Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

FIFA 07

345 postów w tym temacie

Dnia 16.06.2007 o 15:08, Azreix napisał:

Usiadłem do Fify 07. Po godzinie każdy mecz wygrywałem 10:0. Jednak PES rządzi.

Na amatorze to przeciwnik ucieka od zawodnika z pilka. I tak slaby jetses! Tylko 10:0!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 10:37, przemcio256 napisał:

> Usiadłem do Fify 07. Po godzinie każdy mecz wygrywałem 10:0. Jednak PES rządzi.
Na amatorze to przeciwnik ucieka od zawodnika z pilka. I tak slaby jetses! Tylko 10:0!!??


Ja mam kolesi co grają na amatorze i się cieszą jacy to oni dobrzy są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 10:40, xefs napisał:

> > Usiadłem do Fify 07. Po godzinie każdy mecz wygrywałem 10:0. Jednak PES rządzi.

> Na amatorze to przeciwnik ucieka od zawodnika z pilka. I tak slaby jetses! Tylko 10:0!!??


Ja mam kolesi co grają na amatorze i się cieszą jacy to oni dobrzy są:)

Ja po dwóch dniach włączyłem klase światową...i jak grałem zespołem Bury (pół gwiazdki) udało mi się doprowadzić do karnych przeciwko Chelsea (bodajże 4 gwiazdki) i w karnych przerąbałem...eecchh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem polegał na czym innym, ale jak pisałem już się z nim uporałem :) Jak grasz padem to nie możesz wejść do zmian składu używając klawiatury i oczywiście odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:46, gaax napisał:

Problem polegał na czym innym, ale jak pisałem już się z nim uporałem :) Jak grasz padem to
nie możesz wejść do zmian składu używając klawiatury i oczywiście odwrotnie.

O...To przepraszam,nie zauważyłe Twojego drugiego posta ;) Zresztą co do pada to nie lubię na nim grać, moim zdaniem najlepsza do fimy jest klawiatura ;)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fakt pady najlepsze sa do nhl-ów tych od 2006 i czasem do nba. nigdy nie gralem w nfl ale chyba fajne ale w fife najlepiej na klawiaturze, zreszta nie ma potrzeby grania na padzie. chyba sobie odpuszecze 08 jak nic ciekwaego sie nie zdarzy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam;)
Brat ciągle mi brzynczy, abym m ściągnął nowe twarze do gry. OK, ściągnąłem mu. Ale jest problem bowiem ten plik z ,,twarzami" jest w jakimś cmp. Tak wiec poszukałem na googlach, ściągnąłem mase programów i NIC;/ tak wiec wie ktoś z Was jak te twarze zainstalować do gry? ;)

PS: Znalazłem jakiś creation master 07, ale za nic nie chce mi działać;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 10:37, przemcio256 napisał:

> Usiadłem do Fify 07. Po godzinie każdy mecz wygrywałem 10:0. Jednak PES rządzi.
Na amatorze to przeciwnik ucieka od zawodnika z pilka. I tak slaby jetses! Tylko 10:0!!??


W PES-a 1 mecz na najłatwieszym na najkrutszym wymiarze caszowym wygralem 14:0!! I co co jest łatwe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 19:57, gohan14 napisał:

W PES-a 1 mecz na najłatwieszym na najkrutszym wymiarze caszowym wygralem 14:0!!

No rzeczywiście jest się czym podniecać. Gra na najłatwiejszym poziomie nie sprawia żadnej przyjemności...

Dnia 06.08.2007 o 19:57, gohan14 napisał:

I co co jest łatwe??


Oczywiście że Fifa. Zagraj najpierw po kilka meczy na na 5-6 gwiazdkach w PES-ie to zobaczysz co jest trudniejsze. Jeśli strzelisz choć jednego gola to szacunek dla Ciebie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 11:13, Bam-Margera napisał:

ja gram na klasie swiatowej i wygrywam tak po 3;1


Cieszę się. W takim razie dobry jesteś. Rozumiem że chodzi Ci o PES i jak się domyślam PES 6. Ja gram jedynie w PES 5 na razie 3 sezony na 4 gwiazdkach Arsenalem. Grałem też coś koło 10 meczy na najwyższym poziomie i ani razu nie przegrałem...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 19:57, gohan14 napisał:

> > Usiadłem do Fify 07. Po godzinie każdy mecz wygrywałem 10:0. Jednak PES rządzi.

> Na amatorze to przeciwnik ucieka od zawodnika z pilka. I tak slaby jetses! Tylko 10:0!!??


W PES-a 1 mecz na najłatwieszym na najkrutszym wymiarze caszowym wygralem 14:0!! I co co jest
łatwe??


ja na klasie swiatowej wygrywa,po 4,5:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdzie jest jakis turniej w fife 07 lub 08 ?? cos czuje ze bym mugl zajsc wysoko ale oczywicsie w polsce.
nie moge sie doczekac fify 08 chodz wiem ze ma byc podobna do 07 i bez trudu odrazu na world klas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 10:37, przemcio256 napisał:

> Usiadłem do Fify 07. Po godzinie każdy mecz wygrywałem 10:0. Jednak PES rządzi.
Na amatorze to przeciwnik ucieka od zawodnika z pilka. I tak slaby jetses! Tylko 10:0!!??

Ja grałem raz w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować