Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2007 o 18:28, Karharot napisał:

To dość częsty problem - najlepiej zignoruj to i graj tak jak jest, zaręczam że to możliwe
i nie utrudnia zbytnio gry.

No mnie to przeszkadza, ale cóż... A czy poprawiły by to Mroczne Tajemnice? Albo nowa wersja z NXK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewności nie mam bo nie sprawdzałem, ale wątpię. Coś mi się wydaje że ma to związek ze zbyt nowymi kartami graficznymi albo sterownikami do nich. Ten problem był kilkakrotnie omawiany w tym temacie choć nie wiem czy ktoś znalazł rozwiązanie.
Jak dla mnie bug jest męczący ale zbyt mały aby kombinować z szukaniem odpowiednich sterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 18:35, Karharot napisał:

Pewności nie mam bo nie sprawdzałem, ale wątpię. Coś mi się wydaje że ma to związek ze zbyt
nowymi kartami graficznymi albo sterownikami do nich. Ten problem był kilkakrotnie omawiany
w tym temacie choć nie wiem czy ktoś znalazł rozwiązanie.
Jak dla mnie bug jest męczący ale zbyt mały aby kombinować z szukaniem odpowiednich sterów.

Przynajmniej tyle mogłeś pomóc, dzięki za trud włożony w pisanie ;) Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 18:15, dominik713 napisał:

>ściągnę ten mod i będę Guru!


Hahahaha!!!!Teraz mnie rozwaliłeś!Tak mówiłeś,że te Mroczne tajemnice to shit itd. a teraz
chcesz go ściągnąć... Sorry,ale... śmieszny jesteś.Grałeś w niego 2 dni.Nic o nim nie wiesz.
I to że chcesz zostać magnatem... ja nim jestem... Właśnie dzięki Mrocznym Tajemnicom...

Nie ten mod miałem na myśli!!!!!!! Jest inny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 18:58, Matias16162 napisał:

> >ściągnę ten mod i będę Guru!
>
>
> Hahahaha!!!!Teraz mnie rozwaliłeś!Tak mówiłeś,że te Mroczne tajemnice to shit itd. a teraz

> chcesz go ściągnąć... Sorry,ale... śmieszny jesteś.Grałeś w niego 2 dni.Nic o nim nie
wiesz.
> I to że chcesz zostać magnatem... ja nim jestem... Właśnie dzięki Mrocznym Tajemnicom...

Nie ten mod miałem na myśli!!!!!!! Jest inny!



Ta,ciekawe jaki... Czyżby Tajemnice Przodków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2007 o 19:01, dominik713 napisał:


Ta,ciekawe jaki... Czyżby Tajemnice Przodków?

MWAHAHHAHAHHAH...!!!!
Tajemnice Przodków?! HAHAHA...
Nie, nie chce mnie się sprawdzać, ale jest tyle modów do gothic 1 że jest taki co daje właśnie praktycznie tylko tą opcję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 19:07, gothicerofan napisał:

a może tajemnice zaginionej musztardy ? :)
chodzi o mroczne tajemnice

Słuchaj koleżko,. nie twoja sprawa, nie wiesz o co chodzi.
Poprostu modów do gothic 1 jest tyle że życia by ci nie starczyło na przejście wszyskich. Poczytaj sobie w internecie i wtedy się wypowiadaj!
Nie zamierzam ściągać MT bo największe g**** jakie mogło powstać. Pościągam inne mody, któryś daje opcję zostania guru. Zresztą sprawdze jego nazwę i podam, bo niektóre dzieci nie rozumieją o czym mówię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2007 o 19:01, dominik713 napisał:

Ta,ciekawe jaki... Czyżby Tajemnice Przodków?

patrz mój przyjacielu. Znalazłem
Tu masz opis. Golden mod http://www.gothicmods.info/index.php?option=com_content&task=view&id=139&Itemid=149

Przeszukując zasoby internetu natknąłem się na stronę grupy RGMT (Russian Gothic Mod Team), która wydała moda o nazwie Golden Mod. Stanowi on uzupełnienie do Gothica I. Mimo dużej ilości modów tego typu zachęcam do zobaczenia w jaki sposób podeszli do tego Rosjanie. Mod posiada wersję angielską.
Mod przywraca misje, które nie zostały dokończone w Gothicu, zmienia fabułę gry na bardziej nieliniową. Będziesz mógł uczestniczyć w ataku na Wolną Kopalnię, poznać ludzi napadających na dostawy ze Starej Kopalni, rozglądnąć się po Opuszczonej Kopalni i zostać guru w sekcie wyznawców Śniącego. Została też dodana (dla zwiększenia klimatu) możliwość mieszania mikstur. Nie zabraknie też misji, które będą naprawdę zmuszać do myślenia. Grając w moda staraj się robić to tak jak za pierwszym razem, nie pomijaj dialogów ani żadnych miejsc w kolonii. Nowe dialogi i misje są powiązane zarówno z dobrze znanymi postaciami, jak i z tymi "szarymi", niedostrzeganymi mieszkańcami Górniczej Doliny. Niewielkie zmiany napotkasz niemal na każdym kroku, więc nie psuj sobie przyjemności używając trybu Marvina. Powoli nie spiesząc się odkryj na nowo wszystkie sekrety tej unikalnej kolonii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 19:23, Matias16162 napisał:


> Ta,ciekawe jaki... Czyżby Tajemnice Przodków?
patrz mój przyjacielu. Znalazłem
Tu masz opis. Golden mod http://www.gothicmods.info/index.php?option=com_content&task=view&id=139&Itemid=149

Przeszukując zasoby internetu natknąłem się na stronę grupy RGMT (Russian Gothic Mod Team),
która wydała moda o nazwie Golden Mod. Stanowi on uzupełnienie do Gothica I. Mimo dużej ilości
modów tego typu zachęcam do zobaczenia w jaki sposób podeszli do tego Rosjanie. Mod posiada
wersję angielską.
Mod przywraca misje, które nie zostały dokończone w Gothicu, zmienia fabułę gry na bardziej
nieliniową. Będziesz mógł uczestniczyć w ataku na Wolną Kopalnię, poznać ludzi napadających
na dostawy ze Starej Kopalni, rozglądnąć się po Opuszczonej Kopalni i zostać guru w sekcie
wyznawców Śniącego. Została też dodana (dla zwiększenia klimatu) możliwość mieszania mikstur.
Nie zabraknie też misji, które będą naprawdę zmuszać do myślenia. Grając w moda staraj się
robić to tak jak za pierwszym razem, nie pomijaj dialogów ani żadnych miejsc w kolonii. Nowe
dialogi i misje są powiązane zarówno z dobrze znanymi postaciami, jak i z tymi "szarymi", niedostrzeganymi
mieszkańcami Górniczej Doliny. Niewielkie zmiany napotkasz niemal na każdym kroku, więc nie
psuj sobie przyjemności używając trybu Marvina. Powoli nie spiesząc się odkryj na nowo wszystkie
sekrety tej unikalnej kolonii.


Tak,tak,fajny dałeś opis,szkoda,że nie w cytacie... Bo skopiowałeś go ze strony ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 19:27, Lord Andre 1 napisał:

Ale dałeś długi długi skopiownay tekst tylko po co? Kazdy kto chce wejdzie sobie na tą strone
i przeczyta.

ok,ok wystarczy. Masz racje, za dlugi i nie w cytacie. Wiec moze dacie se juz spokoj?
W kazdym razie nie sa to MT, ani jakies tajemnice przodkow tylko GOLDEN MOD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wychodzisz przez południową bramę Starego Obozu to po prawej stronie w zboczu góry znajduje się jaskinia przed którą przechadzają się kretoszczury - Neka możesz znaleźć właśnie w tej jaskini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 19:05, Karharot napisał:

Kiedy wychodzisz przez południową bramę Starego Obozu to po prawej stronie w zboczu góry znajduje
się jaskinia przed którą przechadzają się kretoszczury - Neka możesz znaleźć właśnie w tej
jaskini.

Wychodzę z bramy która jest nawprost bramie zamku ? CZy tą drugą koło wieży gdzie stał Mordrag ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 19:08, Bodzio11q napisał:

> Kiedy wychodzisz przez południową bramę Starego Obozu to po prawej stronie w zboczu góry
znajduje
> się jaskinia przed którą przechadzają się kretoszczury - Neka możesz znaleźć właśnie w
tej
> jaskini.
Wychodzę z bramy która jest nawprost bramie zamku ? CZy tą drugą koło wieży gdzie stał Mordrag
?


Tą koło wieży, gdzie stał Mordrag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować