Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2006 o 19:22, Darkstar181 napisał:

Już z 1000 razy było mowione że statku nie pożre żaden smok,i nie walnie w niego Chuck N. Statek
bezpiecznie dopłynie do portu a bezimienny wraz z nim.

Było, było... ale jeśli koleś pisze felieton na oficjalnej stronie CDP i rzuca tekstem "zostanie wyrzucony przez morze na brzeg" to co mają biedni ludzie myśleć

Szczerze polecam (odradzam) lekturę ;)
http://www.gram.pl/felieton.asp?id=693

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 14:09, cinus` napisał:

a teraz ja Ciebie zmartwię ;) bo Paweusz źle zaznaczył, gdyż w miejscu które On zaznaczył nie
ma kompletnie nic..


Faktycznie :DD Skruszonam :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2006 o 19:22, Darkstar181 napisał:

Już z 1000 razy było mowione że statku nie pożre żaden smok,i nie walnie w niego Chuck N. Statek
bezpiecznie dopłynie do portu a bezimienny wraz z nim.


Ale też jakoś podróż się przedłuży iii nasz Hero coś osłabnie a te skarby co niby z Dworu Irdorath zrabował zaminienią się w klikanaśice(a moze i set) sztuk złota i troche osprzętu.. ale kumpli nie zapomni wziąść ze sobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 21:43, Łukasz.G napisał:

Ale też jakoś podróż się przedłuży iii nasz Hero coś osłabnie a te skarby co niby z Dworu Irdorath
zrabował zaminienią się w klikanaśice(a moze i set) sztuk złota i troche osprzętu.. ale kumpli
nie zapomni wziąść ze sobą :D

Xardas walnie w niego jakimś czarem i ukradnie mu ekwipunek :P
Przecież był na statku w filmiku końcowym z G2

Może bezimienny (tak jak mu ktoś doradza w tym samym filmiku) wyrzuci za burtę złoto, żeby statek nie zatonął... a potem wyrzuci ekwipunek... a na końcu wszystkich towarzyszy... dzięki temu dopłynie bezpiecznie, ale po 10 latach i wyjdzie z wprawy w walce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2006 o 21:48, Monastor napisał:

Xardas walnie w niego jakimś czarem i ukradnie mu ekwipunek :P
Przecież był na statku w filmiku końcowym z G2

Może bezimienny (tak jak mu ktoś doradza w tym samym filmiku) wyrzuci za burtę złoto, żeby
statek nie zatonął... a potem wyrzuci ekwipunek... a na końcu wszystkich towarzyszy... dzięki
temu dopłynie bezpiecznie, ale po 10 latach i wyjdzie z wprawy w walce :)


Czasami sam się dziwię ska forumowicze mają takie fajne pomyśły ... Xardas się Teleeprtnie i uśpi beziminnego a reszta ząłogi na szalupy ze złotem i chodu :d A Gero się budzi na plazy i i co?? lipa <joke> heeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 21:58, Łukasz.G napisał:

Czasami sam się dziwię ska forumowicze mają takie fajne pomyśły ... Xardas się Teleeprtnie
i uśpi beziminnego a reszta ząłogi na szalupy ze złotem i chodu :d A Gero się budzi na plazy
i i co?? lipa <joke> heeh

Nie narzekaj na takie pomysły :P
Gorsze są już całkiem poważne sugestie zakończeń G3 opisywane przez członków oficjalnego forum gry :)

Między innymi wyciskająca łzy wersja z konającym bezimiennym i odnajdującą go Nadiją, która urodziła jego syna xD

Dramat ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 22:20, sebadom napisał:

Czy można będzie kupić GothicII (ekstra gra, czy jakoś tak) w kiosku????

Wątpię... jest teraz tanio w ekstra klasyce... ale trzeba się wybrać do marketu, empiku lub zamówić przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 22:24, Monastor napisał:

> Czy można będzie kupić GothicII (ekstra gra, czy jakoś tak) w kiosku????
Wątpię... jest teraz tanio w ekstra klasyce... ale trzeba się wybrać do marketu, empiku lub
zamówić przez internet


Zobacz w plan wydawniczy. Od 7 czerwca "Gothic 2" będzie w eXtra grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2006 o 19:26, Monastor napisał:

Szczerze polecam (odradzam) lekturę ;)
http://www.gram.pl/felieton.asp?id=693

Tekst przeczytałem juz wcześniuej i faktycznie wspominano coś o wyrzucaniu bezia na brzeg.

A sam tekst raczej jest...dziwny. Taki dość "chłodny". Autor z wielkim dystansem opisuje serię Gothica, pisząc że gra jest przereklamowana. A przy tym (jednak) nie wspomina w ogloe o kiepskim sterowaniu z jedynki.


I co wy tak najeżdżacie na Xardasa?(UWAGA, SPOJLER!!!) To prawda, wykorzystał bezia do swych niecnych celow, ale nie wiadomo konkretnie jakich( ma teraz wielką moc,ale nie wiadomo co z nią zrobi) Od razu zdrajca... poczekajcia do prmiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 22:31, Darkstar181 napisał:

A sam tekst raczej jest...dziwny. Taki dość "chłodny". Autor z wielkim dystansem opisuje serię
Gothica, pisząc że gra jest przereklamowana. A przy tym (jednak) nie wspomina w ogloe o kiepskim
sterowaniu z jedynki.

Ja Ci dam kiepskie! :P
Jak ktoś ma pisać felieton o grze to powinien ją lubic i się na niej znać... a tutaj chyba tego brakuje

Dnia 22.05.2006 o 22:31, Darkstar181 napisał:


I co wy tak najeżdżacie na Xardasa?(UWAGA, SPOJLER!!!) To prawda, wykorzystał bezia do swych
niecnych celow, ale nie wiadomo konkretnie jakich( ma teraz wielką moc,ale nie wiadomo co z
nią zrobi) Od razu zdrajca... poczekajcia do prmiery.

To są tylko humorystyczne spekulacje... nie ma co się denerwować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2006 o 22:34, Monastor napisał:

To są tylko humorystyczne spekulacje... nie ma co się denerwować ;)

Kto? Ja? Ja jestem spokojny:)) A trudno zrozumieć wypowiedź kogoś jako humorystyczną, jeśli ma się przed sobą tylko suchy tekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 22:39, Darkstar181 napisał:

Kto? Ja? Ja jestem spokojny:)) A trudno zrozumieć wypowiedź kogoś jako humorystyczną, jeśli
ma się przed sobą tylko suchy tekst.


"Xardas walnie w niego jakimś czarem i ukradnie mu ekwipunek :P
Przecież był na statku w filmiku końcowym z G2

Może bezimienny (tak jak mu ktoś doradza w tym samym filmiku) wyrzuci za burtę złoto, żeby statek nie zatonął... a potem wyrzuci ekwipunek... a na końcu wszystkich towarzyszy... dzięki temu dopłynie bezpiecznie, ale po 10 latach i wyjdzie z wprawy w walce :)"

Mnie tam emotki (których niestety nie ma na forum) i drugi cżłon wystarczą :P ;) ;>
Chyba że nie odnosisz się do mojej wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problerm zainstalowałem sobie grę i nie wiem jak zbierać przedmioty z ziemi w G I gdzie jest całkowicie inne sterowani niż w G II bawiłem się w ustawieniach ale... ehh

poprostu którego klawisza uzywacie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 11:34, putexi napisał:

Mam problerm zainstalowałem sobie grę i nie wiem jak zbierać przedmioty z ziemi

Ctrl+Przód (kursor góra).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 13:12, Kubeczek77 napisał:

Ile zajęło wam przejście Gothica?? Ja z tego co pamiętam ok 20h

Ja z tego co pamietam to przejście gothic''a zajęło mi to około 45 godzin gdyz dużo sie plątałem bez celu a tak by pozbierać wszystko co się da i zebrać doświadczenia troszke:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 13:12, Kubeczek77 napisał:

Ile zajęło wam przejście Gothica?? Ja z tego co pamiętam ok 20h



xD 2 tygdnie 3 h dziennie .. i odkryłem wsyztko co mogłem .. nie stało już potwora na mapie więc poeszdłem do śiwtyni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 15:09, szerszeń45 napisał:

To ja może powiem tak: Jaki najwyższy level osiągneliście w Gothicu I? :)

Ja o ile pamiętam osiągnąłem 25 lvl ale dokładnie nie pamiętam mogę sie mylić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować