Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2007 o 13:38, Luke Shadow napisał:

> Mam problem nie wiem jak wyjść z wieży Xardasa. Teleportuje sie do niego ale na dół musze
skakać.
> Czy jest jakieś inne wyjście?

1. Możesz teleportować się do innego miejsca w kolonii.
2. Możesz wejść na dach wierzy, potem na taki "róg" i zeskoczyć w odpowiednie miejsce.
3. Jeśli masz akrobatykę i duże szczęście możesz próbować skoczyć do wody. Mi to się osobiście
nigdy nie udało.


Masz racje są tylko te trzy wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 13:39, Kogut666 napisał:

> Mam problem nie wiem jak wyjść z wieży Xardasa. Teleportuje sie do niego ale na dół musze
skakać.
> Czy jest jakieś inne wyjście?

Chyba jest poszukaj...greałem w to dawno .Nie pamiętam. Powiem Ci tylko jedno,ale to tak na
marginesie : nie dodawaj do postów obrazków nie na temat. Gdzieś się na forum spotkałem z takim
przypadkiem ,nic strasznego sie nie stało ,ale...

Dzięki za margines ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: wczoraj zaczołem mój pierwszt raz w GothicaI ( GII znam na pamięć) i zdecydowałem się na gildie szkodnika mam zadanie żeby pobić jakiegoś Krzykacza w NO wiem gdzie jest ale jak go biję to nimoge go zabić jest nieśmiertelny tak samo jak chciałem zabić topielca to waliłem w niego 2minuty a mu nic się nie stało ( topielec spod tammy). Czy coś żle robie czy co prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 15:33, Xardas 14 napisał:

Mam pytanie: wczoraj zaczołem mój pierwszt raz w GothicaI ( GII znam na pamięć) i zdecydowałem
się na gildie szkodnika mam zadanie żeby pobić jakiegoś Krzykacza w NO wiem gdzie jest ale
jak go biję to nimoge go zabić jest nieśmiertelny tak samo jak chciałem zabić topielca to waliłem
w niego 2minuty a mu nic się nie stało ( topielec spod tammy). Czy coś żle robie czy co prosze
o pomoc.


Niektórym stworom możesz zadawac obrażenia dopiero po osiągnięciu danego poziomu, póki co nic im nie zrobisz. Ale te zadania nie są potrzebne aby się przypodobać w NO. Wykonuj zadania dla wszystkich gildii, zdobędziesz więcej EXPa. Tylko jak będziesz wykonywać test zaufania dla Diego to listy mu nie przynoś, tylko daj ją Laresowi z NO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 15:37, tykus napisał:

> Mam pytanie: wczoraj zaczołem mój pierwszt raz w GothicaI ( GII znam na pamięć) i zdecydowałem

> się na gildie szkodnika mam zadanie żeby pobić jakiegoś Krzykacza w NO wiem gdzie jest
ale
> jak go biję to nimoge go zabić jest nieśmiertelny tak samo jak chciałem zabić topielca
to waliłem
> w niego 2minuty a mu nic się nie stało ( topielec spod tammy). Czy coś żle robie czy co
prosze
> o pomoc.

Niektórym stworom możesz zadawac obrażenia dopiero po osiągnięciu danego poziomu, póki co nic
im nie zrobisz. Ale te zadania nie są potrzebne aby się przypodobać w NO. Wykonuj zadania dla
wszystkich gildii, zdobędziesz więcej EXPa. Tylko jak będziesz wykonywać test zaufania dla
Diego to listy mu nie przynoś, tylko daj ją Laresowi z NO ;)


Dzięki ale mam 5 poziom więc od którego poziomu moge zabić tego gościa lub topielca.
A o którą kopalnie chodzi Diego wim że o Starą ale to jest ta w której żadzi Ian. prosze odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 15:41, Unser Fuhrer napisał:

Tak jest, ty w niego jakimś śmieciem walisz pewnie, poszukaj broni która ma obrażenia 20 lub
więcej, niestety tak jest w Gothicu.

Mam nawet nie taką słabą broń obrażenia 20 Ząb kpoacza chyba a niewiem gdzie kupić lepszą bo nikt żadnej fajnej niema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja topielca spod tamy rozwaliłem od razu po dostaniu zadania. Jak? Podejście, strzał z łuku, ucieczka - podejście, strzał z łuku, ucieczka - podejście, strzał z łuku, ucieczka... Trochę to trwało, ale wykonałem to zadanie w końcu ^^ A krzykacz jest niedaleko od domu Gorna, po prostu idź od jego domu w stronę wyjścia z "kotła", to będzie po prawej strony;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w SO możesz pobić kilku Cieni, którzy siedzą na uboczu. pobić da się także Złego i Świstaka (w ich pobliżu nie ma żadnych Strażników, którzy mogliby Cię zaatakować). mają przy sobie kilka broni dobrych na początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 15:48, Piciambeer napisał:

Ja topielca spod tamy rozwaliłem od razu po dostaniu zadania. Jak? Podejście, strzał z łuku,
ucieczka - podejście, strzał z łuku, ucieczka - podejście, strzał z łuku, ucieczka... Trochę
to trwało, ale wykonałem to zadanie w końcu ^^ A krzykacz jest niedaleko od domu Gorna, po
prostu idź od jego domu w stronę wyjścia z "kotła", to będzie po prawej strony;))

Tak próbowałem ale jak do niego strzelałem to mu nic nie zabierało wię poszedłem z nim do koleśi a oni go rozwalili i wykonałem zadanie tylko który miałeś poziom może pamiętasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie pamiętam... No ale to zależy od łuku, nie poziomu;) Czasem nie trafia, bo trudno być mistrzem strzelania do ruchomych celów na początku gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 15:54, Piciambeer napisał:

Niestety nie pamiętam... No ale to zależy od łuku, nie poziomu;) Czasem nie trafia, bo trudno
być mistrzem strzelania do ruchomych celów na początku gry...

No mój łuk wymiata to jest ten najsłabszy a ile ten Łomotacz potrzebuje siły. I ile mniejwięcej kosztuje i jak mam szpiegować obuz sekty zadanie od Laresa prosze o ODP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o szpiegostwo sekty... Nic konkretnego robić nie musisz. Tylko wykonuj zadania dawane ci w obozie na bagnie, a po ceremonii przyzwania Śniącego zdaj raport Laresowi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 16:23, szymonsen napisał:

Jeśli chodzi o szpiegostwo sekty... Nic konkretnego robić nie musisz. Tylko wykonuj zadania
dawane ci w obozie na bagnie, a po ceremonii przyzwania Śniącego zdaj raport Laresowi... :)

Dzięki a kiedy nastąpi ceremonia przyzwania śniącego jak wykonam jakieś konkretne zadanie bo już kilka zadań zrobiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Almanach + kamień ogniskujący = przyzwanie Śniącego ;)

Ceremonia odbędzie się o północy, więc jak wszyscy będą na placu zgromadzeni to idź się przespać do jakiejś knajpy/chaty ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 16:28, Piciambeer napisał:

Almanach + kamień ogniskujący = przyzwanie Śniącego ;)

Ceremonia odbędzie się o północy, więc jak wszyscy będą na placu zgromadzeni to idź się przespać
do jakiejś knajpy/chaty ;)))

Ale w którym rozdziale bo ja chce do NO się dostać a Lares mie niechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie już nie pamiętam... :( Na pewno musisz znaleźć kamień ogniskujący... Na gothic.phx.pl znajdziesz wszystko. Ale uważaj! Z Piciambeer''em znaleźliśmy kilka błędów... Po prostu wykonuj zadania dane ci przez Y''Berion''a i Cor Kaloma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyzwanie Śniącego ma miejsce już po przyjęciu do któregoś z obozów... Nie grałem jeszcze, jako Szkodnik, ale wiem, że trzeba mieć jednoręczną na mistrza i przynieść listę z kopalni dla Diega do Laresa... No i oczywiście 5 poziom i zadania na "reputację"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować