Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2007 o 20:05, 8bit napisał:

To tak można? Słyszałem, że jak w szkole, któryś z nauczycieli jest rodziną danego ucznia,
to klasa musi dostać innego. Przynajmniej tak było w moim gimnazjum. :P

Pierwszy raz o tym słyszę, ale lepiej być cicho, bo jeszcze ktoś wpadnie na genialny pomysł żeby zmienić nauczyciela. :P Ale raczej tak nie jest, bo w gimnazjum kilka osób miało lekcje z nauczycielami ze swojej rodziny. Tylko wiesz, trza się zwracać per pani profesor. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 20:05, 8bit napisał:

To tak można? Słyszałem, że jak w szkole, któryś z nauczycieli jest rodziną danego ucznia,
to klasa musi dostać innego. Przynajmniej tak było w moim gimnazjum. :P

To chyba w takim razie zależy od szkoły :) U mnie w byłym gimnazjum, miałem 2 bliźniaków w klasie. Ich ojcem był dyrektor, a mama uczyła historii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 19:58, Asthariel napisał:

Ja mam 4 razy na 7:45 i raz na 8:30. 3 razy kończę o 13:00 , raz o 13:55 i 14:50.

To w sumie masz dobry podział. Fakt, nie do końca możesz się wyspać (zależy jeszcze jaki dojazd), ale lepsze chyba to niż zajęty cały dzień... ja mam niewiele gorszy...

I ten piątek... idę na 7:30 by wyjść 12.30! :D Marzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mam plan lekcji. Przykłady:
Poniedziałek -na sam początek 2 matematyki
Wtorek- dopiero na 11:40 do szkoły :| (potem dojdą jakieś fAQultety)
Środa- na sam początek 2 polskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 10:07, master matrox napisał:

W załączniku możecie "podziwiać" mój plan lekcji. Ehh, w poniedziałek do 15:00, a we wtorek
do 14:30 - makabra :/

Straszne, jak ja bym miał taki plan lekcji jak Ty cieszyłbym się. Np. dzisiaj mam do 19.10. I co? Muszę jakoś to przetrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 10:40, PAPISHON napisał:

> W załączniku możecie "podziwiać" mój plan lekcji. Ehh, w poniedziałek do 15:00, a we wtorek

> do 14:30 - makabra :/
Straszne, jak ja bym miał taki plan lekcji jak Ty cieszyłbym się. Np. dzisiaj mam do 19.10.
I co? Muszę jakoś to przetrzymac.


Ale Ty jesteś w liceum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.09.2007 o 10:40, PAPISHON napisał:

Straszne, jak ja bym miał taki plan lekcji jak Ty cieszyłbym się. Np. dzisiaj mam do 19.10.
I co? Muszę jakoś to przetrzymac.


do ktorej masz?! do 19.10?! to o ktorej ty zaczynasz lekcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 10:45, szopmajster napisał:


> Straszne, jak ja bym miał taki plan lekcji jak Ty cieszyłbym się. Np. dzisiaj mam do 19.10.

> I co? Muszę jakoś to przetrzymac.

do ktorej masz?! do 19.10?! to o ktorej ty zaczynasz lekcje?

Zaczynam o 12.25. Jejku, co tak wszyscy się burzą na mój plan lekcji, przecierz to normalne godziy są :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 10:49, PAPISHON napisał:

>
> > Straszne, jak ja bym miał taki plan lekcji jak Ty cieszyłbym się. Np. dzisiaj mam
do 19.10.
>
> > I co? Muszę jakoś to przetrzymac.
>
> do ktorej masz?! do 19.10?! to o ktorej ty zaczynasz lekcje?
Zaczynam o 12.25. Jejku, co tak wszyscy się burzą na mój plan lekcji, przecierz to normalne
godziy są :P


Normalne? :| Ja na Twoim miejscu wypisałbym się z tej szkoły - lekcje do 19?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.09.2007 o 10:49, PAPISHON napisał:

> do ktorej masz?! do 19.10?! to o ktorej ty zaczynasz lekcje?
Zaczynam o 12.25. Jejku, co tak wszyscy się burzą na mój plan lekcji, przecierz to normalne
godziy są :P


no nie wiem czy normalne...a jak masz na nastepny dzien wypracowanie, sparawdzian i w pizdu zadania...?
heh...powodzenia...^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pytają na drugi dzień, kiedy kończymy o później porze...

Co do wypisywania sięz mojej szkoły. Nie widzę powodu, tylko dwa dni w tygodniu takie mam... jakoś mi to nie przeszkadz,a przynajmniej mogę się wsypac rano, i pograc przed lekcajmi, a skoro dzień po dniu w którym kończymy późno lekcje nie pytają, po lekcjach też mam wolne i mogę sobie spokojnie pograc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.09.2007 o 10:53, PAPISHON napisał:

Co do wypisywania sięz mojej szkoły. Nie widzę powodu, tylko dwa dni w tygodniu takie mam...
jakoś mi to nie przeszkadz,a przynajmniej mogę się wsypac rano, i pograc przed lekcajmi, a
skoro dzień po dniu w którym kończymy późno lekcje nie pytają, po lekcjach też mam wolne i
mogę sobie spokojnie pograc.


to zmienia postac rzeczy...! jesli na nastepny dzien masz lajcik, to nawet fajny uklad. A do godzin mozna sie przyzwyczaic z czasem, wie cpewnie dla nikogo wiekszego problemu by nie satnowily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak!!! Nie ma to jak wrócić o 11.00 ze szkoły (dzisiaj nie było lekcji ;) za to jutro już są ale tylko 4 do 11.30 w tym 2 w-f. No ale coś za coś i w czwartek zanosi się że bedzie 10 lekcji do 17.00 !!! ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 11:04, conradzik napisał:

Heh... Rozpoczął się rok szkolny i takie pustki na forum ;) Ja mam jeszcze miesiąc wakacji
:)

nie tylko ty masz jeszcze miesiac...^^
musimy nadrabic do popoludnia za reszte forumowiczow!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duh, ja dziś też siedzę do 19:10, a jutro na 8:00. Przy czym dziś 6 lekcji, jutro 8, a w czwartek 9(no i idę w ten dzień na 8:50)...chociaż dobrze, że z wtorku na środę nic się nie powtarza(no, prócz polaka). Mimo tego będzie trzeba się uczyć na środę i czwartek z wyprzedzeniem, prawdopodobnie w weekendy. Cóż, takie życie :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, spodziewałem się lekcji organizacycjnych i.. połowicznie sie to sprawiło bo były i taki lekcje. Cóż, na jutro mam jakiś teks z anglika przy tablicy pisać czyli wykuć muszę. Z niemieckiego również jakas praca ale nie przepisałem polecenia więc raczej nie odrobie bo fatygować się przez choćby gg nie chcę mi się :P A pozatym to jak zawsze dużo śmiechy było pomijając uwagę i parę mniejszych spraw..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Ja też mam troszkę zadane, ale to tyle co nic :) Dzisiejszy dzień upłynął mi głównie na ziewaniu... Oj ciężko jest się przestawić na szkolne wstawanie... Poza tym był w-f, bez długiego ględzenia o regulaminie sali, tylko z pykaniem w piłkę nożną. Ogólnie w porządku, choć widzę już, że ten ostatni rok gimnazjum będzie pracowity... Kartkówka już zapowiedziana, nawet dwie, ale i tak się do nich uczyć nie będę - zbyt proste rzeczy. Jutro też nie powinno być źle - lekcje zaczynam w-fem :) Pozostałe lekcje ujdą - a Ty jutro jaki plan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować