Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

FIFA 07

345 postów w tym temacie

wie ktos jak odblokowac poziom legendary nie konczac wwszystkich wyzwan z 2 regionow? prawde mowiac nie mam tyle czasu (gram 3 mecze na tydzien moze:P) a jeszcze w 07 nie gralem na tym poziomie. Wiem ze w 08 jest jakis patch ktory automatycznie odblokowuje ten level ale to 07 czegos takiego nie znalazlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 21:41, Rusell napisał:

wie ktos jak odblokowac poziom legendary nie konczac wwszystkich wyzwan z 2 regionow?
prawde mowiac nie mam tyle czasu (gram 3 mecze na tydzien moze:P) a jeszcze w 07 nie
gralem na tym poziomie. Wiem ze w 08 jest jakis patch ktory automatycznie odblokowuje
ten level ale to 07 czegos takiego nie znalazlem

Ściągnij save albo też jakiegoś trainera , ja ten poziom odblokowałem i powiem Ci , że jak dla mnie nie był zbyt wymagający , z komputerem dwoma równorzędnymi mniej więcej drużynami wygrywałem po 3:1 a nawet i więcej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.08.2008 o 21:48, heaton 1992 bdg napisał:

ja ten poziom odblokowałem i powiem Ci , że
jak dla mnie nie był zbyt wymagający , z komputerem dwoma równorzędnymi mniej więcej
drużynami wygrywałem po 3:1 a nawet i więcej ...

domyslam sie, tyle ze przez neta grac nie lubie a world class to nieporozumienie;] tydzien po instalacji mialem ten poziom rozpracowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie łapię w F07 tego poziomu trudności, gram w karierze na klasie światowej i pokonuje np. w lidze francuskiem słabym Lorient, olympique lyon 6-1 i inne w każdym innym meczu, zawsze zwycięsko. Nudne to już troche zaczyna być, jeżeli w 08-09 poziom gry jest taki sam, to traci to zupełnie realizm takiego spoktania drużyn w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować