Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS4 zmiażdży konsolowy rekord sprzedaży? "Tak, o ile Sony obniży cenę"

12 postów w tym temacie

> Uważam, że 1700 zł za taki sprzęt to wcale nie jest wygórowana cena, nawet jak na nasz
> realia.
1700 to kosztuje PS4 Pro z grafiką o mocy 4,2 Tflopsa

Zwykłe PS4 Slim z 1,84 Tflopsa kosztuje już tylko 1100-1200 zł

300$ to kosztuje PS4 Slim w USA a według niego musi być jeszcze taniej za 199$ lub 249$ Lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to moze takie ceny sa, ale on "analityk" chyba pije do ceny ps4 w czasie pierwszej premiery czy pierwszej edycji -3lata temu- wtedy bylo 399 $, przy wydaniu slim obnizyli do 299, a PRO dostalo cene 399, (ktora u nas to ~1700 lub drozej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1700 zł to i tak kupa kasy. Idź wydaj lekką ręką całą miesięczną wypłatę na konsolę, gdy za granicą zapłacisz 400 dolarów lub euro które zarobisz w tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 1700 zł to i tak kupa kasy. Idź wydaj lekką ręką całą miesięczną wypłatę na konsolę,
> gdy za granicą zapłacisz 400 dolarów lub euro które zarobisz w tydzień.

Dla jednego to miesięczna wypłata, dla drugiego dwie dniówki. Nie mierz wszystkich swoją miarą. Zwłaszcza zachodni rynek. Ja uważam że poszli w złą stronę troszkę. PS2 i PS3 miały efekt "WOW". Kupowałeś konsolę a ludzie z piecami się ślinili i czekali aż PC dogoni ich sprzęt. Dzisiaj już jest to w drugą stronę. Kupujesz konsole a ludzie "meh...".

Ktoś powinien spróbować zaprojektować sprzęt z efektem "WOW" jak za starych dobrych czasów. Albo idąc w moc albo w ciekawe rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > 1700 zł to i tak kupa kasy. Idź wydaj lekką ręką całą miesięczną wypłatę na konsolę,
>
> > gdy za granicą zapłacisz 400 dolarów lub euro które zarobisz w tydzień.
>
> Dla jednego to miesięczna wypłata, dla drugiego dwie dniówki. Nie mierz wszystkich swoją
> miarą. Zwłaszcza zachodni rynek. Ja uważam że poszli w złą stronę troszkę. PS2 i PS3
> miały efekt "WOW". Kupowałeś konsolę a ludzie z piecami się ślinili i czekali aż PC dogoni
> ich sprzęt. Dzisiaj już jest to w drugą stronę. Kupujesz konsole a ludzie "meh...".
>
> Ktoś powinien spróbować zaprojektować sprzęt z efektem "WOW" jak za starych dobrych czasów.
> Albo idąc w moc albo w ciekawe rozwiązania.

No tak, ja wybrałem nowe GPU zamiast PS4, aktualnie nie jestem w stanie zakupić obu zabawek na raz stąd musiałem podjąć ciężki wybór. Nie zmienia to faktu, że cały czas patrzę przychylnym okiem na fajne konsolowe exy, w które niestety nie będę mógł pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście miałem na myśli PS4 Pro, ale pierwsza wersja PS4 też kosztowała jakieś 1700 zł, więc to nie jest dużo. Ktoś tu wspomniał, że dla jednego to cała wypłata. Cóż, dariuszp bardzo dobrze odpisał. Pracę zawsze można zmienić szczególnie dziś, gdy to pracodawca bije się o pracownika a nie odwrotnie. Tu gdzie mieszkam (dość mała mieścina) non-stop wiszą ogłoszenia o zatrudnieniu pracownikach czy to w marketach czy małych sklepach czy też halach produkcyjnych (zarobki od 2000 zł na rękę bez wykfalifikowania, jak ktoś ma kwalifikacje to i 3k może zgarnąć). Druga sprawa jest system ratalny. 40 zł miesięcznie to nie jest duża kwota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te 2 tys. na łapę to nie są jakieś duże pieniądze. Chyba, że jesteś sam, mieszkasz z rodzicami i wydajesz grosze na życie.

Raty po 40 zł to będziesz spłacał przez 5 lat i dopłacisz jakieś 700 zł kosztów kredytu. Nie ma co, świetny interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować