Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Mam pytanie czy można sie przespąć z ta dziewczyna w G1 co jest u Gomeza w pokoju???? ( Mówiąc przespać oczywiście wiecie co mam na myśli ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy można sie przespać z ta dziewczyna co jest w pokoju Gomeza ??? (Mówiąc przespać wiecie co mam na myśli ;) ). ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 16:24, maciek.mucha napisał:

Mam pytanie czy można sie przespać z ta dziewczyna co jest w pokoju Gomeza ??? (Mówiąc przespać
wiecie co mam na myśli ;) ). ?????

A skąd , nie wiemy.:-)
Takie rozrywki tylko w drugiej części.W G1 i 3 nie przewidziano niczego oprócz ratowania świata i palenia ziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oglądaliście Atak Na Khorinis??? Polski film w świecie Gothica, nawet niezły ale widać brak doświadczenia twórców. W tle muzyka z Władcy Pierścieni. Do pobrania na Tawernie Gothic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 16:42, rob006 napisał:

> Kim najbardziej OPŁACA sie być w Gothicu 2 ?????????

Bezimiennym :)

Tu popytaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=4895&u=5587

Ale skoro już pytasz, to jeśli chodzi o gildie, to chyba najłatwiej się gra paladynem.

>HaHaHa racja, ale mi sie wydaje że Magiem Ognia a jak inni myślą ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2007 o 16:44, maciek.mucha napisał:

>HaHaHa racja, ale mi sie wydaje że Magiem Ognia a jak inni myślą ????????


Jeśli chodzi o dosłowne znaczenie słowa "opłaca" to ja też powiedziałbym że to mag ognia. Swoją drogą to ta sytuacja odwzorowuje sytuację w Polsce. Najwięcej kasy ma Kościół, zaraz po nim władza(którą rządzi kościół), a na końcu są ci którzy startują od zera i chcą zarobić uczciwie*:P(znaczy najemnicy i łowcy smoków).

*w miarę uczciwie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Gothicach najłatwiej gra się tymi profesjami, z którymi ma się styczność już na początku gry. A więc w G1 najłatwiej jest wstępując do Starego Obozu, a w G2 przyłączając się do straży miejskiej i później zostając paladynem. Na podstawie własnych doświadczeń. :) (Chociaż w G1 nigdy nie przyłączyłem się do obozu sekty, ale chyba dużo nie straciłem. :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 15:02, Abi Dalzim napisał:

> a mianowicie "Gniew Inosa" (110 obrażeń zadaje, jest to bron jednoręczna)
Gniew Innosa to broń dwuręczna.

Przepraszam, przejezyczyłem się:PP Tak jak mówisz "Gniew Inosa" to broń dwuręczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 11:27, matix00 napisał:

Ale ognista burza nie położy 10 nowicjuszy (popcorn wspominał o 20...). I jaki z tego wniosek?
Karabin jest lepszy od bomby bo ma krótszy czas przeładowania i zabija (zwykle) jednym strzałem?


Wiesz, nie twierdzę, że fala śmierci Uriziela jest słaba, jednak ma jedną i to dużą wadę. Co z tego, że rani wszystko w polu rażenia, kiedy czas inkantacji czaru jest wręcz horrendalnie długi? A jak wiadomo otrzymany cios niweluje czarowanie. Ognistej burzy używałem do końca gry, bo nie dość, że zadaje najwięcej obrażeń spośród wszystkich czarów, to jeszcze razi wrogów w polu 3 m od miejsca trafienia. Tchnienie śmierci to moim zdaniem porażka i nie ratuje tego nawet bardzo szybkie posyłanie kolejnych serii.
Narzekając dalej z pewnością należy wspomnieć jeszcze o ognistym deszczu, który również jest żałośnie słaby. 100 obrażeń, to bardzo mało, zaś długi czas przygotowywania czaru powoduje, że praktycznie czar ten okazuje się nieprzydatny.

Przeszedłem jedynkę magiem, kończąc jako nekromanta i zamieszczę moim zdaniem listę najlepszych czarów w grze:
1. Ognista Burza - bezapelacyjnie najlepszy czar.
2. Fala śmierci Uriziela - byłoby pierwsze miejsce, ale "czaruje" się zbyt długo.
3. Lodowa fala - lepsza od lodowej kuli, więc czy trzeba czegoś więcej?
4. Piorun kulisty - głównie przez to, że na moment paraliżuje większość żywych istot (orkowie fajnie "tańczą" :P)
5. Światło - fajnie wygląda toto i ładnie oświetla mrok. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 19:07, Cossack777 napisał:

> Ale ognista burza nie położy 10 nowicjuszy (popcorn wspominał o 20...). I jaki z tego
wniosek?
> Karabin jest lepszy od bomby bo ma krótszy czas przeładowania i zabija (zwykle) jednym
strzałem?

Wiesz, nie twierdzę, że fala śmierci Uriziela jest słaba, jednak ma jedną i to dużą wadę. Co
z tego, że rani wszystko w polu rażenia, kiedy czas inkantacji czaru jest wręcz horrendalnie
długi? A jak wiadomo otrzymany cios niweluje czarowanie. Ognistej burzy używałem do końca gry,
bo nie dość, że zadaje najwięcej obrażeń spośród wszystkich czarów, to jeszcze razi wrogów
w polu 3 m od miejsca trafienia. Tchnienie śmierci to moim zdaniem porażka i nie ratuje tego
nawet bardzo szybkie posyłanie kolejnych serii.
Narzekając dalej z pewnością należy wspomnieć jeszcze o ognistym deszczu, który również jest
żałośnie słaby. 100 obrażeń, to bardzo mało, zaś długi czas przygotowywania czaru powoduje,
że praktycznie czar ten okazuje się nieprzydatny.

Przeszedłem jedynkę magiem, kończąc jako nekromanta i zamieszczę moim zdaniem listę najlepszych
czarów w grze:
1. Ognista Burza - bezapelacyjnie najlepszy czar.
2. Fala śmierci Uriziela - byłoby pierwsze miejsce, ale "czaruje" się zbyt długo.
3. Lodowa fala - lepsza od lodowej kuli, więc czy trzeba czegoś więcej?
4. Piorun kulisty - głównie przez to, że na moment paraliżuje większość żywych istot (orkowie
fajnie "tańczą" :P)
5. Światło - fajnie wygląda toto i ładnie oświetla mrok. ;P
Zgadzam się zupełnie naprawde. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja początkujący , właśnie zainstalowałem sobie Gothic I ,odwiedziłem trzy obozy i nazbierałem kupę zadań .Zielonego pojęcia nie wiem za co się brać .Wypełniłem tylko jedno , chyba najłatwiejsze bo musiałem pomóc w ugotowaniu zupy .No i jeszcze rozniosłem wodę zbieraczom . Mam natomiast problem z walką , ciężko mi trafić kogoś mieczem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować