Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Co do roku szkolnego 2007/2008 to u mnie jest krótko mówiąc zjechany. :/ Jak sama wychowawczyni stwierdziła - moja klasa ma najgorszy plan lekcji w szkole. Poniedziałek: 8:50 - 16:10; Wtorek - 8:00 15:20; Czwartek 8:00 13:40 Reszta dni - środa i piątek lepsza lecz mimo wszystko...

W poniedziałek jest Religia, fizyka, chemia, matematyka, Polski, historia, WF, WF... No dajcie spokój :-/ A we wtorek Informatyka, Informatyka, muzyka, chemia, matematyka, biologia, Angielski, Angielski... Ciekawe... jak zrobi nam babka od Angielskiego sprawdzian na 7 lub 8 godzinie to wątpię, żebym dostał dobrą ocenę... Będę tak zmęczony, że wszystko zapomnę... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek jest Religia, fizyka, chemia, matematyka, Polski, historia, WF, WF... No dajcie

Dnia 04.09.2007 o 20:49, CzystyZysk napisał:

spokój :-/



?? jak dla mnie jest spoko
u mnie w poniedziałki to jest taki plan: Biologia, matematyka, chemia, polski, polski, fizyka, angielski, WoK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie jak wygląda sprawa z przenoszeniem się po rozpoczęciu roku szkolnego? Czy w takim wypadku próg punktowy jest obniżany? Można tak zrobić tylko, jeśli miejsce się zwolni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, a czy przypadkiem plany się nie zmienią??
U mnie tak zapowiedzieli. Stały plan będzie po 10.
Co prawda też dlatrego, że 29 sierpnia jakaś nauczycielka powiedziała, że odchodzi (poszła pracowac w jakimś domu kultury...).
A poza tym, plan na ten rok nie jest taki zły, przynajmniej wcześnie się rok kończy (dla mnie 19 czerwiec-3 gimnazjum)
20 Czerwiec to naprawdę wcześnie, zawsze bywało trochę później.
Ostatnio tak skraają ten rok.
A tak odnośnie mundurków zagadm jeszcze.
Dziś nam etyk powiedział co wykminił z tego nakazu stroju jednolitego...
Otóż jest nakaz noszenia, ale nie ma pzrewidzianych żadnych kar, czyli obniżenie zachowania (kara,jakiej się większość boi) będzie bezpodstawna. Jest nakaz i tyle, nawet minusa wpisać nie mogą.
Ciekawie zrobili ten nakaz ;)
Z innej beczki: Czy od teraz każdy początek roku będzie taki g****any??
Wszyscy trąbią, że już za kilka miesięcy test...
A przy tej pogodzie (chmury zasłaniają słońce,jets zimno) wizja spędzenia całego roku ucząc się nie jest kusząca.
Mam nadzieję, że to tylko teraz, a już liceum będzie ciekawsze i bardziej optymistyczne na początku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 20:07, kolektor napisał:

Na szczęście już się zakumplowałem
z kilkoma osobami z nowej klasy - będzie łatwiej :)


Szczęściarz. Ja bardzo liczyłem na nowe, fajne osoby w klasie, ale doszły tylko 2 dziewczyny (mogą być) i 3 chłopaków, którzy nie zdali i na dodatek ich zachowanie jest poniżej krytyki :/ Na dodatek nie będę miał z kim siedzieć i pewnie będę "alone" ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 21:12, Bafi Magii napisał:

Akurat jestem w 1ej gimnazjum. Doszło parę nowych dziewczyn i chłopaków z innych klas. No jedną
mam już na oku :P

Oj Ty zboczuszku mały :)

Ja mam to nieszczescie, ze chodze do mat-fiz-inf, wiec dziewczyn mamy cale 6!! na 24 chlopakow. 2 zajete, jedna kocha Japoncow, jedna to metal, jedna jest brzydka, a jedna ma 1.50. Niezle nie?? Ale dzieki temu moge skupic sie na nauce :) A jest jej od chu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja szkołą się nie przejmuję ;p chodzę już 8 lat i się przyzwyczaiłem.
Niestety nic nie idzie z tym zrobić trza chodzić i tyle.
Chodzę spać o 1 lub 2 i wstaje o 7:00 i jest git, nie będę marnował życia na spanie szczególnie,że 2 razy w tygodniu kończę o 15:20.Mam o tyle dobrą sytuację, że nie muszę się dużo uczyć a oceny i tak bedą dobre.
W tamtej klasie olałem naukę i miałem średnią 4.3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 21:20, Erton napisał:

Ja mam to nieszczescie, ze chodze do mat-fiz-inf, wiec dziewczyn mamy cale 6!! na 24 chlopakow.
2 zajete, jedna kocha Japoncow, jedna to metal, jedna jest brzydka, a jedna ma 1.50. Niezle
nie?? Ale dzieki temu moge skupic sie na nauce :) A jest jej od chu...


Współczuję ci, ale przynajmniej można się spokojnie uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.09.2007 o 20:01, Unser Fuhrer napisał:

Jakbyś nie zauważył to masz genialnie, większość dzieciaków tak ma

Eee no , nie dzieciakuj mi tu :). To już nie te lata ;).
>.. ile ja bym dał żeby kiedyś skończyć o 13... ciesz się ile możesz. Ja kończe zazwyczaj o 15:20 a zawsze mam na 8:00 + 40 min podróży.
Gdzie ty chodzisz , do klasy sportowej ?

Dnia 04.09.2007 o 20:01, Unser Fuhrer napisał:

Wierz mi lepiej jest się nie wyspać i z rańca zapier*alać do szkoły niż się wyspać

Tak i Podróżować w ścisku i w korkach( a propos, dziś jechałem autobusem do szkoły. Liczyłem że do 8.40 będę w szkole , ale niestety niemiłosierne korki i sie spóźniłem na pierwszą lekcje 20 minut :P, od teraz jeżdżę tramwajem + krótki spacerek :D).

Dnia 04.09.2007 o 20:01, Unser Fuhrer napisał:

Jak nie masz siły to pij kawe(to ja) albo odsypiaj po szkole (też ja :D)

Kawy nie pijam, a spanie to wystarczy mi 7 godzin w nocy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo, największe problemy są w pierwszych dniach. Ale powiem tak - jak dożyjemy weekendu to już będzie z górki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 21:30, reykan napisał:

No wiadomo, największe problemy są w pierwszych dniach. Ale powiem tak - jak dożyjemy weekendu
to już będzie z górki xD


oj tak kotowanie ITP u was też to jet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku był remont drogi i ja się spóźniałem 2,5h !
Sory za dzieciaka zauważyłem po nick''u żeś rok odemnie starszy. Ja tak śpie 4h+kawa(to jak 4h) a po szkole 2h drzemki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 21:20, Erton napisał:

Ja mam to nieszczescie, ze chodze do mat-fiz-inf, wiec dziewczyn mamy cale 6!! na 24 chlopakow.
2 zajete, jedna kocha Japoncow, jedna to metal, jedna jest brzydka,

U mnie w mat-inf jest "aż" 10 dziewczyn - 50% jest całkiem ładnych :)

Dnia 04.09.2007 o 21:20, Erton napisał:

a jedna ma 1.50.

No to co? Mi tam u dziewczyn wzrost za bardzo nie przeszkadza (no, ale bez przesady - np. 1.35 to już naprawdę nisko ;) Ale prawda, że trudno się z nimi rozmawia :)

Dnia 04.09.2007 o 21:20, Erton napisał:

Ale dzieki temu moge skupic sie na nauce :) A jest jej od chu...

Ja też mam lekcji od cholery. Przeciętny dzień to siedzenie w szkole od 7:30 do 15:45 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 21:34, czapla56 napisał:

/.../
W takim razie co powiesz na moją klasę? 31 osób. 29 dziewczyn i 2 chłopaków :] (w tym ja)

Szczęściarz :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O dziwo w swoim liceum przez cały dzień nie widziałem tego typu zachowań. Nikt mnie nie zaczepił, nie skocił itp. Tylko za dziewczynami kilku starszaków krzyczało kici kici. No ale może to jakiś wyższy poziom już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 21:35, Bimbermistrz napisał:

> /.../
> W takim razie co powiesz na moją klasę? 31 osób. 29 dziewczyn i 2 chłopaków :] (w tym
ja)
Szczęściarz :)))

Czy ja wiem... :) Praktycznie wszystkie to moje koleżanki, kilka jest, że tak powiem obcych dziewczyn, gotowych na nowe znajomości w tym może ze dwie ładniejsze... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować