Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen - premiera 18 sierpnia 2006.

193 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2006 o 21:35, archimonde1 napisał:

wydaje mi się że w Twoim przypadku nie jest to wina sprzętu


Chciałbym w to wierzyć, ale narazie nie bardzo mi przychodzi do głowy czego innego mogłoby to być winą:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem spellforce 2 z przesyłkom kurierskom.
Mam pytanie:
Czy przy odbiorze przesyłki musi być osoba pełnoletnia?
Czy jak np. jakaś osoba jest niepełnoletnia i nie ma rodziców w domu to może sama odebrac przesyłek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra zamówiłem SpellForce 2 ;) Mam tylko jedno pytanie. Jak jutro czyli 11 sierpnia wyślą mi przesyłkę, to ta dojdzie w sobotę czy dopiero w poniedziałek ?

P.s zamawiałem przesyłką kurierską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 23:14, Marcelpol napisał:

Jak może być premiera 18 sierpnia skoro dziś w Empiku Spellforce 2 był już w sprzedaży i to
w polskiej wersji!!! Chyba zwidów nie miałem.


Hehe, fajnie że premiera jest 18 sierpnia, a wszyscy już mogą mieć SpellForce 2 w domu. Może jest to spowodowane tym, że do nie dawna premiera SF 2 miała być 11 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w statusie przesyłki pisze, że paczka jest już w sortowni u mnie w mieście :). Zapewne niedługo ją dostanę :]. Szkoda tylko, że właśnie zaczyna się burza i będe musiał kompa wyłączyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w statusie będzie że przesyłka w sobote będzie w sortowni w twoim miescie lub niedaleko obok to możesz do 14 podjechać i sam odebrać bo w sobote, przynajmniej u mnie kurier nie jeździ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jupi!!! A już myślałem, że w nowego SpellForca pogram dopiero za tydzień. Zaskoczenie było niezłe. Pykałem sobie w kampanię Age of Empires III, a tu nagle domofon i przesyłka kurierska. Nieźle CD Projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 21:07, Mistic napisał:

tego co pamiętam to tak ma 6 osób mój drogi :-) Chyba, że inni farciarze zemdleli i zapomnieli
się pochwalić :/ :P

Ja kupiłem za 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować