Zaloguj się, aby obserwować  
Papishon

Najlepsze platformówki

63 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2006 o 23:34, Thorongil napisał:


E tam. Po cholerę grać w dobre gry, skoro jest dużo bardzo dobrych czy wręcz genialnych?

Po to żeby zobaczyć jaką programiści zrobili robote dla gracza i po to żeby dać im zarobić na chleb :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 23:38, PAPISHON napisał:


>
> E tam. Po cholerę grać w dobre gry, skoro jest dużo bardzo dobrych czy wręcz genialnych?

Po to żeby zobaczyć jaką programiści zrobili robote dla gracza i po to żeby dać im zarobić
na chleb :P


Jak wolisz, ja nie mam zamiaru wydawać pieniędzy specjalnie po to, by ktoś inny mógł je zarobić. Chyba, że to by było faktycznie "na chleb".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie można zapomnieć o Abe, bardzo ciekawa gra ze wzruszajaca fabula :). Kangurek Kao tez spoko, ale nie mozna zapomniec o klasyce czyli Prince of Persia :). To byly czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ludzie jeżdżą dobrymy autami jak są lepsze ?? To takie samo pytanie jakie mi zadałaś :P
A tak na serio to dla niektórcy genialną grą może być The Sims a dla innych to totalny syf. Dla mnie genialną grą jest Splinter Cell i Far Cry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 16:03, PAPISHON napisał:

Dlaczego ludzie jeżdżą dobrymy autami jak są lepsze ?? To takie samo pytanie jakie mi zadałaś
:P


Bo lepsze są droższe?

Czy lepsze gry są droższe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje Top Platformowy to:

Sonic[seria], Sparkster, Jazz Jackrabbit[seria], Super Mario Bros 1 i 3, Crash Bandicoot[seria], Sly Cooper[seria], Jak[seria], Electro Body, Rayman[seria]... no to chyba wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 16:29, Sita napisał:

Moje Top Platformowy to:

Sonic[seria], Sparkster, Jazz Jackrabbit[seria], Super Mario Bros 1 i 3, Crash Bandicoot[seria],
Sly Cooper[seria], Jak[seria], Electro Body, Rayman[seria]... no to chyba wszystko.

Sonic i Asterix ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele platformówek jest genialnych np. Mario, Sonic, Ghosts''n Ghouls(to dla mnie absolutny no.1) Lomax, Kangurek Kao wymieniać można długo. Prawdą jest ze to platformówki dostarczają zabawy nieskomplikowanej, szybkiej i zabawnej. po prostu ideał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 16:35, Nightcrow1 napisał:

Wiele platformówek jest genialnych np. Mario, Sonic, Ghosts''n Ghouls(to dla mnie absolutny
no.1) Lomax, Kangurek Kao wymieniać można długo. Prawdą jest ze to platformówki dostarczają
zabawy nieskomplikowanej, szybkiej i zabawnej. po prostu ideał:)



Ghosts''n Ghouls to była pięękna gra :D Pamietam jhak sie w nią zagrywałem na Amidze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jeszcze dodać do grona najlepszych platformówek Giane Sisters, jak dla mnie wspaniała grywalność i jeszcze lepsza muzyka(ta na wstępie w szczególności):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...dla różnych ludzi różne gry są genialne. Każda gra ma fana który uważa daną gre za genialną dlatego w nią gra. Nie wiem czy zrozumiesz o co mi chodzi, ale już nie będe się powtarzał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 17:14, PAPISHON napisał:

Hmm...dla różnych ludzi różne gry są genialne. Każda gra ma fana który uważa daną gre za genialną
dlatego w nią gra. Nie wiem czy zrozumiesz o co mi chodzi, ale już nie będe się powtarzał :/


Bez przesady, na pewno nie każda. A jeśli jakaś przeciętna już ma naprawdę oddanego fana, to oczywistym jest, że nie dlatego, że gra w oczach gościa jest mistrzostwem świata, tylko zapewne dlatego, że w inne lepsze nie grał, albo się po prostu nie zna. ;) Rozumiem, że dla jednego DOOM3 jest boski, dla drugiego HL2, dla trzeciego FC, ale nikt mi nie wmówi, że ktoś za najlepszą grę uważa np. Black Hawk Down. Nie wiem, czy rozumiesz, o co mi chodzi, ale już nie będę się powtarzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubię Black Hawk Down :P Ja znam koleżanke dla której najlepszą grę w jaką grała jest Thorgal i co ?? Myślisz że nie ma takich osób ja lubie serie Micro Machines i to jest seria jak dla mnie genialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 18:25, PAPISHON napisał:

Ja bardzo lubię Black Hawk Down :P Ja znam koleżanke dla której najlepszą grę w jaką grała
jest Thorgal i co ?? Myślisz że nie ma takich osób ja lubie serie Micro Machines i to jest
seria jak dla mnie genialna.


a) Lubisz Black Hawk Down, ale co innego lubić coś, a uważać to za geniusz. Jest wiele innych gier podobnych konstrukcją do BHD i zarazem znacznie lepszych.
b) I pewnie uważasz koleżankę za autorytet w dziedzinie gier komputerowych... ;) Patrz kilka postów wyżej...
c) Nie wiem, co to Micro Machines, więc się nie wypowiadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować