Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

FIFA 07

345 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2007 o 12:03, albinskia napisał:

jak zainstalować aktualizacje do fify ,07 ?? bo ściągnełem z www.ea.com i karze wybrać folder
lub plik ;/

aktualizacja na sezon 08/09????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 15:09, crespo1 napisał:

> jak zainstalować aktualizacje do fify ,07 ?? bo ściągnełem z www.ea.com i karze wybrać
folder
> lub plik ;/
aktualizacja na sezon 08/09????

były tylko dwie :P sama aktualizacja składów i aktualizacja + poprawki a ja ściągnąłem poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 16:26, albinskia napisał:

> > jak zainstalować aktualizacje do fify ,07 ?? bo ściągnełem z www.ea.com i karze wybrać

> folder
> > lub plik ;/
> aktualizacja na sezon 08/09????
były tylko dwie :P sama aktualizacja składów i aktualizacja + poprawki a ja ściągnąłem poprawki.


podasz dokładnego linka??bo na stronie ea niemoge znalesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jak wszystkie nowsze powinna być do tej wersji ekranu przystosowana, tak mnie się wydaję przynajmniej. Raczej nie powinno być żadnych problemów. Ale nie sugeruj się moją wypowiedzią bo nie jestem co do niej 100% pwenien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w wyzwaniach pisze wykonaj wszystkie zadania z dwóch dowolnych stref by odblokować 5 poziom trudności. no to ja wykonałem ale jakoś nic mi nie zalicza. i jeszcze jedno jak wygrać ME?? to znaczy jaką drużyną trzeba zabrać co wygrać by wygrać w ME.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można jakoś w fifie zmienić poziom trudności? Gram zespołem 5gwiazdkowym vs 1gwiazdkowym i jak mam farta to na treningu uda mi się jednego gola strzelić :( Nie potrafie rzadnej obrony przebić - zawsze przegrywam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 14:44, Unser Fuhrer napisał:

Można jakoś w fifie zmienić poziom trudności? Gram zespołem 5gwiazdkowym vs 1gwiazdkowym i
jak mam farta to na treningu uda mi się jednego gola strzelić :( Nie potrafie rzadnej obrony
przebić - zawsze przegrywam ...


Ja to zawsze poziom trudności w opcjach zmieniam :) Moja FIFA -> Ustawienia i tam gdzieś szukasz chyba nawet od razu masz poziom trudności... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 16:54, Grochola napisał:

Aktualizacji chyba nikt nie robił, poszukajcie se sobie w googlach. On zawsze pomorze.

szukałem kilka dni ale niema nic. a wie ktoś jaki jest link do amerykańskiej strony ea? może tam bedzie świeża choć w to wątpię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 16:55, albinskia napisał:

> Aktualizacji chyba nikt nie robił, poszukajcie se sobie w googlach. On zawsze pomorze.

szukałem kilka dni ale niema nic. a wie ktoś jaki jest link do amerykańskiej strony ea? może
tam bedzie świeża choć w to wątpię :P


chyba www.ea.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować