Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2007 o 17:28, XDudix napisał:

Nie mam pirata... mam orginała tyle, że ściągnąłem cracka.


A po co ci crack do oryginalnej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 17:27, milten6 napisał:

> Też lubię G2, ale... jakbyś chciał ocenić sam G3 to mogę ci przesłać... mam z crackiem


Wiesz, na tym forum nie tolerujemy piractwa. Nie wiem po co przyznałeś się, że grasz w pirata.
Mógłbym długo rozpisywać się, że piractwo jest złe, ale po co?



zgadzam się z milten6 piractwo jest be ;-) Tez tego nie toleruje. Brawo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 17:30, milten6 napisał:

> Nie mam pirata... mam orginała tyle, że ściągnąłem cracka.

A po co ci crack do oryginalnej gry?

żeby nie porypać płyty pewnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny post z cyklu moje osiągnięcia no zabiłem roboki i wziąłem jajka i jestem strażnikiem mam 12 lvl i idę pochwalić się kalomowi że mam jajka :)

przypominam że gram ponownie we wszystkie części aby od świeżyć serie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 17:28, XDudix napisał:

Nie mam pirata... mam orginała tyle, że ściągnąłem cracka.

Jak się ma oryginał to nie trzeba cracka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 17:31, XDudix napisał:

Pożyczyłem od kolegi. A nie mogłem przegrać bo mi nie działało, chociaż nie wiem czemu...

XDudnix to właśnie jeśli sobie przegrasz od kumpla to właśnie będzie piractwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 17:31, XDudix napisał:

Pożyczyłem od kolegi. A nie mogłem przegrać bo mi nie działało, chociaż nie wiem czemu...


To znaczy, że twój kolega ma oryginał, a ty zamiast sobie też kupić grę chciałeś zrobić nielegalną kopię gry...
http://www.gram.pl/sk5_9w3f5_Gothic.html - zamów stąd, to nie będziesz potrzebował cracka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 17:20, XDudix napisał:

Też lubię G2, ale... jakbyś chciał ocenić sam G3 to mogę ci przesłać... mam z crackiem

Nie dzięki, nie skorzystam. Jak chcę pograć w jakąś grę, to kupuję w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 17:31, XDudix napisał:

Też lubię G2, ale... jakbyś chciał ocenić sam G3 to mogę ci przesłać... mam z crackiem
Pożyczyłem od kolegi. A nie mogłem przegrać bo mi nie działało, chociaż nie wiem czemu...


Piratom dziękujemy.
Żegnam.
Ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 18:02, Luke Shadow napisał:

> Pożyczyłem od kolegi. A nie mogłem przegrać bo mi nie działało, chociaż nie wiem czemu...


To znaczy, że twój kolega ma oryginał, a ty zamiast sobie też kupić grę chciałeś zrobić nielegalną
kopię gry...
http://www.gram.pl/sk5_9w3f5_Gothic.html - zamów stąd, to nie będziesz potrzebował cracka...

Masz rację g1 nie jest aż tak drogi widziałem w biedronce za 10zł ostatnio... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 18:09, Gracz 23 napisał:

> > Pożyczyłem od kolegi. A nie mogłem przegrać bo mi nie działało, chociaż nie wiem
czemu...
>
>
> To znaczy, że twój kolega ma oryginał, a ty zamiast sobie też kupić grę chciałeś zrobić
nielegalną
> kopię gry...
> http://www.gram.pl/sk5_9w3f5_Gothic.html - zamów stąd, to nie będziesz potrzebował cracka...

>
Masz rację g1 nie jest aż tak drogi widziałem w biedronce za 10zł ostatnio... hehe

Nie jest drogi a poza tym warto go kupic nawet i za 30 zł, ponieważ gra jest świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem ,że XDudix dostanie bana heh.Gothic naprawdę jest bardzo sympatyczny...kocham Gothica,już to chyba mówiłem na forum."Jedynka" rządzi, 2 i NK też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 20:05, El Cascador napisał:

Zgadzam się z Kogutem666

i bardzo dobrze trza bylo czytac regulamin (a w ogole to jak mozna niemiec orginalnych gier)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 20:16, Darth Master napisał:

> Zgadzam się z Kogutem666
i bardzo dobrze trza bylo czytac regulamin (a w ogole to jak mozna niemiec orginalnych gier)

Ja mam wszystkie originalne części gothica no jak można najlepszej gry nie mieć originałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OO tak gothic baardzo ciekawa to gra...najpierw miałem DEMO pograłem i mi się nie spodobało oczywiście Gothic I
potem usłyszałem w szkole że kolega w to gra i ma pełną wersje więc sobie pożyczyłem pograłem i się w zakochałem w tej grze!!Przeszedłem ją w kilka dni i zacząłem od nowa nową profesją...i tak poprzechodziłem Gothic I każdą profesją, potem pojawiły się pierwsze recenzje Gothic II i jak tylko weszło do sklepów to poleciałem na 1 dostawę:D
Nawet nie ostygło i zainstalowałem w swojej maszynie:D Przeszedłem w tydzień i potem też zacząłem co chwilę inną profesją:D I obecnie mój rekord przejścia Gothic II wynosi w 2,5 dnia.No i teraz wyszedł Gothic III i niestety muszę zainwestować jeszcze w 512 RAM aby mi ruszył, ale już go mam w swojej szufladzie:D Już niedługo dokupuje pamięci i ostra jazda...ale chcę się pochwalić że już przeszedłem kawałek Gothic''a u kolegi na PS2:D
Lecz uważam że G2 jest trochę nie dopracowane w porównaniu z The Elder Scrolls III: Morrowind.
W G2 jest pare zbroi itp. a w Morrowind można tworzyć własne zbroje tak jakby...składać karawasz do rękawicy itp.
Uważam też że G2 jest za krótkie jeśli chodzi o fabułę zobaczcie, Gothic II zajmuje 2GB z dodatkiem Noc Kruka, a
Morrowind nie cały 1GB i to z dwoma dodatkami!! A ta gra jest dosyć obszerna, o wiele większa od Gothica i ma więcej rzeczy itp. Oczywiście G2 ma większe wymagania a Morrowind nie potrzebuje dużo do swoich usług, co prawda grafika nie jest zachwycająca ale wystarcza...no więc to tyle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować