Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Bo nie chce mi się ósmy raz tak samo gry przechodzisz. W sekcie i nowym obozie mam wystarczającą ilość questów wykonanych, by do nich dołączyć. Tylko, że cieniem nigdy nie grałem dalej do połowy II rozdziału, bo mi się gra nudziła. A jeszcze nigdy Kharima nie pokonałem. Tylko się raz wkurzyłem i killem go zabiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 11:25, Czarek-k napisał:

Bo nie chce mi się ósmy raz tak samo gry przechodzisz. W sekcie i nowym obozie mam wystarczającą
ilość questów wykonanych, by do nich dołączyć. Tylko, że cieniem nigdy nie grałem dalej
do połowy II rozdziału, bo mi się gra nudziła. A jeszcze nigdy Kharima nie pokonałem.
Tylko się raz wkurzyłem i killem go zabiłem.

Np to żadej innej porady Ci nie damy bo Kharim to zwykły normalny taki sam koleś jak inni :]
Inaczej sie go nie da pokonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 11:25, Czarek-k napisał:

Bo nie chce mi się ósmy raz tak samo gry przechodzisz. W sekcie i nowym obozie mam wystarczającą
ilość questów wykonanych, by do nich dołączyć. Tylko, że cieniem nigdy nie grałem dalej
do połowy II rozdziału, bo mi się gra nudziła. A jeszcze nigdy Kharima nie pokonałem.
Tylko się raz wkurzyłem i killem go zabiłem.

Fabuły sam nie zmienisz ... Zawsze będą te same zadania. Możesz pokombinować z umiejętnościami bohatera. Np. złodziej tylko czy łucznik czy kusznik i tak dalej. Z tym można się pobawić ale nie z questami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 12:15, Czarek-k napisał:

Heh, miałem rację. Nie trzeba pokonać Kharima. Scatty dał mi swoje poparcie, bo jestem
odważny:]

Pewnie ,że to wystarczy. Nawet jak dostanesz baty od tego gladiatora w zbroi strażnika to Scatty da Ci swoje poparcie.

Już wiem to (Kirgo chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem że trzeba pokonać Kharima żeby dostać poparcie Scatty''ego a tu się okazuje że można przegrać :D.
No nic w każdym razie sorry. myślałem że inaczej się nie da :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 23:12, Ash napisał:

Mimo wszystko za pokonanie Kharima dostajemy więcej ekspa za poparcie Scatiego.

Na początek to by się przydało trochę kasy ;d jak na dobry miecz który wymaga 13 siły? Taki co ma Diego to na start trzeba sporo wydać ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na start to najłatwiej jest sobie podpakować siłę do 20 i załatwić Niewykończony Miecz - niby nic wielkiego ale na początek wystarczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 14:27, Karharot napisał:

Na start to najłatwiej jest sobie podpakować siłę do 20 i załatwić Niewykończony Miecz
- niby nic wielkiego ale na początek wystarczy:)

Chyba żądło krwiopijcy jest lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma mniejsze wymagania co do siły przy takim samym damagu, płaci się jednak za to krótszym zasięgiem ostrza co niestety jest dużą wadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam inaczej się bawię.
Na początek tez mam niewykończony miecz.
Ale jak xpię to w końcu jak już mam ok. 60 sił (dalej pierwszy akt) idę rozwalam wszystkich w obozie, za to mam kolejny lvl. daję 70 siły, idę na magnatów (uważam na Barthola bo zwał ciśnie na godmode) zarombuję po kolei i biorę "miecz blizny" i w ten oto sposób mam miecz 80 pare obrażeń i ruszam na kolejny obóz a potem do kolejnego rozdziału :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robię podobnie. Najpierw tłukę Bulita, potem Kruka a na końcu Bliznę i tak pod koniec I Rozdziału /na początku II można już mieć najlepszą broń jednoręczną w grze. Inna sprawa że coraz mniej mnie takie podejście bawi...
Mimo wszystko są to plany na nieco później - na początku trzeba się zadowolić czymś innym bo byle kopacz może nas wtedy położyć swoją pałką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu się z Tobą zgodzę, najbardziej mnie własnie denerwuje to, że mam juz wtedy najlepsza borń 1h w grze.
2h trzeba dżo lp zbierać ale nie am nic lepszego jak topór Lee.
No ale trzeba się też liczyć z siłą wymaganą, więc zazwyczaj jak mam miecz blizny ,(przynajmniej ostatnio jak grałem zrobiłem właśnie tak).
Od Blizny wziąłem też kuszę więc nie mogła tak po prostu w ekwipunku leżeć... :D
Fajnie zrobili w MT że jak się ma ponad 100 siły można pobić tych co maja flags na 2.
Ja np. raz w MT miałem 170 siły to pobiłem wtedy Gomeza i Barthola bo mnie zawsze wkurzali niemiłosiernie :]
"zejdź mi z drogi"itp... FUCK YOU... i dostali wciry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 15:51, Bezi_113 napisał:

2h trzeba dżo lp zbierać ale nie am nic lepszego jak topór Lee.


A Gniew Innosa? Nie mówiąc już o Urizielu?:) Choć w przypadku tych broni niczego się nie wykombinuje i trzeba cierpliwie czekać aż fabuła umożliwi nam jej zdobycie.

Dnia 26.06.2009 o 15:51, Bezi_113 napisał:

Od Blizny wziąłem też kuszę więc nie mogła tak po prostu w ekwipunku leżeć... :D


Jakoś nie przepadam za kuszami w G1 - za długo trzeba czekać na dostępność szkolenia (co jest bez sensu bo jedną z głównych zalet kuszy była właśnie łatwość w opanowaniu tej broni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 15:58, Karharot napisał:

> 2h trzeba dżo lp zbierać ale nie am nic lepszego jak topór Lee.

A Gniew Innosa? Nie mówiąc już o Urizielu?:) Choć w przypadku tych broni niczego się
nie wykombinuje i trzeba cierpliwie czekać aż fabuła umożliwi nam jej zdobycie.

> Od Blizny wziąłem też kuszę więc nie mogła tak po prostu w ekwipunku leżeć... :D


Jakoś nie przepadam za kuszami w G1 - za długo trzeba czekać na dostępność szkolenia
(co jest bez sensu bo jedną z głównych zalet kuszy była właśnie łatwość w opanowaniu
tej broni).


Ja z kolei nie przepadam za kuszami i z łukami. Nie lubię ich nosić oraz z ich strzelać. Ja zawsze z Pięścią Trolla chodziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale Gniew Innosa i Uriziel to dopiero w 5 rozdziale także na nie nie mamy co liczyć :].
A kusze w gothic 1 to mnie też denerwuje to właśnie dostępnośc nauki.
Zawsze odpowiedniki każdej broni można się uczyć dopiero potem.
Broń 1h-pierwszy rozdział
Broń 2h-drgui.
I to samo z kuszą i łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 16:01, Bezi_113 napisał:

Ale Gniew Innosa i Uriziel to dopiero w 5 rozdziale także na nie nie mamy co liczyć :].
A kusze w gothic 1 to mnie też denerwuje to właśnie dostępnośc nauki.
Zawsze odpowiedniki każdej broni można się uczyć dopiero potem.
Broń 1h-pierwszy rozdział
Broń 2h-drgui.
I to samo z kuszą i łukiem.

Zresztą mało jest kusz w G1 więc nie opłaca się trenować. Lepiej już te punkty na łuk poświęcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 16:08, Bezi_113 napisał:

No niby tak ale łuk zadaje mniejsze obrażenia...


Ale do tego czasu jak już dostępne będziesz miał kusze to w łuku będziesz miał mistrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować