Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Historia świata Azeroth - część druga

57 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2006 o 13:01, SirKamil napisał:

Śmierć wrogom Warcraftów!! A ja polecam czytanie instrukjcj do gry na CD z grą, tam też jest
napisana fabuła..


O ktorej grze mowisz? W3 czy WoW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damm, jestem ciekawy czy wiesz chociaż jak powstał Faerun, skąd się wzieli Bogowie itp, w którym roku był czas kłopotów itp:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba kupie znow warcrafta 3 :) napalony jestem po tym artykule ^^

A tak jeszcze jedno, rzadko sie zdarza ze w 24h nie ma zadnego nowego Newsa XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

""Damm, jestem ciekawy czy wiesz chociaż jak powstał Faerun, skąd się wzieli Bogowie itp, w którym roku był czas kłopotów itp:):*""

Widzisz Panie Sleed, i tym sie właśnie m. in. różni świat FR od świata W : jego genezy czy historii nie dałoby sie opisać na 4-ech stronach takiego artykułu ;). I nie trzeba sie nie wiadomo jak zagłębiać w te tematy aby to stwierdzić. A czy wiem czy nie wiem, to w świetle podjętej przeze mnie dyskusji nie ma zadnego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 00:56, Dann napisał:

Widzisz Panie Sleed, i tym sie właśnie m. in. różni świat FR od świata W : jego genezy czy
historii nie dałoby sie opisać na 4-ech stronach takiego artykułu ;).


A da się w ogóle? Bo to taj poplątane że nawet nie wiem czy jest takie coś opisane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobna sytuacja z Wahammerem. W Warhammerze jest dużo więcej ras, stronnictw i mnóstwo pobocznych wątków. No, ale te systemy są dużo starsze od Warcrafta i były przez lata rozwijane. Świat Warcrafta, jako świat stworzony głównie na potrzeby gier prezentuje się dobrze. No, ale dopracowaniem to mało kto Tolkiena przebije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z jednej strony masz racje :) ale z drugiej to wlasnie w wahrammerze jest najwiecej przygod a system rpg srodziemie jakos nie bardzo sie przyjal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ten tekst opisuje fabułę od W3, więc nie opisali powstania forsaken ;)

Ehh, forsaken powstali w TFT. Dokładnie po misji w której razem z ludzmi zabija się Balnazzara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem slEEd tylko slAAd, taki potwór z tego Twojego Forgotten Realms;P,
Stwór - uwierz mi, da sie;) kilkanaście lat temu jak była jeszcze 1AD&D i 2 to sie czytało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"""Nie jestem slEEd tylko slAAd, taki potwór z tego Twojego Forgotten Realms;P,"""

A ja nie jestem daMM tylko daNN :) (celowo zmieniłem te dwie literki w twoim nicku jesli musisz wiedzieć :P). I wiem, czym jest Slaad :) Hmm.. jesli naprawde jestes przedstawicielem tej rasy to ciesze sie, ze u was w tej waszej sferze tez mają dostęp do internetu :PPP Btw jesteś czarny czy biały ? ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 07:34, morthi napisał:

z jednej strony masz racje :) ale z drugiej to wlasnie w wahrammerze jest najwiecej przygod
a system rpg srodziemie jakos nie bardzo sie przyjal :)

Bardziej tu miałem na myśli fabułę i złożoność świata. Na systemach rpg się nie znam, więc w tej kwestii się nie wypowiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do części pierwszej tekst wypadł o wiele lepiej i zdaje mi się, że wina tutaj leży w większej części po stronie wyrazów - bo jak w dwóch linijkach widzi się dość nie ciekawą wyrazy i ma nie pewność jak to w formie fonetycznej będzie wyglądało. To można w rzeczywistości poczuć się lekko skrempowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować