Zaloguj się, aby obserwować  
Oriflamme

Gothic II - którą gildia gra sie najlepiej?

250 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2008 o 20:40, Meykan napisał:

Ale ja mam na myśli granie bez kodów.

Bez żadnej grzywny ja się tam dostaje i nikogo nie atakuje tylko tak jak podałem.

bez kodow.nie da sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przecież tłumaczyłem jak tam się dostać bez kodów.

Jak nie rozumiesz to nie kwestionuj tego, że się nie da bo ja właśnie tłumaczę że się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez kodów można się prześlizgnąć obok KAŻDEGO strażnika... na statku, przy Hagenie, przy magazynie straży miejskiej ... wszędzie. Ale, żeby nie było spamu (bo to nie temat do takich dyskusji) to się spytam:

Jako paladyn zawsze wybierałem miecze dwuręczne. Kończyłem gre zabijając smoka ożywieńca moim Świętym Katem. No i jednoręcznym ZA NIC nie mogłem zabić go, bo poporostu mnie odpychał ogniem.. a ja zadawałem za małe obrażenia. Ostatecznie musiałem użyć zwoju zniszczenia ożywieńca. Czy ktoś też miał takie problemy z tym smokiem taką bronią - no i jako paladyn ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 09:22, Luzi napisał:

Jako paladyn zawsze wybierałem miecze dwuręczne. Kończyłem gre zabijając smoka ożywieńca
moim Świętym Katem. No i jednoręcznym ZA NIC nie mogłem zabić go, bo poporostu mnie odpychał
ogniem.. a ja zadawałem za małe obrażenia. Ostatecznie musiałem użyć zwoju zniszczenia
ożywieńca. Czy ktoś też miał takie problemy z tym smokiem taką bronią - no i jako paladyn
;]


Powiem(napiszę) tak. Ja zdecydowanie wolę grać bronią jednoręczną. Spytasz dlaczego? A no dla tego, że walczy się szybciej i dla mnie lepiej. Ze smokiem ożywieńcem nie miałem takiego problemu. Walczyłem odciwie, i za 3-4 razem padł gad jeden. Oczywiście grałem palladynem. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koniec końców jak gram najemnikiem to zawsze (prawie) wybieram jednoręczną i łuki ;] Ale, że smok się regeneruje to były kiedyś problemy ;] dzisiaj zabicie smoka to takie .... pluuuum do wody ... ;]
Jak zwykle pojawił się wkiększy bug w ostatniej grze ... a mianowicie ognisty smok zniknał mi z oczu porozmowie i ... znalałem go w zamku ... no normalnie teleportacja jak w Power Rangers ;]zabił kilku "bezimiennych" paladynów i knehtów ... i tyle ... padł z mojej ręki ;] Komuś się takie coś zdarzało xD
Jako że grałem paladynem to stwierdziłem, ze nie dam zabić wszystkich kompanów ;] Niestety jak wyzej kilku sie sfajczyło ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jest też często jak sie bawisz z kodami i dajmy na to tworzysz trolle ... jak sie nie mieszą już w twoim polu widzenia to ... "teleportują" się naprzykład w samo centrum Khorinis czy do świątyni z portalem w G2 Noc Kruka

MODOK

Taaak ;] Farma Onara, starzy kumple i broń z magicznej rudy ;] to jest to "coś" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 12:44, Luzi napisał:

Taaak ;] Farma Onara, starzy kumple i broń z magicznej rudy ;] to jest to "coś" xD


To prawda Lee,Wilk,Gorn i Bezimienny. EXTRA gromadka.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować