Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2007 o 22:32, 143872 napisał:

Całkiem interesujące :P To ja mógłbym do Anglii pojechać :D Czyli to jest tak że ja jadę do
Anglii a potem ta osoba do mnie ?


Z tego co mówi El Cascador to tak ;).Ja tak nigdy z taką wymianą kulturową nie miałem styczności ,bo w gim czegoś takiego nie organizowali xD...

@El Cascador

Z tego co słyszałem to moja koleżanka w hotelu ma zameldowanie i nie zna ani trochę greckiego ,więc to troszeczkę inaczej wygląda xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 22:32, 143872 napisał:

Całkiem interesujące :P To ja mógłbym do Anglii pojechać :D Czyli to jest tak że ja jadę do
Anglii a potem ta osoba do mnie ?

Jeżeli wymiana będzie na takiej zasadzie, że osoby będą mieszkać w prywatnych domach, a nie grupowo w ośrodku, to do Ciebie przyjedzie też ktoś na wymianę, ale chyba raczej nie ta sama osoba. Do brata przyjechała inna osoba. A i nie wiem czy do Anglii są prowadzone takie wymiany (czyli mieszkanie u prywatnych osób), od nas jechała grupa i mieszkali razem, a bliższy kontakt z tubylcami odbywał się tylko w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 22:36, Nertis napisał:

Z tego co mówi El Cascador to tak ;).Ja tak nigdy z taką wymianą kulturową nie miałem styczności
,bo w gim czegoś takiego nie organizowali xD...

Ja byłem za cienki z niemca w gimnazjum. A teraz chodzę do innej szkoły, a pewnie bym się załapał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja może za rok pojadę na taką wymianę. Teraz nie mogę bo kończę gimnazjum :) Ale to jeszcze zależy od liceum czy prowadzą taki ewymiany. I też trzeba się wiązać z wydatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to czas się zbierać do kina ;) , mam nadzieję że filmik będzie fany :) . Ok jak wrócę to wam powiem czy było fajnie czy głupio :( , ok Cześć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 08:47, Spitfire14 napisał:

ale mi się nie chce iśc do tej szkoły;/ niby na 9 35 a i tak śpie na stojąco;) na powitanie
2 testy: biologia i angielski;/ ech...nie lubie poniedziałków:P


A dzisiaj u mnie mająwszyscy (oprócz 1 gim) na 10:45 Bo oni testy piszą :D Ja i tak juz 2 tydzień w domu na antybiotykach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie masz hibernacja przed komputerem 24h na dobę i nic jak tylko grać :D Ja mam na 9:45 i dobrze że mam blisko gimnazjum 5 minut drogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.10.2007 o 21:52, mattex napisał:

No tak masz szczęscie tylko zależy w której jestes klasie bo jak w 3 technikum to naprawdę
ci zazdroszczę bo ja mam strasznie dużo nauki i sprawdzianów ale ostatnio podchodzę do tego
light.pozdro:)

aa noi wszystko jasne czemu ja mam tak fajnie a ty tak beznadziejnie.Po prostu ja jeszcze jestem w gimnazjum:D.Mimo to i tak bym chcial zeby bylo tak jak w podstawowce:D
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 09:08, 143872 napisał:

No to fajnie masz hibernacja przed komputerem 24h na dobę i nic jak tylko grać :D Ja mam na
9:45 i dobrze że mam blisko gimnazjum 5 minut drogi :D

To masz dobrze masz tak blisko a ja mam jakies 40 min. drogi na piechte przeliczajac rowerem 27min samochodem 10 góra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 12:56, Zegarmistrz111 napisał:

> No to fajnie masz hibernacja przed komputerem 24h na dobę i nic jak tylko grać :D Ja mam
na
> 9:45 i dobrze że mam blisko gimnazjum 5 minut drogi :D
To masz dobrze masz tak blisko a ja mam jakies 40 min. drogi na piechte przeliczajac rowerem
27min samochodem 10 góra .


To masz daleko ja mam 10 minut drogi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 7 minut drogi w porywach do 10 :))

Dzisiejszy dzień w szkole:

1. J. Polski. Mogłem spać dalej... Nie przyszła ;) Więc robiliśmy co chcieliśmy.

2. J. Polski. Przyszła :( Zaczęła sprawdzać interpretacje wierszy Leopolda Staffa ;) Oczywiście prawie nikt nie miał... Tylko dziewięciu kujonów miało i tylko oni nie zgłosili nieprzygotowań :( A reszta będzie pisała jakiś sprawdzian za karę ;(

3. Biologia. Coś o genetyce... ale nie wiem co bo jej nie słuchałem... jak zwykle zresztą ;) Już ponad miesiąc czekam jak odda poprawy ze sprawdzianu :))

4. okienko bo nie chodzę na religię. Poszedłem do domu :)

5. J. Niemiecki. Zostałem w domu na dłużej ;))

6. J. Niemiecki. Hmmm... no gdzie te klucze od domu są xD Zostałem se na dłużej ;)

7. WF. Przyszedłem :)) Graliśmy w siatkę na sali... Mamy łączony WF więc jest nas więcej ale to nic... Najgorsze jest to, że w tej drugiej klasie jest takich dwóch ped**ów, którzy wystawiają tylko sobie... ciekawe co jeszcze sobie wystawiają xDD

I wtedy to wróciłem do domu ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh...dzisiaj dzień się zaczął koszmarnie ,ale skończył się dość dobrze ;).Zaczęło się od małej sprzeczki z ojcem z samego ranna (oczywiście powodem szkoła :/).Wkurzony poszedłem do szkoły (zapomniałem przez to wszystko kluczy do chaty :/).Pierwsza lekcja fizyka...połowy mojej grupy nie było ,bo myśleli ,że mają przyjść tylko osoby które chcą poprawiać klasówkę...poprawa dość dobrze mi poszła ;).Dwa angole...dzisiaj było nie Polish ,a Poland xD.Biologia...w sali informatycznej fajne są ;)...do nas mówi "macie napisać pracę na cztery kartki A4 o tkankach...oczywiście przy użyciu klawiszy ctrl+c...i wysłać mi na email" xD.Piątka będzie ;).Na WOK''u podała oceny z ostatniej kartkówki ...jakiś cudem dostałem 4+...normalnie sukces :D.Na Polskim dzisiaj pytała...uuu...4 osoby kosy dostały :P (jak by mnie zapytała to może dwa bym dostał xD).Na koniec WF...dzisiaj w końcu jakaś sensowna lekcja...nauka ataku w siatkówce (w gimnazjum nie miałem :/).Na 8 ataków może jeden wyszedł mi dobrze xD.To byłoby na tyle ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 15:51, Nertis napisał:

Na
koniec WF...dzisiaj w końcu jakaś sensowna lekcja...nauka ataku w siatkówce (w gimnazjum nie
miałem :/).Na 8 ataków może jeden wyszedł mi dobrze xD.To byłoby na tyle ;).


O ja też to pamiętam... Gimnazjum i gra w cokolwiek xDD Czyste szaleństwo :) My nie mieliśmy nawet podstaw siatkówki w gimie, no ewentualnie jedno zaliczenie zagrywki i to wszystko :) Gra i "kopanina" na całego :))
Ale w liceum to już lepiej jest... Po miesiącu WF dostałem się do reprezentacji szkoły w siatkę... Ale tylko pierwszą klasę bo później lepsi doszli xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy dzień nowego (krótkiego) tygodnia za mną :P
Na początek muzyka - mieliśmy nauczyć się grać. Z 80% klasy wzięło usprawiedliwienia, ja spróbowałem zagrać, ale mi nie wychodziło (wadliwy flet) więc wziąłem sobie usprawiedliwienie, zagram za tydzień :P Potem WOS - kilka osób wygłaszało przemówienie, potem historia - mówiliśmy o kulturze starożytnych greków. Za tydzień we wtorek sprawdzian :/ Potem WF - graliśmy w siatkówkę, nawet fajnie było - zaserwowałem kilka naprawdę dobrych serwów zdobywając punkty :D Potem religia, której tak z 10 minut minęło - mierzyli nas do mundurków (mój wzrost to 174 cm :P). Matematyka dłuży się ostatnio zawsze, nie wiem w sumie dlaczego tak... :P Na koniec geografia, robiliśmy na ocenę krzyżówkę :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i już po szkole można powiedzieć że zaczął mi sie weekend bo jutro ide zamiast do szkoły to na mecz siatkówki i w środę to samo tylko że w srodę ide na 3 ostatnie lekcję . A dzisiaj miałem ciężki dzień w szkole załapałem 2 z chemii i pisałem sprawdzian z matematyki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja tez sie pochwale:)Wiec dzisiaj spr z Historii(wczoraj 4h zakuwalem i nie dziwcie sie bo mam 1 i 2 z histy a jestem w klasie maturalnej)poszedl elegancko powinno byc 6:).Pozniej spr z angola,jestem na rozszerzonym wiec nie bylo zle.Jutro mam spr z wok-u i zadanie klasowe z polaka(chlopi) oraz zaliczenie z recznej.W srode spr z polskiegio i pewne pytanko z angola.A tak na marginesie dzisiaj 3 kolesie ode mnie z LO wylecialo za ostre picie na disco,a pozatym nuda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować