Zaloguj się, aby obserwować  
szaryczlowiek

CO wybrac?Doradzcie mi

28 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2006 o 17:24, rick90 napisał:

Polecam ci Bitwe o Śródziemie. Masz dwie kampanie: Dobra i zła więc gra jest raczej długa.
Mozesz również grac przez sieć.



A jak tam z pojedynczymi scenariuszami ile jest nacj map czy dobre sa duzo jednostek??prosze doradz:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 19:11, Sycylius napisał:

A jak tam z pojedynczymi scenariuszami ile jest nacj map czy dobre sa duzo jednostek??prosze
doradz:D:D

W pojedynczym scenariuszu masz prawie wszystkie mapy z kampanii i kilka dodatkowych. Jeśli chodzio o jednostki to zalezy od tego kim kierujesz. Rohan ma doskonałą jazde ale bardzo słabą piechotę. Może on równiez powoływac elfy jak i entów. Gondor dysponuje doskonałą piechotą oraz strażnikami gondoru (łucznicy). ma równiez jazde ale nie jest tak dobra jak jazda gondoru.
Mordor powołuje orków, trolle, mumakile, haradrimów oraz easterlingów, zaś Isengard Uruk-hai, wargowych jeźdzców i bardzo groźnych berserkerów.

Poza jednostaki sa też czary zalezne od strony.
Dobro może przywołać oddział elfów, jeźdzców rohanu, orły, entów jak i całą armie umarłych.
Zło przywołuje Balroga.

W każdej nacji sa również bohaterowie.
Dobro: Legolas, Gimli, Aragorn, Merry, Pippin, Boromir, Faramir, Gandalf, Eowina, Theoden
Zło: Lutz, Nazgul, Nazgul, król nazguli, Gollum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 16:52, Sycylius napisał:

Na gre moge przeznaczyc 40zł i myslalem nad Red Orchestra Ostfront 41-45 lub Wladca pierscieni
Bitwa o sródziemie któa na wirtusie kosztuje 30 zł.Doradzcie mi czy opołaca sie kupic władce
pierscieni,Prosze o pomoC

Ja obstawiam Red Orchestre Ostfront 41-45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Częśc osób uważa, że Władca Pierścieni Bitwa o Śródziemie jest lepsza od części drugiej. W każdym razie jest to bardzo dobry RTS z elementami RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 09:38, Olamagato napisał:

Częśc osób uważa, że Władca Pierścieni Bitwa o Śródziemie jest lepsza od części drugiej.

Miedzy innymi ja. :) Naprawde jest to świetny RTS i mimo że mozesz budowac tylko w wyznaczonych miejscach gra daje Ci sporo zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować