o juz mnie wszyscy srażnicy gonią niechodzi mi o kody tylko normalny sposób

o ile mi wiadomo to nie da się tej zbroi kupić.

wlasnie tez miałem taki przypusczenia to nic dzenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 15:45, diablolod napisał:

a jak ratuje tego stouna w 5 akcie ( chyba ) to po co ja to robie?? nawet mi sie ne odwdziecza tylko mi dziekuje...


przecież jak się go uratuje to on zawsze daje nam cos w prezencie, ja zawsze wybieram aby mi ulepszył starożytną zbroję magiczną i wtedy jest jeszcze lepsza, oprócz tego może nam dac jakiś amulet i pare innych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 15:48, cinus` napisał:

> a jak ratuje tego stouna w 5 akcie ( chyba ) to po co ja to robie?? nawet mi sie ne odwdziecza
tylko mi dziekuje...

przecież jak się go uratuje to on zawsze daje nam cos w prezencie, ja zawsze wybieram aby mi
ulepszył starożytną zbroję magiczną i wtedy jest jeszcze lepsza, oprócz tego może nam dac jakiś
amulet i pare innych rzeczy.


a mi nic nie dal o_0
ja to mam szczescie do bugow xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 15:50, diablolod napisał:

a mi nic nie dal o_0
ja to mam szczescie do bugow xD


a bo ty może się pytałeś tylko jak go uwolniłeś? bo on daje nagrode dpiero jak dojdzie do swojej kuźni i tam trzeba z nim zagadać o nagrodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 15:58, cinus` napisał:

> a mi nic nie dal o_0
> ja to mam szczescie do bugow xD

a bo ty może się pytałeś tylko jak go uwolniłeś? bo on daje nagrode dpiero jak dojdzie do swojej
kuźni i tam trzeba z nim zagadać o nagrodzie.


u mine on idzie na prawo od kuzni i ak zostaje...a jak z nim gadam top mi tylko dziekuje...i chyba mowi ze mie sie kiedys odwdzieczy":/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 16:03, diablolod napisał:

> > /.../> u mine on idzie na prawo od kuzni i ak zostaje...a jak z nim gadam top mi tylko dziekuje...i
chyba mowi ze mie sie kiedys odwdzieczy":/

Tak, idzie, ale nie bedzie tam wiecznie sterczał. Poczekaj trochę albo teleportuj się gdzieś i wróć potem; jak będzie w kuźni, to polepszy Ci zbroję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem Gothica (którego kupiłem kilka lat temu, ale jakoś czasu nie było ;)). Szczerze mówiąc jestem trochę rozczarowany walką finałową. Cor Kalom ładuje cały czas jednym głupim czarem i cała filozofia polega na tym żeby podejść wystarczająco blisko, by w trakcie smażenia na wolnym ogniu móc go ciachać, jak dla mnie średnie to wyzwanie :/. A tych ludzików na klęczkach nawet ruszać nie trzeba tak zajęci są swoimi sprawami (myslałem, że rzucą się na mnie całą bandą i na przyzywałem szkieletów, ale nie...). Natomiast te kapliczki są raczej wkurzajace. Jak oberwiesz ogniem na sekundę przed wbiciem sztyletu to szanse na powtórkę masz już niewielkie. Finałowa walka powinna być wisienką na torcie, a jakoś żadnej przyjemności mi nie sprawiła :/. Ale ogólnie jestem zadowolny, fajny klimat, oryginalny świat, nieprzewidywalna fabuła i wiele ciekawych rozwiązań. Szkoda tylko, że mnóstwo bugów. Dwa czy trzy razy musiałem wracać do wcześniejszych sejwów, bo coś się (nie z mojej winy) psuło uniemożliwiając dalszą grę. Zastanwiam się teraz czy brać się za Morrowinda (którego przerwałem jescze w średniopoczątkowej fazie) czy od razu za G2 (który też leży kilka lat nieruszany w powłoce kurzu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. A tych ludzików na klęczkach

Dnia 06.09.2006 o 15:23, Todryk napisał:

nawet ruszać nie trzeba tak zajęci są swoimi sprawami (myslałem, że rzucą się na mnie całą
bandą i na przyzywałem szkieletów, ale nie...).

No to ciekawe , bo mnie atakowali za każdym razem , a Grałem chyba 5 lub 6 razy.Musiałem wtedy odciągać ich trochę na bok , ponieważ strzały Śniącego i cała gromada fanatyków , to mogło być troszkę za dużo.
Widocznie kupiłeś wersję z mniejszą ilością przemocy i stąd bardziej przyjaźni NPCe.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować