Zaloguj się, aby obserwować  
Oriflamme

Gothic II - którą gildia gra sie najlepiej?

250 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2007 o 21:18, Net.com napisał:

Heh. Najtrudniej jest magiem ale najlepiej :)


Z początku może i tak. Ale jak już dysponujesz Runami - Bułka z masłem, tylko walić PN w max mane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 21:30, Net.com napisał:

nie powiedzialbym najemnikiem jest prosciej z tymi wszystkimi magicznymi mieczami...


Może dla Ciebie. Ja jak już wspomniałem, za łatwiejszą uznaję Ścieżkę Magii. Wszystko załatwiam z dystansu. Zero szans. Nawet w MAX HP nie muszę nic pakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zostaje strażnikiem a potem Łowcą smoków ( fajne mają zbroje i lubie ogólnie najemników , mozna wykuwac bron z tych niebieskich kamyczków(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 13:19, DreaN napisał:

Ja zostaje strażnikiem a potem Łowcą smoków


Ehhh ... najemnikiem chyba x]

Ale ja robie tak samo. Najlepiej mi się gra najemnikiem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE!!! Najłatwiej zostac Straznikiem ( jak sie jest dobrym w G mozna nie wychodzic z miasta) a po strazniku jak ci proponują przejscie do palów idziesz do najemnieków i gadasz z kims tam i jestes łowcą smoków ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie najłatwiej .... Pojakimś czasie zorjętujecie się że najlepiej być łowcą smoków.Oczywiście że najpierw trzeba być najemnikiem.Wiem bo przechodziłem to wiele razy . Jednak każda gildia ma prowadzenie w jakimś momęcie gry.Np.Lowca smoków w rozdziale POLOWANIE NA SMOKI ale normalnie nikt mu nie wierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...
Ja grałem w 1,2 Gothic , więc wiem dużo
Najlepiej jak by mogło być, to w 2 rozdziale [ Gothic 2 ] już można by było dysponować runami ;D
Ale to jest bardziej granie na kodach . ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że preferuję grę zabójcami i łucznikami wybrałem Łowcę Smoków. Ponieważ uwielbiałem Nowy Obóz nie mogłem inaczej wybrać ^>^ W dodatku mam możliwość zdobywania trofeów ze smoków, więc w pełni satysfakcjonuje mnie ta postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to prawda ja grałem 2 razy i wygrałem ale jak ma sie te najlepsza kusze to za dwoma razami sie zabija smoka wiec to raczej nie ma wiekszej zabawy (kombinowanie jak najwięcej kroków od smoka ale żeby był zasięg)
100/100 dla łowców smoków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 18:13, alealeale napisał:

a ja wiem swoje o beziu niezależnie od gildi "gdzie orków kupa tam bezio d...!!!''

to raczej było Gdzie ludzi kupa tam herkules d***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem prawde - G2 przeszedłem wszystkimi gildiami ale najlepiej grało się Paladynem......wiem ze niektórzy mogą zaprzeczyc ale po prostu podoba mi się klimat tej postaci....no i oczywiście najlepsza zbroja w grze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 22:09, Voltarius napisał:

powiem prawde - G2 przeszedłem wszystkimi gildiami ale najlepiej grało się Paladynem......wiem
ze niektórzy mogą zaprzeczyc ale po prostu podoba mi się klimat tej postaci....no i oczywiście
najlepsza zbroja w grze ;)


Najlepszą zbroje ma łowca smoków ;> ale skoro lubisz wykonywać bezsensowne misje zlecone przez bogobojnych wyznawców Innosa (magów ognia) to twoja sprawa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować