Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

FIFA 07

345 postów w tym temacie

Wielkie nadzieje związane z tą grą! Ponoć będzie można mieć własną drużynę którą się stworzy! Mają być poprawione wszelkie blędy ogólnie gra perfecto, jak zwykle zapowiadają! A wy co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 21:09, Black Dog napisał:

Wielkie nadzieje związane z tą grą! Ponoć będzie można mieć własną drużynę którą się stworzy!
Mają być poprawione wszelkie blędy ogólnie gra perfecto, jak zwykle zapowiadają! A wy co o
tym myślicie?


ProEvSoccer znowu będzie lepszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 21:09, Black Dog napisał:

Wielkie nadzieje związane z tą grą! Ponoć będzie można mieć własną drużynę którą się stworzy!
Mają być poprawione wszelkie blędy ogólnie gra perfecto, jak zwykle zapowiadają! A wy co o
tym myślicie?


Szczerze? Nic. Mnie juz FIFA nic nie obchodzi od mometu zagrania w PES4 a potem w 5.. w pazdzierniku juz nawa wersja. Tobie tez to radze. Przezuc sie i zainstaluj jakiegos patcha z licencjami. Bedziesz wniebowziety. Zobaczysz.

A coo do Fify... W 06 grało sie nawet przyjemnie (ale przez miesiac ggora) ale np. nowy WC jest beznadziny. Mnie to seria zawodzi od 2004. On nowej wersji niczego sie nie spodziewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 21:09, Black Dog napisał:

Wielkie nadzieje związane z tą grą! Ponoć będzie można mieć własną drużynę którą się stworzy!


Takim sposobem FIFA 2007 napewno nie zawojuje świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 21:09, Black Dog napisał:

Ponoć będzie można mieć własną drużynę którą się stworzy!

w PES to jest to od dawna i fifa mnie obchodzi tyle co snieg zeszłej zimy czekam na nowego PES 6 jak zwykle zarządzi !


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie lubiłem Fify... Kiedyś sobie w nigo zagrałem z kolegą na (jego) PS2, we dwie osoby grało się cudownie... Ale samemu dno... Kilka dni później kumpel sprawił sobie Pro Evo... Uruchomiliśmy, zagraliśmy, jaki to był skok jakościowy z bedziewnego i jakiegoś schematycznego Fifa06, do Świetnie wykonanego i ogólnie przyjemnego PES5...
Do tego w Fifie na Xbox360 piłkaże nie mają oczu, tylko puste, czarne gałki... Ogólnie Fifa mi nie przypadła do gustu... Nie sądzę by ludzie tacy jak ja zawiedzeni Fifą06, zagrają w 07...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie "skok jakościowy z bedziewnego i jakiegoś schematycznego Fifa06" to jest fifa schemat i tyle, a pes cóż za każdym razem gdy sie gra przeróżne dziwne rzeczy sie zdarzają, jakieś nienormalnie bramki itp, ale coż PES piłka niemal jak prawdziwa, a fifa schemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 21:09, Black Dog napisał:

Wielkie nadzieje związane z tą grą! Ponoć będzie można mieć własną drużynę którą się stworzy!
Mają być poprawione wszelkie blędy ogólnie gra perfecto, jak zwykle zapowiadają! A wy co o
tym myślicie?


No właśnie - ciągle zapowiadają rewolucję a wychodzi jedynie dobra piłka. Nie przepadam za PES, wolę FIFA lecz zobaczymy - przed nami wielki pojedynek (szczególnie polskich wersji językowych tych gier).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 21:09, Black Dog napisał:

Wielkie nadzieje związane z tą grą! Ponoć będzie można mieć własną drużynę którą się stworzy!
Mają być poprawione wszelkie blędy ogólnie gra perfecto, jak zwykle zapowiadają! A wy co o
tym myślicie?


ta swoja druzyna to juz można było mieć w fifie bodajże 2002. to nic nowego. co roku jest zapowiadane że fifa ma byc perfecto a co z tego potem wychodzi to każdy wie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nowa fifa jaasne od chyba 98roku dostajemy cały czas to samo jedyne co się zmienia to grafika rozgrywka parę nowych elementów i tak będzie ciągle wszystkie fify można podpiąć do tej pierwszej jako dodatki bo tak naprawdę nie wprowadzają nic nowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 12:41, MagikT napisał:

nowa fifa jaasne od chyba 98roku dostajemy cały czas to samo jedyne co się zmienia to grafika
rozgrywka parę nowych elementów i tak będzie ciągle wszystkie fify można podpiąć do tej pierwszej
jako dodatki bo tak naprawdę nie wprowadzają nic nowego...


No wiesz, tak właściwie to za wiele to nie ma do zmieniania w piłce nożnej.Są oczywiście drobiazgi ktore trzeba porawiać, ale rewolucji tu nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 13:03, PsychoMan napisał:

> nowa fifa jaasne od chyba 98roku dostajemy cały czas to samo jedyne co się zmienia to
grafika
> rozgrywka parę nowych elementów i tak będzie ciągle wszystkie fify można podpiąć do tej
pierwszej
> jako dodatki bo tak naprawdę nie wprowadzają nic nowego...

No wiesz, tak właściwie to za wiele to nie ma do zmieniania w piłce nożnej.Są oczywiście drobiazgi
ktore trzeba porawiać, ale rewolucji tu nie zrobisz.


ale przydałoby sie w nowej fifie np. wiecej zagrań niz dotychczas, żeby zmienila sie sztuczna inteligencja komputerowych zawodników (w fifie 06 bramkarze stoja w bramce jak wmurowani)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 13:06, janusz82 napisał:

ale przydałoby sie w nowej fifie np. wiecej zagrań niz dotychczas, żeby zmienila sie sztuczna
inteligencja komputerowych zawodników (w fifie 06 bramkarze stoja w bramce jak wmurowani)


Przydałoby się, ale mam wrażenie że w każdej kolejnej fifie pojawiają się sukcesywnie nowe zagrania, sztuczki.
Co do pracy bramkarzy, to ogolnie trudny temat, ale mogliby z tym coś zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z bramkarzami to jest obłęd... grałem sobie z kolęgą w fife 06 na PS2 kumpel strzela a mój bramkarz odchylił się tylko a piłka trafiła do bramki zero reakcji dno można mnożyć takie przypadki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 13:22, PsychoMan napisał:

> ale przydałoby sie w nowej fifie np. wiecej zagrań niz dotychczas, żeby zmienila sie sztuczna

> inteligencja komputerowych zawodników (w fifie 06 bramkarze stoja w bramce jak wmurowani)


Przydałoby się, ale mam wrażenie że w każdej kolejnej fifie pojawiają się sukcesywnie nowe
zagrania, sztuczki.
Co do pracy bramkarzy, to ogolnie trudny temat, ale mogliby z tym coś zrobić.


Jeśli będzie tak jak piszesz... to myślę, że PES wcześniej zdobędzie wszystkie licencje... A Fifa i tak ciągle będzie taka jak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 14:37, Noxbi napisał:

Jeśli będzie tak jak piszesz... to myślę, że PES wcześniej zdobędzie wszystkie licencje...
A Fifa i tak ciągle będzie taka jak jest...


Mi nie chodzi tylko o fifę, ogulnie symulacja piłki nożnej, jak i każdej innej dyscypliny, jest w pewien sposob ograniczona. Nie da się tam zrobić rewolucji, istnieje tylko ewolucja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jak zwykle kupie sobie fifke :). Mnie Pro odtsrasza, nie ma tego czegoś. A fifa, stara, przyjemna i choć zawiodłem się na 2004 i 2005, to 06 poprawiła mi humor. Mysle, że to samo bedzie z fifą 07. Tylko czy dalej polskie komentarze będą w stylu:

"I jak bedzie wyglądała ta druga połowa w porównaniu z pierwszą? Myślę, że przekonamy sie o tym w ciągu nastepnych trzech kwadransy."

albo

"Brmakarz wykopał piłke do przodu."

...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować