Zaloguj się, aby obserwować  
Oriflamme

Gothic II - którą gildia gra sie najlepiej?

250 postów w tym temacie

Ja też nie polecam konkretnej gildii. Ale mogę powiedziec jakimi najlepiej mi się grało.
Najemnicy i Madzy (Ognia lub Wody).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 19:04, NeVeN napisał:

Ja też nie polecam konkretnej gildii. Ale mogę powiedziec jakimi najlepiej mi się grało.
Najemnicy i Madzy (Ognia lub Wody).


A powiedz mi jak dołączyłeś do Magów Wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nigdy nie udalo ci sie do nich dolaczyc?
Otóz tak. Najpierw musisz wykonac te zadanie z zaginionymi ludzmi. Potem kiedy bedzie mowil ze nic od ciebie nie potrzebuje idziesz do typka który jest przy tych ruinach starożytnych budynków. Porozmawiasz z nim. On zleci ci dostanie się do wszystkich jego braci. Gdy wypelnisz ich wszystkie zadania zglos sie do Vatrasa. Porozmawiaj. Zleci ci on ostatnie zadanie. Zaprowadzenie porządku na całej ich wyspie. Dopiero pod końcówkę gry dojdziesz do nich. Osobiscie nie wykonywalem tego zadania. Lecz robil je moj kolega przy mnie. To wsztko.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 19:27, NeVeN napisał:

A nigdy nie udalo ci sie do nich dolaczyc?
Otóz tak. Najpierw musisz wykonac te zadanie z zaginionymi ludzmi. Potem kiedy bedzie mowil
ze nic od ciebie nie potrzebuje idziesz do typka który jest przy tych ruinach starożytnych
budynków. Porozmawiasz z nim. On zleci ci dostanie się do wszystkich jego braci. Gdy wypelnisz
ich wszystkie zadania zglos sie do Vatrasa. Porozmawiaj. Zleci ci on ostatnie zadanie. Zaprowadzenie
porządku na całej ich wyspie. Dopiero pod końcówkę gry dojdziesz do nich. Osobiscie nie wykonywalem
tego zadania. Lecz robil je moj kolega przy mnie. To wsztko.!


Ale Ty masz jakiegoś moda?
Bo w normalnym Gothic 2 Noc Kruka nie da się zostać Magiem Wody tylko dołączyć do Wodnego Kręgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 19:30, gothicerofan napisał:

gościu chodzi o gothic2 a nie gothic 2 nk


Dobrze ale mimo wszystko nie da się dołączyć do magów Wody bo w zwykłym jest tylko jeden Vatras a kolega wyżej mówił, że przy ruinach są czyli chodziło o Noc Kruka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tu sie kryje sprawa. Tyle ze to nie ja grałem tym magiem wody. Mój kolega to zrobił, a jeśli chodzi o tego moda. To on nie ma moda tylko powiedzial mi ze zestaw misji. Dodaje pare przeciwnikow i wlasnie mozliwosc dojscia do magow wody. Gra staje sie trudniejsza. Ale warto. Jutro jak do niego zadzwonie upblikuje to na tym temacie. Podam link :). Sorka za niedopisanie o tych magach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najemnik najfajniejszy... żeby nim dostać trzeba się trochę bardziej ,, natrudzić ,, niż w przypadku nowicjusza/ strażnika ... w ogóle jak się później tą zbroję Łowcy Smoków dostanie ;D ... fajnie wtedy bezimienny wygląda ;D ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie najgorzej się gra paladynem bo najwięcej kasy on musi wydać na rzeczy: nap namiecz ileś tam tys. potem żeby go uleszyc , a potem znowu, potem żeby gościu dał nam swój dziennik żeby kowala uwolnić też trzeba mu kase dać. Ogólnie słabo. Łowcą smoków sie fajnie gra. Ale najbardziej efektownie magiem ognia (najlepiej dla mnie z czarami pioruna i lodu------- ogien przy tym wymięka :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 19:42, mlynar911 napisał:

Najlepiej gra się najemnikiem dla mnie jest to najciekawsza droga :]


Nie rozumiem czemu wedlug was gra sie jedna profesja najlepiej...Kazda ma zalety i wady a takze niektore maja inne misje ktorych np. nie wykonasz wybierajac droge Najemnika zamiast Maga Ognia,dlatego najlepiej gre przejsc kilka razy kazda droga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 17:36, Infes napisał:

niektore maja inne misje ktorych np. nie wykonasz wybierajac droge Najemnika zamiast Maga Ognia,dlatego
najlepiej gre przejsc kilka razy kazda droga...


jak mowie że najlepiej DLA mnie gra się najemnikiem to znaczy ze chyba przeszedłem grę wiecej niż 1 raz co ?! jak myślisz ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 18:11, mlynar911 napisał:

> niektore maja inne misje ktorych np. nie wykonasz wybierajac droge Najemnika zamiast Maga
Ognia,dlatego
> najlepiej gre przejsc kilka razy kazda droga...

jak mowie że najlepiej DLA mnie gra się najemnikiem to znaczy ze chyba przeszedłem grę wiecej
niż 1 raz co ?! jak myślisz ;>


No dobrze masz racje ... Kazdy ma swoje zdanie i trza to zakceptowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować