Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Jak wam poszedł test po 6 klasie? Ja właśnie skończyłem pisać i szczerze mówiąc był trudniejszy od próbnych.
a propo najwięcej problemów sprawiło mi odpowiedzenie na pytanie do wiersza: W której zwrotce jest napisane, że uczeń lubi szkołę?. Jeżeli nie chcecie żebym dostał zawału to błagam was odpowiedzcie.

Ps.: bez offtopu charakterystyki są łatwe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam bez problemu 38/40 punktów. Ale nie przejmuj się. Zawsze wydaje ci się że popełniłeś błędy, których w zasadzie nie było. Wiem bo sam tak miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pytanie kieruję do tych, którzy w tym roku kończą gimnazjum. Jaką szkołę wybierzecie do dalszego kształcenia się i dlaczego akurat tą a nie inną? Chodzi mi o to czy zamierzacie pójść do liceum (ogólnokształcące, profilowane), zawodówki czy technikum. Zadaję to pytanie, ponieważ przydałoby się już złożyć papiery do szkół, a ja nadal nie wiem czy pójść do liceum czy technikum.

edeń------>nic mi o tym nie wiadomo, ale jakby co to tak, czy siak i tak odpowiedź na twoje pytanie brzmi, nie. (A czemu idzie się do szkoły, czyżbyśmy już odpracowywali za maj?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 18:13, spam to ja napisał:

To pytanie kieruję do tych, którzy w tym roku kończą gimnazjum. Jaką szkołę wybierzecie do
dalszego kształcenia się i dlaczego akurat tą a nie inną? Chodzi mi o to czy zamierzacie pójść
do liceum (ogólnokształcące, profilowane), zawodówki czy technikum. Zadaję to pytanie, ponieważ
przydałoby się już złożyć papiery do szkół, a ja nadal nie wiem czy pójść do liceum czy technikum.


Ja ide do ogólniaka jakiegoś dobrego... dlaczego? Nie wiem wydaje mi sie, że to najlepsze rozwiązanie dla mnie, ale nie będę nic doradzać bo to zależy od tego co oczekujesz potem i od Twoich ocen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 18:16, Madia napisał:

Ja ide do ogólniaka jakiegoś dobrego... dlaczego? Nie wiem wydaje mi sie, że to najlepsze rozwiązanie
dla mnie, ale nie będę nic doradzać bo to zależy od tego co oczekujesz potem i od Twoich ocen...


Myślę, że wyciągnę jakieś 150 punktów, ale zastanawiam się co moi kumple z klasy zobaczyli w technikum, że wszyscy (bez wyjątku) się tam wybierają.

BTW: Wie ktoś może jak się nazywa ta strona z elektronicznym podaniem (czy cóś w tym stylu)? Wiem, że coś ze słowem "nabor", ale jak to wpisuję to dziwna strona mi wyskakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.04.2007 o 18:23, spam to ja napisał:

Myślę, że wyciągnę jakieś 150 punktów,

To ja bym Ci polecała ogólniaka... ja też koło tylu będę mieć

Dnia 12.04.2007 o 18:23, spam to ja napisał:

ale zastanawiam się co moi kumple z klasy zobaczyli
w technikum, że wszyscy (bez wyjątku) się tam wybierają.

Może szybciej będziesz mieć zawód w ręce? Nie wiem... może mniejsza dyscyplina? Nie kieruj sie kumplami, tylko tym na czym Tobie zależy, popytaj nauczycieli co oni o tym sądzą... niektórzy mają ciekawe opinie ;)

Dnia 12.04.2007 o 18:23, spam to ja napisał:


BTW: Wie ktoś może jak się nazywa ta strona z elektronicznym podaniem (czy cóś w tym stylu)?

Nie mam pojęcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 18:34, oski007 napisał:

Mam do was pytanie:Czy cieszycie się że Roman Giertych wprowadził do szkół podstawówki i gimnazjum
mundurki ?

Tak, ciesze się, bo i tak takowego nie włożę

Madia----->Dzięki za pomoc, chyba rzeczywiście wybiorę się do ogólca. Aha, bym zapomniał, jak tam idzie rozwiązywanie testów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 18:34, oski007 napisał:

Mam do was pytanie:Czy cieszycie się że Roman Giertych wprowadził do szkół podstawówki i gimnazjum
mundurki ?


Nie, bo będę musiał taki nosić przez cały (cenzura) rok szkolny. Ale już tworzę ę plan, jak ten mundurek "ulepszyć". Rozważam nad plakietką Samoobrony albo LPR. Od czasu do czasu włożę normalny strój, aby znów poczuć się wolnym. A tak w ogóle: co zmienią mundurki oprócz stanu skarbu państwa napchanego kasą za te stroje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.04.2007 o 18:13, spam to ja napisał:

edeń------>nic mi o tym nie wiadomo, ale jakby co to tak, czy siak i tak odpowiedź
na twoje pytanie brzmi, nie. (A czemu idzie się do szkoły, czyżbyśmy już odpracowywali za maj?)


Tak, odpracujemy w tą sobotę maj (tylko nie pamiętam który).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 18:39, spam to ja napisał:

Madia----->Dzięki za pomoc, chyba rzeczywiście wybiorę się do ogólca. Aha, bym zapomniał,
jak tam idzie rozwiązywanie testów?


Wiesz ja Ci nic nie sugeruje zrobusz jak będziesz uważać, ja sie jeszcze pytam nauczycieli i znajomych i razem planujemy grupą iść do jednej szkoły... a co do testów to narazie nie robiłam bo na kółku z polaka babka wyskoczyła z testami i pracowałam dużo z nią a potem sama pisałam wypracowanie na chacie :D pełno roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Składam wszystkim uczniom najszczersze kondolencje [DYNNNN] z powodu przegłosowania ustawy [DYNNN] o obowiązkowych mudurkach [DYNNN]
Szóstoklasiści - jak tam poszedł sprawdzianik po 6 klasie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 20:40, Bartek 93 napisał:

Składam wszystkim uczniom najszczersze kondolencje [DYNNNN] z powodu przegłosowania ustawy
[DYNNN] o obowiązkowych mudurkach [DYNNN]
Szóstoklasiści - jak tam poszedł sprawdzianik po 6 klasie ??


Mi nie ma czego współczuć... ide do liceum :D brrr za półtora tygodnia egzaminy =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 20:50, Madia napisał:

Mi nie ma czego współczuć... ide do liceum :D brrr za półtora tygodnia egzaminy =/


I tak możesz trafić na liceum, w którym będą mundurki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 20:53, Mroczny Rev napisał:

I tak możesz trafić na liceum, w którym będą mundurki :P

Jeśli nie będą to spódnice to może być ;) nosiłam 2 lata w gim mundurki i nie było aż tak źle. Człowiek sie przyzwyczaił, ale to zależy od mundurka bo wiem, że niektóre są debilne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 21:04, stanlee napisał:

jak mi każą nosić mundurki, to zaprotestuje. mam to szczęście, iż chodzę do liceum i nie wszystko
przesądzone.


Nawet jeżeli zaprotestujesz, to i tak nie będziesz mógł z tym dużo zrobić. Niestety :( ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować